Poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego
East News
Newsy

Policja znalazła ciało dziecka "Jesteśmy przekonani, że jest to 5-letni Dawid"

Policja znalazła ciało dziecka "Jesteśmy przekonani, że jest to 5-letni Dawid"

Policja przekazała bardzo smutne informacje dotyczące poszukiwań Dawida Żukowskiego. Podczas konferencji prasowej rzecznik policji przekazał, że zostało znalezione ciało dziecka. Dawid Żukowski zaginął 10 lipca- wtedy też po raz ostatni był widziany w Grodzisku Mazowieckim. Ojciec odebrał swojego syna z domu rodziców i miał odwieźć go do jego matki, która kilka tygodni wcześniej przeprowadziła się do Warszawy (rodzice chłopca byli w separacji). Kilka godzin później okazało się, że ojciec Dawida Żukowskiego popełnił samobójstwo. Później matka dziecka zgłosiła jego zaginięcie. Rozpoczęły się poszukiwania dziecka. Dziś mija dziesięć dni od zaginięcia chłopca. Niestety, teraz policja przekazała wstrząsające informacje dotyczące poszukiwań dziecka.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Dawidka! Co jeszcze było w jego wizjach?

Policja znalazła ciało dziecka

Podczas konferencji prasowej policja przekazała mediom bardzo smutne informacje. Śledczy znaleźli ciało chłopca. Niestety wszystko wskazuje, że najprawdopodobniej jest to poszukiwany Dawid Żukowski. 

Niedawno policjanci prowadzący poszukiwania na trasie pomiędzy Warszawą a Grodziskiem znaleźli ciało dziecka. Z prawdopodobieństwem graniczącym prawie z pewnością jesteśmy przekonani, że jest to 5-letni Dawid, chłopiec, którego poszukiwaliśmy. Wiele cech wskazuje na to- powiedział Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji. Wskazuje na to ubiór, tutaj oczywiście będę przeprowadzone okazania z udziałem rodziny, będę czynności wyznaczone przez prokuratora. Jednak uznaliśmy, że prawdopodobieństwo jest na tyle duże, że ta informacja musi być przekazana, chociażby ze względu na to, jak duży był odzew społeczny.

Przypominamy, że poszukiwania 5-letniego Dawida rozpoczęły się 10 lipca. Od tamtej chwili policja sprawdzała wszystkie miejsca, w których ojciec mógł zostawić swojego syna. Wszyscy mieli nadzieję, że uda się odnaleźć małego Dawidka żywego, jednak teraz, jak informuje policja, wszystko wskazuje na to, że chłopiec nie żyje. Policja ze względu na rodzinę dziecka nie mówiła publicznie o okolicznościach odnalezienia ciała dziecka.

Dzisiaj nie będziemy mówić o takich szczegółach, jak dokładne miejsce odnalezienia ciała dziecka. O takich szczegółach, jak to, w jaki sposób chłopiec zmarł. Myślę, że na to przyjdzie czas, ze względu na olbrzymią tragedię, jaka dotknęła  tą rodzinę, ze względu na bliskich, którzy wczoraj chowali ojca chłopca, a dzisiaj dowiadują się, że stracili również, że jednego z najmłodszych członków swojej rodziny- mówił rzecznik policji.

Bliskim chłopca składamy kondolencje. 

Policja znalazła ciało dziecka. Najprawdopodobniej jest to 5-letni Dawid Żukowski. 

Policja wciąż szuka 5-letniego Dawida Żukowskiego
East News

Zobacz także
Poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego

"Tam stało się najgorsze" Słynny jasnowidz wskazuje miejsce, gdzie policja powinna szukać Dawida!

Policja wciąż poszukuje 5-letniego Dawida Żukowskiego

200 tysięcy długu, awantury po nocach, rozpad małżeństwa. Policja ujawnia nowe fakty na temat rodziców Dawidka!

 

Policja wciąż poszukuje 5-letniego Dawida Żukowskiego
East News
Newsy
200 tysięcy długu, awantury po nocach, rozpad małżeństwa. Policja ujawnia nowe fakty na temat rodziców Dawidka!
200 tysięcy długu, awantury po nocach, rozpad małżeństwa. Policja ujawnia nowe fakty na temat rodziców Dawidka!

Od tygodnia trwają poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego. Chłopiec po raz ostatni był widziany w środę 10 lipca wraz z jego ojcem w okolicach Grodziska Mazowieckiego. Niedługo potem mężczyzna popełnił samobójstwo . Matka chłopca zgłosiła jego zaginięcie niedługo po tym, jak dostała od męża sms-a, w którym ten poinformował ją, że już nigdy nie zobaczy Dawidka. Policja wciąż nie traci nadziei, że natrafi gdzieś na ślad 5-latka. Rozpatrywane są różne scenariusze. Niemal codziennie funkcjonariusze wpadają na nowy trop. Niewykluczone, że ojciec dziecka skrupulatnie zaplanował całą akcję. Dlaczego zrobił to własnemu dziecku? Odpowiedzi możemy nigdy nie poznać... Zobaczcie, co jeszcze udało nam się ustalić w tej sprawie! 5-letni Dawidek zaginął 10 lipca Ojciec chłopca popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg Zobacz także:  Wiadomo, jak wyglądały ostatnie chwile ojca Dawida! Znalazł słup i czekał na pociąg

Cała Polska szuka 5-letniego Dawida Żukowskiego. Zdjęcie chłopca
Komenda Stołeczna Policji- Facebook
Newsy
Cała Polska szuka 5-letniego Dawida Żukowskiego! Ojciec, który jechał z chłopcem znaleziony martwy
Cała Polska szuka 5-letniego Dawida Żukowskiego! Ojciec, który jechał z chłopcem znaleziony martwy

Cała Polska poszukuje 5-letniego Dawida Żukowskiego , który w środę (10 lipca) ok. godz. 17:00 został zabrany z domu przez swojego ojca. Jak informują media, mężczyzna z synem wyjechali z domu w Grodzisku Mazowieckim w nieznanym kierunku. Kilka godzin później okazało się, że ojciec chłopca nie żyje!  Jak donosi rmf24.pl mężczyzna został potrącony przez pociąg, a jego ciało znaleziono na przejeździe kolejowym. Wczoraj około 17 Dawid Żukowski wyszedł ze swoim ojcem z miejsca zamieszkania i od tamtej pory nie był przez nikogo widziany. Niestety, kilka minut przed godziną 21 otrzymaliśmy informację, że nie żyje ojciec dziecka i od północy rozpoczęły się poszukiwania chłopca - mówił w TVN24 rzecznik stołecznej policji, Sylwester Marczak.  Teraz policja apeluje do wszystkich, którzy mogą pomóc odnaleźć 5-letniego Dawida! Chłopiec i jego ojciec po wyjściu z domu podróżowali szarą Skodą Fabią o numerze rejestracyjnym WGM 01K9. Policja znalazła już samochód, ale wciąż trwają poszukiwania małego Dawida.  Policja opublikowała zdjęcia chłopca Policja opublikowała zdjęcia Dawida Żukowskiego i podała jego rysopis. Każdy, kto widział chłopca  jest proszony o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Grodzisku Mazowieckim (tel. tel. 22 755 60 10  -11,-12,-13) lub pod numerem alarmowym 112.  Dawid ma 110 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Włosy jasne, zaczesane na prawo. Chłopiec był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena- czytamy na stronie policja.waw.pl.  Zdjecia Dawida Żukowskiego obiegały media społecznościowe, a Polacy udostępniają informacje o poszukiwaniu chłopca. Miejmy nadzieję, że 5-letni Dawid szybko się odnajdzie!  Policja opublikowała zdjęcia Dawida...

Dawid Żukowski nie żyje, miejsce tragedii
East News
Newsy
Kolega ojca Dawida pomagał w poszukiwaniach, nagrał moment odnalezienia ciała: „Ciężko mi dojść do siebie”
Kolega ojca Dawida pomagał w poszukiwaniach, nagrał moment odnalezienia ciała: „Ciężko mi dojść do siebie”

Znajomy ojca 5-letniego Dawida był na miejscu podczas odnalezienia ciała chłopca . Mężczyzna nagrał ten moment za pomocą drona. Podczas rozmowy z „Wirtualną Polską” powiedział, jak wyglądały poszukiwania i dlaczego na własną rękę szukał dziecka. Okazuje się, że znał Pawła Ż. jeszcze z czasów szkolnych. Podczas bardzo szczerej rozmowy wyznał, co skłoniło go do tak intensywnych poszukiwań: Gdy zaginął Dawid, przyśnił mi się płaczący chłopiec. Bardzo to przeżyłem, a nie mam nawet własnych dzieci. Wierzyłem, że on żyje. Zawiesiłem prace w firmie na kilka dni i na własną rękę szukałem chłopca - powiedział kolega Pawła Ż. w rozmowie z wp.pl. Tragiczny finał poszukiwań Dawida Do odnalezienia 5-letniego Dawida było zaangażowanych mnóstwo służb, to były największe poszukiwania w historii polskiej policji. Oprócz policji dziecka szukali strażacy, żołnierze obrony terytorialnej, pomagali nawet niemieccy funkcjonariusze. Akcja trwała 10 dni. W sobotę, 20 lipca znaleziono ciało chłopca, a przedstawiciele policji podczas konferencji prasowej przyznali: Z prawdopodobieństwem graniczącym prawie z pewnością jesteśmy przekonani, że jest to 5-letni Dawid - powiedział dziennikarzom asp. sztab. Mariusz Mrozek z Biura Prasowego Komendy Stołecznej Policji.  W pomoc przy poszukiwaniach chłopca zaangażowały się też osoby prywatne -  m.in. znajomy ojca Dawida. Mężczyzna na własną rękę szukał świadków, nagrań z monitoringu, a wszystko, co udało mu się dowiedzieć przekazywał policji. Przyznał, że na jednym z takich przekazanych z nagrań był widoczny samochód, taki sam jak ten, którym poruszał się ojciec z synem: Przekazałem nagrania policji. Wynika z nich, że ojciec Dawida musiał jechać inną trasą. Nie wierzę, że zatrzymał się przy A2, bo tam...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner