Krzysztof Diablo Włodarczyk o zdradzie żony
ONS

Krzysztof Diablo Włodarczyk wyznaje szokującą prawdę: Mam dziecko z inną

Krzysztof Diablo Włodarczyk o zdradzie żony
ONS

Krzysztof Diablo Włodarczyk już od wielu lat jest jednym z najsłynniejszych polskich sportowców. Prywatnie sportowiec jest mężem Małgorzaty Babilońskiej. Para w 2012 roku powitała na świecie syna, Cezarego. W zeszłym roku o Krzysztofie znowu zrobiło się głośno. Okazało się bowiem, że bokser został ojcem nieślubnego dziecka. Zobacz: Włodarczyk szczęśliwy jak nigdy wcześniej. Właśnie został ojcem

Pojawienie się na świecie córeczki Włodarczyka sprawiło, że jego małżeństwo było bliskie rozpadu. O dramatycznych chwilach w życiu sportowiec opowiedział Andrzejowi Sołtysikowi w programie "Bagaż osobisty". Włodarczyk przyznał, że żona wybaczyła mu zdradę.


Już były worki z ubraniami na zewnątrz. Ale wydaje mi się, że ma tyle charakteru, trzeba mieć zaj... charakter, trzeba być twardym w środku. Gośka pod względem jest naprawdę zajebiście twarda. Ma zajebiście twardą psychikę. Jest opanowana, jest stonowana- powiedział o swojej żonie Włodarczyk.

O dramatycznym okresie w życiu sportowca będziemy mogli dowiedzieć się więcej w niedzielę o godz 22:35 w programie Sołtysika.

Zobacz: Witkowski w nowym programie opowiedział o pozowaniu na ściankach
 Więcej na temat Krzysztof Włodarczyk
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08