Demi Lovato
instagram
Newsy

Demi Lovato znów trafiła na odwyk! Niepokojące informacje mediów

Demi Lovato znów trafiła na odwyk! Niepokojące informacje mediów

Niepokojące wiadomości o Demi Lovato! Najprawdopodobniej znów trafiła na odwyk! Gwiazda ma obecnie przebyć w ośrodku odwykowym na Hawajach. Czyżby znów zmagała się z uzależnieniem? Podobno wpływ na jej powrót do kliniki miała afera z 21 Savage. O co dokładnie chodzi?

Małgorzata Rozenek o budowie domu! "Projekt skończony, jest pięknie!"

Demi Lovato na odwyku

Demi Lovato od kilku lat zmaga się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Kilka miesięcy temu przedawkowała heroinę. W szpitalu cudem ją uratowano, po czym gwiazda trafiła do specjalistycznej kliniki. Po opuszczeniu ośrodka w 2018 roku wydawało się, że wszystko zmierza ku dobremu. Demi dała się nawet przyłapać fotoreporterom na randce z projektantem mody Henrym Levy'm. 27-latek, tak samo jak piosenkarka, walczy z uzależnieniem od lat.

Czy związek z osobą uzależnioną pomaga piosenkarce stanąć na nogi? 

Zobacz także: Demi Lovato sprzedaje swój bajkowy dom na wzgórzach Hollywood! Jego wartość? 37 mln zł! ZDJĘCIA

Niestety, jak donosi "The Shade Room", wokalistka znów trafiła na odwyk! Nie wiadomo, czy znów sięgnęła po używki. Według portalu piosenkarka załamała się po kłótni w social mediach z 21 Savage. Demi zażartowała z problemów rapera odnośnie dostania wizy. A fani nie pozostawili na niej suchej nitki. Artystka zniknęła nawet z Twittera.

Czy ten incydent załamał piosenkarkę? Wszystko na to wskazuje...

Zawsze mówiłam szczerze o swojej walce z uzależnieniami. To, czego się nauczyłam, to że moja choroba nie jest czymś, co znika z czasem. Ja sobie jeszcze z tym nie poradziłam. To coś, co jeszcze muszę zwalczyć - pisała Demi pół roku temu w specjalnym oświadczeniu.

Mamy nadzieję, że specjaliści jej pomogą i gwiazda szybko opuści klinikę. Artystka do tej pory nie wydała żadnego oświadczenia i nie potwierdziła pobytu w klinice specjalistycznej. Według informatora Hollywood Life, Demi kocha swoich bliskich i nigdy nie chciałaby nikogo skrzywdzić. Wierzymy, że gwiazda szybko wyjdzie na prostą. 

Demi Lovato
Eastnews

Zobacz także: Demi Lovato w szpitalu, przedawkowała narkotyki?!

Doda i dzieci
Newsy
Doda trafiła na terapię! Piosenkarka ma poważny problem: „Nic nie pomaga”
Doda trafiła na terapię! Piosenkarka ma poważny problem: „Nic nie pomaga”

W jej zawodzie to naprawdę poważny problem. Jak mówi nam Doda , nic na nią nie działa, a próbowała już wszystkiego. Dorota Rabczewska postanowiła więc pójść na profesjonalną terapię. Do tego grupową. Jak jej poszło? Czy wyzbyła się lęku, który tak bardzo przeszkadza w codziennym życiu? Zobaczcie, co powiedziała reporterce Party.pl Zobacz też:  Niezwykły świąteczny gest Dody! Jeszcze żadna polska gwiazda tego nie zrobiła!   Doda opowiedziała nam o swoim problemie   Przeczytaj:  Doda zachwyciła w finale "The Voice of Poland"? Spójrzcie na jej kreację!  

East News
Strefa luksusu
Demi Lovato sprzedaje swój bajkowy dom na wzgórzach Hollywood! Jego wartość? 37 mln zł! ZDJĘCIA
Demi Lovato sprzedaje swój bajkowy dom na wzgórzach Hollywood! Jego wartość? 37 mln zł! ZDJĘCIA
Demi Lovato
INSTAGRAM
Newsy
Do sieci wyciekło szokujące nagranie z wezwania karetki do nieprzytomnej Demi Lovato!
Do sieci wyciekło szokujące nagranie z wezwania karetki do nieprzytomnej Demi Lovato!

We wtorek, 24 lipca, światem wstrząsnęła szokująca wiadomość, która dotyczyła artystki Demi Lovato . Młoda gwiazda, która przez ostatnie lata była uzależniona od narkotyków i alkoholu, trafiła do szpitala! Zagraniczne media donosiły, że Demi przedawkowała narkotyki, choć jej bliscy zaprzeczali tym informacjom,  nie podając jednak rzekomo prawdziwego powodu obecności Demi w szpitalu.  Zaledwie miesiąc temu sama Demi przyznała w utworze "Sober", że znów sięga po używki, szczerze przyznając się, że znów zrezygnowała z trzeźwości.  Zobacz:  Narkotyki, alkohol, bulimia. Wszystkie największe demony Demi Lovato prześladowały ją przez lata Asystentka znalazła nieprzytomną Demi Wraz z upływem czasu na jaw wychodzi coraz więcej informacji. Okazuje się bowiem, że nieprzytomną Demi znalazła jej asystentka w jej domu około godziny 11. Wtedy natychmiast zadzwoniła po kartkę. Serwis TMZ dotarł do szokującego nagrania z rozmowy asystentki z pogotowiem. Kobiet prosi, by karetka przyjechała z wyłączonym sygnałem. Prawdopodobnie nie chciała zwracać niczyjej uwagi. Jednak pracownik pogotowia nie zgodził się na to. Posłuchajcie nagrania! Dwa dni temu rodzina i przedstawiciele wokalistki wydali oświadczenie w sprawie stanu jej zdrowia. Okazało się, że stan 25-letniej gwiazdy jest stabilny - Demi obudziła się, są przy niej najbliżsi. Współpracownicy Lovato twierdzą także, że niektóre informacje, które pojawiły się w sieci, są nieprawdziwe.    Demi obudziła się i jest otoczona rodziną, która chce podziękować wszystkim za miłość, modlitwy i wsparcie. Część informacji  podawanych przez media jest niezgodna z prawdą, a bliscy proszą obecnie o uszanowanie jej prywatności a nie kolejne spekulacje. Powrót do zdrowia i regeneracja są w tej chwili najważniejsze - czytamy.   Mamy nadzieję, że Demi szybko...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner