Jula wygryzie Ewę Farną

Jula wygryzie Farną?

Jula wygryzie Ewę Farną

Ewa Farna z tegorocznej gali Eska Music Awards 2012 wyjechała bez żadnej nagrody. To chyba pierwszy raz kiedy nastoletnia gwiazda nie zdobyła statuetki w głosowaniu internautów. Zazwyczaj fani Farnej miażdżyli konkurencję ilością oddanych głosów. Zobacz: Farna rozwaliła konkurencję na Viva Comet!

Z kolei sukcesem może pochwalił się Jula. Młoda gwiazda szturmuje listy przebojów, a grono jej fanów powiększa się z każdym dniem. Muzyczni krytycy twierdzą, że Jula może zająć miejsce Farnej, bo kieruje swoją twórczość w ten sam target. Zwłaszcza teraz, po wygranej w Top Trendach i Eska Music Awards 2012 wielu kieruje swoją uwagę na Łomżankę, która w przyszłym miesiącu wyda swój debiutancki album.

Jula walczy także o miejsce w 3 edycji "Bitwy na głosy". TVP zastanawia się czy Łomżę powinna reprezentować ona, czy Marika. Podobno szanse na udział koleżanki Farnej są bardzo duże. Zobacz: Znamy cały skład trenerów "Bitwy na głosy 3"!

Czyżby feralny wypadek przerwał dobrą passę Farnej i zraził do jej twórczości fanów? Zagłosujcie w naszym sondażu i wybierzcie lepszą - Jula czy Ewa?

Zobacz jak Jula, Ewa Farna i inne gwiazdy prezentowały się na Eska Music Awards 2012:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39