Plebiscyt męski
Instagram

Kolejny miesiąc za nimi, a to oznacza, że pora na nowy stylowy plebiscyt "Fleszstyle" na najlepiej ubraną gwiazdę miesiąca! Przygotowaliśmy dla Was najlepsze stylizacje miesiąca, a Waszym zadaniem jest wybranie najlepiej ubranego gwiazdora!  Od Waszych głosów zależy, kto zdobędzie najwięcej głosów i zwycięży w plebiscycie, a  jego stylizacja pojawi się w następnym numerze magazynu „Flesz”.

O tytuł najlepiej ubranego mężczyzny walczą: Dawid Kwiatkowski, Radosław Majdan ze swoją urodzinową stylizacją, Filip Bobek oraz Mateusz Janusz z Fit Lovers, który debiutuje w naszym plebiscycie.

Głosujcie i decydujcie, kto zgarnie główną nagrodę!

Filip Bobek
Filip Bobek
Instagram

Filip Bobek należy do grona najlepiej ubranych aktorów. Gwiazdor na co dzień ceni klasyczne rozwiązania i najczęściej stawia na ponadczasową czerń. Naszą uwagę zwrócił prosty zestaw ze skórzaną ramoneską w roli głównej.

Już wkrótce wielki powrót serialu „BrzydUla”, a to oznacza, że Filip Bobek częściej będzie pojawiał się na różnego rodzaju eventach, zaskakując swoimi doskonałymi stylizacjami. 

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
Instagram

Dawid Kwiatkowski zdecydowanie należy do weteranów w stylowym plebiscycie na najlepszą męską stylizację miesiąca "Fleszstyle". Niemal każda stylizacja artysty cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Tym razem zachwyciła nas letnia stylizacja z różową koszulą w roli głównej! To idealny look na co dzień, a mocne zestawienie kolorystyczne nie pozwala przejść obok niej obojętnie! Zgadzacie się z nami? Jeśli tak zagłosujcie na Dawida Kwiatkowskiego. 

Mateusz Janusz z Fit Lovers
Mateusz Janusz z Fit lovers
Instagram

Mateusz Janusz z Fit Lovers debiutuje w naszym plebiscycie. Po wygranej w 2. edycji "Dance dance dance" stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych trenerów w kraju. Korzysta ze swojej popularności i jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, jednak nie sposób pominąć jego stylizacji! Mateusz Janusz uwielbia gadżety i modne dodatki, co doskonale widać na zdjęciu. Tym razem zwrócił uwagę zestawem z białym golfem. Prostota w takim wydaniu zawsze wygląda doskonale! 

Radosław Majdan
Radosław Majdan
Instagram

Urodzinowa stylizacja Radosława Majdana zdecydowanie musiała znaleźć się w plebiscycie na najlepszą męską stylizację miesiąca "Fleszstyle". Były piłkarz 48. urodziny świętował w rodzinnym gronie i tego dnia zdecydował się na bardzo elegancki zestaw z kratą w roli głównej. Czarne spodnie, kamizelka, elegancka koszula i marynarka w kratkę - ten look z pewnością będzie należał do najlepszych stylizacji Radosława Majdana. Zgadzacie się z nami?

Wyniki plebiscytu:
Filip Bobek...
Dawid Kwiatkowski...
Mateusz Janusz z Fit Lovers...
Radosław Majdan...