Doda przerywa trasę koncertową
ONS

Jest diagnoza lekarzy w sparwie Dody. Nie wygląda najlepiej

Doda przerywa trasę koncertową
ONS

Wypadek Dody podczas koncertu to w tym tygodniu temat numer jeden - wszyscy z niepokojem przyglądali się sytuacji piosenkarki, która od kilku lat ma problemy z kręgosłupem. Gwiazda była zmuszona odwołać już jeden koncert, ale wynagrodziła to fanom spotkaniem, na którym podpisywała autografy i poinformowała ich o swoim stanie zdrowia. Przypomnijmy: Doda W KOŁNIERZU ORTOPEDYCZNYM na spotkaniu z fanami

Artystka nie chciała jednak przesądzać o dalszych losach swojej trasy koncertowej, zanim nie otrzyma oficjalnych wyników badań, którym była poddawana przez ostatnie kilka dni. Dziś lekarze przekazali wokalistce swoją diagnozę i nie jest ona zbyt optymistyczna - z powodu złego stanu zdrowia Doda zmuszona jest odwołać wszelkie zobowiązania koncertowe na najbliższe 4 tygodnie. Gwiazda postanowiła jednak, że tuż przed przerwą da jeszcze jeden, ostatni występ.

W związku ze złym stanem zdrowia Dody, lekarze zalecili jej miesiąc przerwy od występów na scenie."Wiem, że nie będzie to mój koncert życia ze względu na beznadziejną formę, ale przed tym miesiącem przerwy chcę jeszcze raz, choć na chwilę, zobaczyć się z fanami na koncercie w Kurowie. Do zobaczenia w sobotę" – przekazała nam Doda. Artystka postanowiła bowiem nie odwoływać jutrzejszego koncertu i na tyle, na ile pozwoli jej stan zdrowia, wystąpić przed fanami - czytamy w oficjalnym oświadczeniu managementu Dody na Facebooku.


Dodzie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i pełnej rehabilitacji po wypadku!

Zobacz: Doda miała wystąpić z Górniak w The Voice: Były rozmowy

 

Piękna sesja Dody "Fly High Tour":

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59