Debiut Roku 2017 Party.pl

O jakim debiucie w tym roku było najgłośniej? ;) Pomóżcie wybrać nam ten najbardziej spektakularny! W tym roku wielu młodych aktorów, wokalistów czy blogerów już zyskało status gwiazdy. Dlaczego? Stoją za nimi dziesiątki tysięcy fanów, występy w telewizji, sukcesy w programach, udziały w reklamach... OTO nasi nominowani w kategorii DEBIUT ROKU (uzasadnienia - poniżej):

JULIA WIENIAWA

PIOTR CZAYKOWSKI

IZABELLA KRZAN

SYLWIA PRZYBYSZ

DEYNN

EWA ZAKRZEWSKA

 

Zobacz także: Wybierz z nami HIT ROKU 2017! "Po co", "O Pani", a może "Porady na zdrady"? Zagłosuj w plebiscycie Party.pl!

Głosowanie potrwa do 31.12 do godziny 23:59! Czas start.

JULIA WIENIAWA

Ponad 500 tysięcy obserwatorów na Instagramie nie może się mylić! Julia Wieniawa szturmem podbiła polski show-biznes. I zdecydowanie nie jest tylko dziewczyną Antka Królikowskiego, wręcz przeciwnie - młoda piosenkarka i aktorka ostro pracuje na swoje nazwisko. Efekty? Miliony wyświetleń piosenki "Oddycham" i innych na youtubie, seriale, a teraz także występ u boku Bogusława Lindy w nowym filmie Vegi. Oby tak dalej!

PIOTR CZAYKOWSKI

Kiedy Michał Piróg ogłosił, że do Azji zabiera Piotra Czaykowskiego, nikt nie spodziewał się, że model zyska tak sporą popularność i sympatię widzów! A wcześniej zajrzeliśmy na jego Instagram i już wtedy zrobiło nam się baaardzo gorąco :) Ale Piotra cechuje nie tylko świetne poczucie humoru, ale i odpowiedzialność za słowa. Jakiś czas temu głośno mówił o molestowaniu w jego branży, czym uświadomił część społeczeństwa, że ofiarami mogą być również mężczyźni. Brawo!

IZABELLA KRZAN

Choć Iza została wybrana Miss Polonia 2016 w zeszłym roku, to dopiero teraz jej kariera rozkwita. A to wszystko za sprawą jej udziału w "Kole Fortuny". Program wrócił na antenę TVP w tym roku i odniósł spektakularny sukces! Iza jako prezenterka radzi sobie świetnie i jest prawdziwą ozdobą show!

 

SYLWIA PRZYBYSZ
 

Kiedy Sylwia pojawia się pod studiem Pytania na śniadania, to większych tłumów nie ma! To istne szaleństwo! Młoda piosenkarka ma na swoim koncie już prawie 600 tys. obserwatorów na Instagramie, bilety na jej koncerty sprzedają się na pniu, a o jej związku z Arturem Sikorskim plotkują wszyscy ;) O Sylwii już jest głośno, a będzie coraz głośniej! Czekamy na kolejne single!

DEYNN

Jej nominacja dla niektórych może wydawać się mocno kontrowersyjna, ale wystarczy zajrzeć na jej Instagram, gdzie ma już ponad 1,1 mln obserwatorów i przypomnieć, że kiedy pojawiła się na okładce jednego z miesięczników, potrzebny był dodruk! Deynn wzbudza skrajne emocje, ale je wzbudza, więc to najważniejsze!

EWA ZAKRZEWSKA

W tym roku w Polsacie zadebiutował program "Supermodelka Plus Size", w którym Ewa była jedną z jurorek. W ten sposób w Polsce zapanowała moda na modelki o krągłych kształtach, a spora w tym zasługa właśnie Zakrzewskiej, która przekonuje, że każda kobieta, bez względu na rozmiar, jest piękna i ma szansę spełnić swoje marzenia. 

Ewa Zakrzewska
Ewa Zakrzewska bierze ślub! Mamy zdjęcia z jej tygodnia panieńskiego
Instagram
Piotr Czaykowski
Piotr Czaykowski
Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
Deynn
Debiut Roku 2017 Party.pl
Izabella Krzan
Izabella Krzan
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
ONS
Wyniki plebiscytu:
Ewa Zakrzewska...
Piotr Czaykowski...
Sylwia Przybysz...
Deynn...
Izabella Krzan...
Julia Wieniawa...