Plebiscyt męski styczeń
EOS/Instagram

Przyszedł czas na kolejny plebiscyt i znów wybieramy najlepszy męski look miesiąca! Tradycyjnie już gwiazdor, który uzyska najwięcej Waszych głosów, nie tylko zwycięży w plebiscycie, ale też pojawi się w następnym numerze magazynu "Flesz". Jest o co walczyć!

W damskim plebiscycie zwyciężyła Sylwia Grzeszczak ze swoją rewelacyjną stylizacją z futrzanym płaszczem, a tym razem do walki o tytuł najlepiej ubranego mężczyzny miesiąca stają: Dawid Kwiatkowski, Michał Szpak, Liber, Radosław Majdan i Mikołaj Jędruszczak z "Love Island".

Zobaczcie wszystkie stylizacje i zdecydujcie, kto w tym miesiącu zdobędzie tytuł najlepiej ubranego gwiazdora "Fleszstyle" miesiąca! Przypominamy, że zwycięzca plebiscytu pojawi się w nowym numerze magazynu "Flesz". Jest o co walczyć!

Zobacz takżeMichał Szpak, Dawid Kwiatkowski, a może Robert Lewandowski? Plebiscyt na Gwiazdora "Fleszstyle" miesiąca!

Michał Szpak
Michał Szpak

Michał Szpak, jak zawsze zaskakuje swoimi stylizacjami, nie tylko na scenie, ale również  na co dzień. Tym razem naszą uwagę zwrócił błękitny garnitur w różnokolorowe kwiaty. To bardzo charakterystyczna stylizacja, która wyróżnia się na tle klasycznych rozwiązań.

Radosław Majdan
Radosław Majdan

Radosław Majdan po raz kolejny znalazł się w naszym plebiscycie. Były piłkarz nawet na co dzień wygląda bardzo stylowo i widać, że przywiązuje ogromną wagę do swojego wyglądu. Tym razem zdecydował się na elegancki look z jeansami i beżowym płaszczem w roli głównej. Czy ta stylizacja zasługuje na Wasz głos?

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
Instagram

Dawid Kwiatkowski zwyciężył już w wielu naszych plebiscytach, ale jego kolejna stylizacja również zasługuje na uwagę. Pozornie niedbały look, który wokalista wybrała na dzień pełen zwiedzania, prezentuje się świetnie. Widać, że gwiazdor jest na bieżąco z aktualnymi trendami. Ta stylizacja zapewni Dawidowi Kwiatkowskiemu zwycięstwo?

Mikołaj Jędruszczak
Mikołaj Jędruszczak

Po raz pierwszy w modowym plebiscycie "Fleszstyle" znalazł się Mikołaj Jędruszczak, który ogromną popularność w mediach zawdzięcza zwycięstwie w reality show "Love Island".  Mężczyzna zazwyczaj stawia na proste i wygodne zestawy, ale na czerwonym dywanie często pojawia się w klasycznych stylizacjach z golfami w roli głównej. Czy zestaw z kurtką moro zasługuje na zwycięstwo?

 

Liber
Liber

Liber czyli Marcin Piotrowski jakiś czas temu odwiedził studio "Dzień dobry TVN", gdzie udzielił wywiadu. Muzyk zazwyczaj nie zwraca uwagi swoimi stylizacjami, ale tym razem było inaczej! Widać, że zestaw, który miał na sobie jest doskonale skomponowany i przemyślany. Oby więcej takich stylizacji!

Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Radosław Majdan...
Dawid Kwiatkowski...
Mikołaj Jędruszczak...
Liber...