Męska stylizacja Fleszstyle - Dawid Kwiatkowski, Chris Ducci i Jan Dąbrowski
Instagram

Oto nowy plebiscyt "Fleszstyle" na najlepiej ubraną gwiazdę miesiąca! Wybieramy wśród męskich stylizacji. W tym zestawieniu pojawiło się kilku debiutantów, których stylówki są warte docenienia. O tytuł najlepiej ubranego mężczyzny zdaniem czytelników i czytelniczek "Flesza" i Party.pl w tym miesiącu walczą:  Cezary Gołębiewski znany jako Czarek Czaruje, Rafał Szatan, Chris Ducci z "Hotelu Paradise", Dawid Kwiatkowski oraz Jan Dąbrowski! 

Wy decydujecie, kto zdobędzie najwięcej głosów i zwycięży w plebiscycie! Zwycięska stylizacja pojawi się w następnym numerze magazynu „Flesz”.  Do dzieła!

Zobacz także: Trendy wiosna 2020. Paulina Sykut-Jeżyna w przepięknym sweterku! Dekolt na plecach to hit Instagrama!

 

 

Chris Ducci
Chris Ducci z "Hotelu Paradise"
Instagram

Chris Ducci z "Hotelu Paradise" to koleiny debiutant naszym plebiscycie. Zwycięzca hitowego show TVN 7 aktualnie mieszka w Warszawie i zachwyca się widokiem stolicy. My z kolei spoglądamy na jego stylizację. Chris postawił na klasykę - czerń zawsze się obroni ale w tym wypadku żadne argumenty nie są konieczne. Ponadczasową ramoneskę zestawił z obcisłymi jeansami oraz modnym w tym sezonie golfem. Kolorystykę przełamał brązem golfu oraz białymi sportowymi butami. Klasycznie, ale stylowo i w punkt! 

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
Instagram

Dawid Kwiatkowski to już stały bywalec naszego zestawienia, ale jak przejść obojętnie obok tak nieoczywistej stylizacji! Wokalista nie daje się pandemii i rozwesela tę smutną wiosnę swoimi ubraniami. Dawid zdecydował się na kolorową koszulę, na której rządzą neonowe wzory. Całość skomponował z ciemnymi spodniami w zieloną delikatną kratę i skarpetami rodem z lat 90. Robi wrażenie! Zgadzacie się? 

Jan Dąbrowski
Jan Dąbrowski
Instagram

Jan Dąbrowski postawił na elegancję. Jedną z jego ostatnich stylizacji było połączenie białej lnianej koszuli ze spodniami w kratę. Miłośnicy mody zdecydowanie pokochali ten wzór w tym sezonie. Nawet w naszym zestawieniu pojawia się kilka razy! Jednak każdy z panów zupełnie inaczej ograł ten trend w swojej stylizacji. Lubicie taką wygodną elegancję? 

Rafał Szatan
Rafał Szatan
Instagram

Rafał Szatan niedługo znowu zostanie tatą! Z tej okazji opublikował radosne zdjęcie z żoną. Uwagę zwraca nie tylko ciążowy brzuszek Basi ale również stylizacja Rafała. Przyszły tata postawił na wiosenny garnitur w kratę, a jego elegancję przełamał czarnym sweterkiem, który dodał stylizacji elementu luzu. Lubicie takie kompletne looki? 

Cezary Gołębiewski czyli Czarek Czaruje
Cezary Gołębiewski czyli Czarek Czaruje
Instagram

Cezary Gołębiewski szerzej znany jako Czarek Czaruje debiutuje w naszym plebiscycie ze swoją miejską stylizacją! Influencer połączył ponadczasową kurtkę jeansową ze sportową bluzą i casualowymi spodniami jeansowymi z dziurami na kolanach. Kolorystykę stylizacji przełamał barwnym obuwiem sportowym.  Luźny miejski styl w dobrym wydaniu. Jesteście na tak? 

Wyniki plebiscytu:
Chris Ducci ...
Dawid Kwiatkowski ...
Jan Dąbrowski ...
Rafał Szatan...
Cezary Gołębiewski czyli Czarek Czaruje ...