Dawid Woliński zdradza ile kosztują jego kreacje
ONS

TeleKamery: Ile gwiazda musi zapłacić za sukienkę u Wolińskiego? Nie każdą stać na taki wydatek

Dawid Woliński zdradza ile kosztują jego kreacje
ONS

Dawid Woliński to bardzo zabiegany projektant. Cały zeszły rok pracował nad swoją kolekcją, a dopiero przed okresem świątecznym miał szansę chwilę odpocząć. Jednak zaraz po rodzinnie spędzonych chwilach udał się na zasłużone wakacje. I nie da się ukryć, że to prawdziwy obieżyświat. Zobacz: Woliński uciekł z Polski po świętach. Zafundował sobie niezłe wakacje

Teraz Woliński przebywa w Polsce i prawdopodobnie już myśli nad projektami na kolejny sezon. W międzyczasie jednak wziął udział w internetowym cyklu "Ogień pytań" Plejady, gdzie odpowiedział na kilka interesujących pytań. Projektant zdradził między innymi, ile trzeba wydać u niego na kreację na przykładzie poszczególnych imprez. Ta najdroższa opcja jest nie dla byle kogo:

Sukienka na Telekamery to minimum 5 tysięcy, impreza sylwestrowa w Raszynie 1200 zł, a efektowna komża na święcenie biskupa kosztuje 40 tysięcy. Biskupa stać.


Drogo się ceni? Za podobną kwotę można kupić sukienki nawet u Versace czy Valentino.

Zobacz: Ile kosztuje trening z Chodakowską? Chętnych nie brakuje
 
 

Tak Dawid Woliński spędził Sylwestra:

Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58