Party Stories
Dawid Kwiatkowski u Kuby Wojewódzkiego
ONS
Newsy

Kuba Wojewódzki wraca po wakacjach. Kto będzie pierwszym gościem?

Pierwszy odcinek już w przyszłym tygodniu

Program Kuby Wojewódzkiego to już stały element każdej ramówki TVN. Również tegoroczna jesień upłynie nam pod znakiem emocjonujących rozmów showmana z bardziej lub mniej znanymi gośćmi. Wiosną najwięcej mówiło się o wizytach Luxurii Astaroth, Elizy i Trybsona, Agnieszki Chylińskiej czy Anny i Roberta Lewandowskich. Jak będzie teraz? Na razie poznaliśmy nazwisko pierwszego zaproszonego odwiedzającego.

Już w najbliższy wtorek (2 września) na kanapie u Kuby zasiądzie Dawid Kwiatkowski. Dla młodego wokalisty tegoroczna wiosna upłynęła pod znakiem sukcesów. Jego płyta "9893" pokryła się złotem, a także doczekała się reedycji akustycznej. Niewątpliwym sukcesem jest też trzecie miejsce w "Tańcu z gwiazdami". Czy Kuba zapyta o program konkurencyjny dla TVN-u? Znając jego nieprzewidywalność wszystko jest możliwe, szczególnie, że zapowiedź odcinka zarówno przez Kubę, jak i Dawida, jest bardzo obiecująca :)

Zobacz: Miszczak o programie Kuby: Zastanawiamy się nad zmianą...


Kuba Wojewódzki: DAWID KWIATKOWSKI - moje wielkie pozytywne zaskoczenie ! hejterzy we wtorek mają wolne ...

Dawid Kwiatkowski: Po nagraniach! Dziekuje Kuba za zaproszenie- nie spodziewalem sie ze jestes az tak pozytywnym czlowiekiem. Nie moge sie doczekac az zobaczycie odcinek. Zapraszam do ogladania 2 wrzesnia na TVN.


W programie wystąpi też Arkadiusz Jakubiak.

Czekamy! Kogo chcielibyście zobaczyć w nowym sezonie "Kuby Wojewódzkiego"?

Dawid Kwiatkowski u Kuby Wojewódzkiego


Dawid Kwiatkowski u Kuby Wojewódzkiego

Tak wygląda cała rodzina Dawida Kwiatkowskiego:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kto wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego?
Instagram
Newsy
Znane rodzeństwo wystąpi u Kuby Wojewódzkiego! Wiecie, o kogo chodzi?

Dawid i Michał Kwiatkowscy w show Kuby Wojewódzkiego ! W ostatnim odcinku programu Kuby pojawiła się m.in. Anita Lipnicka, która zdradziła dlaczego zdecydowała się na ślub a przy okazji wspomniała, dlaczego doszło do jej rozstania z Johnem Porterem. Czy w kolejnym odcinku show Wojewódzkiego będzie równie gorąco? Dziennikarz pochwalił się swoim fanom na Facebooku i Instagramie, że już we wtorek w jego show będziemy mogli zobaczyć Michała i Dawida Kwiatkowskich oraz Mesajaha. wtorek#koncert#live#jakiego#nie#bylo#bracia#kwiatkowscy#flower#bros - zdradził Wojewódzki. Okazuje się więc, że już w najbliższy wtorek w programie gwiazdora TVN pojawią się sławni, śpiewający bracia. Obok Dawida i Michała zobaczymy również popularnego wokalistę reggae- Mesajaha. Fani są zachwyceni doborem gości w programie. Co pisali w komentarzach? To teraz trzeba oglądać.   Będę oglądać z dziką rozkoszą, Michał Kwiatkowski śledziłam jego początki kariery w jakimś konkursie francuskim Star Academy.  Pięknie śpiewa.   Mesajah jak najbardziej. Będziecie oglądać program Kuby Wojewódzkiego ?  Myślicie że Michał Kwiatkowski zdradzi szczegóły planowanego ślubu ze swoim partnerem?   Zobacz: Michał Kwiatkowski bierze ślub z narzeczonym po 1,5 roku związku! Myślą już o adopcji! SZCZEGÓŁY   Dawid i Michał Kwiatkowscy w programie Wojewódzkiego.   W show pojawi się również Mesajah.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner