Polskie gwiazdy na MTV EMA 2014
ONS

Farna, Lisowska czy Kwiatkowski? Kogo Polacy wybrali na MTV EMA 2014?

Polskie gwiazdy na MTV EMA 2014
ONS

Tegoroczna gala MTV European Music Awards odbędzie się w szkockim Glasgow. To zdecydowanie najważniejsze muzyczne wydarzenie w Europie, a fani mogą liczyć na występy światowych gwiazd muzyki pop, które powalczą też o nagrody w kilku prestiżowych kategoriach. W ubiegłym roku przedsięwzięcie odbywało się w Amsterdamie, gdzie redakcja AfterParty.pl była jedną z dwóch z Polski obecnych na czerwonym dywanie. Przypomnijmy: Jesteśmy na gali MTV w Amsterdami! Katy Perry, Jedward, Jared Leto przed naszą kamerą

Nieco ponad tydzień temu rodzimy oddział MTV ogłosił listę czterech nazwisk, które powalczą o wyjazd do Glasgow i nagrodę dla najlepszego polskiego artysty. Byli to Grzegorz Hyży, Jamal, Mrozu i Artur Rojek.

Piąte miejsce zaś miała wyłonić tzw. dzika karta i decyzją internautów zdobył ją Dawid Kwiatkowski, pokonując m.in. Ewę Farną i Ewelinę Lisowską. Tym samym młody wokalista dołączył do wspomnianej czwórki i to spośród nich internauci wybiorą wykonawcę, który będzie nas reprezentował w Szkocji.

Transmisja z wręczenia nagród MTV EMA 2014 z Glasgow odbędzie się za pośrednictwem kanału MTV na całym świecie, w niedzielę, 9 listopada o godzinie 21:00.

W ubiegłym roku Polskę w Amsterdamie reprezentował Kamil Bednarek. Kto zostanie jego następcą?

Zobacz: Tylko u nas! Katy Perry zdradziła nam na gali MTV EMA co sądzi o Polsce!

 Gwiazdy na imprezie MTV EMA 2013 Pre-Party:

Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12