Plebiscyt męski
Instagram

Rusza kolejny plebiscyt "Fleszstyle" na najlepiej ubranego gwiazdora miesiąca! Wybieramy pana, który zwraca uwagę swoim style i inspiruje. To od Was zależy, kto tym razem zdobędzie najwięcej głosów i zwycięży w plebiscycie, a  jego stylizacja standardowo pojawi się w następnym numerze magazynu „Flesz”. Zobaczcie na listę gwiazd, które tym razem znalazły się w gronie najlepiej ubranych mężczyzn?

W kwietniu o tytuł najlepiej ubranego mężczyzny walczą: Dawid Kwiatkowski, który jest już weteranem w naszych stylowych plebiscytach, Michał Szpak, Damian Michałowski oraz blogerzy Łukasz Podliński i Łukasz Masłowski.

Głosujcie i decydujcie, kto zgarnie główną nagrodę!

Michał Szpak
Michał Szpak

Do naszego plebiscytu wrócił dawno niewidziany Michał Szpak. Artysta nawet podczas spaceru ze swoim psem Hektorem nie rezygnuje ze stylowego zestawu. Tym razem postawił na czerń, a na uwagę zasługują buty na obcasie i czerwony szalik, który posłużył jako alternatywa dla maseczki ochronnej.

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
Instagram

Dawid Kwiatkowski po raz kolejny pojawia się w plebiscycie na najlepszą męską stylizację miesiąca. Tym razem nie zobaczymy piosenkarza w koszulce czy bluzie, ale koszuli w geometryczne wzory zestawionej z czarnymi jeansami. Prosty, a zarazem ciekawy look idealny na domowy koncert dla fanów. Zgadzacie się?

Łukasz Podliński
Łukasz Podliński
Instagram/ podlinski_net

Po raz pierwszy w naszym plebiscycie stylowym pojawia się Łukasz Podliński.  Bloger modowy w sieci prezentuje nie tylko doskonałe stylizacje, ale na swojej stronie doradza też mężczyznom w wielu kwestiach związanych nie tylko z odpowiednią stylizacją czy fryzurą, ale też zakupami. Naszą uwagę przyciągnęła stylizacja Łukasza Podlińskiego w odcieniach szarości z płaszczem w kratę w roli głównej. Ten look zasługuje na wygraną w plebiscycie na najlepszą męską stylizację miesiąca "Fleszstyle"?

Łukasz Masłowski
Łukasz Masłowski
Instagram/ outdersen

Kolejny debiut w plebiscycie na najlepszą męską stylizację miesiąca "Fleszstyle" należy do Łukasza Masłowskiego, autora bloga outdersen.com. Bloger jest przedstawicielem mody klasycznej i taką też promuje, poruszając przy tym wiele tematów związanym z poszukiwaniem swojego stylu i modową kreacją. Jego stylizacje są zawsze dopracowane w każdym calu. Tylko spójrzcie na to zdjęcie!

Damian Michałowski
Daniel Michałowski Dzień dobry TVN

Damian Michałowski jest nowym współprowadzącym "Dzień dobry TVN". Od kiedy pojawił się w telewizji śniadaniowej, zaczął zwracać uwagę swoimi stylizacjami. Dziennikarz stawia na proste zestawy, ale nie boi się też odważnych połączeń i mocnych kolorów. Spodnie w kratę, szara bluza z nadrukiem i białe trampki to świetna propozycja na co dzień. Też jesteście tego zdania!

Więcej na temat Michał Szpak Dawid Kwiatkowski
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Dawid Kwiatkowski...
Łukasz Podliński...
Łukasz Masłowski...
Damian Michałowski...