Dawid Woliński nie potrafi szyć
ONS

Szok! Dawid Woliński jest projektantem i nie potrafi szyć

Dawid Woliński nie potrafi szyć
ONS

Dawid Woliński to jeden z najpopularniejszych polskich projektantów mody. W ciągu ostatnich kilku miesięcy zasłynął również jako autorytet w kwestii dbania o urodę i doskonałą sylwetkę, co w polskim show-biznesie było posunięciem wręcz pionierskim. Przypomnijmy: Woliński o luksusach: Siadam w domu na kanapie, a pani mi robi manicure

Woliński gościł ostatnio w programie Magdy Mołek "W roli głównej". Projektant opowiadał w rozmowie o pracy, kompleksach, operacjach plastycznych i dbaniu o swoje ciało. Jedno wyznanie Dawida zaskoczyło chyba nawet samą Magdę - projektant przyznał, że nie potrafi szyć! Zapewnił jednak, że nie przeszkadza mu to w tworzeniu i nawet ze zwykłego obrusa stworzyłby samodzielnie efektowną kreację.


Nienawidzę szyć, nie szyję. Prędzej coś sfastryguję, skleję, przyczepię... Nie mam cierpliwości do tego. Mam wyobraźnię, wymyślam konstrukcje i mam krawcowe, które pracują po 30 lat w zawodzie i mówią, że rzeczy, które ja wymyślam to są naprawdę... Gdyby zabrakło pań krawcowych to gwarantuję, że zrobię Ci z obrusa taką sukienkę, że pójdziesz w niej na imprezę - wyznał w rozmowie z Magdą Mołek.


Kreacje Wolińskiego cieszą się dużym powodzeniem wśród gwiazd i nie tylko, więc najwyraźniej brak umiejętności szycia w niczym mu nie przeszkadza, wręcz przeciwnie - pozwala na tworzenie fantazyjnych projektów.

Zobacz: Woliński pokazał siostrę. Są jak dwie krople wody

Seksowny Dawid Woliński na siłowni:

Więcej na temat Dawid Woliński Magda Mołek
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40