Dawid Kwiatkowski u Kuby Wojewódzkiego
ONS

Kuba Wojewódzki wraca po wakacjach. Kto będzie pierwszym gościem?

Dawid Kwiatkowski u Kuby Wojewódzkiego
ONS

Program Kuby Wojewódzkiego to już stały element każdej ramówki TVN. Również tegoroczna jesień upłynie nam pod znakiem emocjonujących rozmów showmana z bardziej lub mniej znanymi gośćmi. Wiosną najwięcej mówiło się o wizytach Luxurii Astaroth, Elizy i Trybsona, Agnieszki Chylińskiej czy Anny i Roberta Lewandowskich. Jak będzie teraz? Na razie poznaliśmy nazwisko pierwszego zaproszonego odwiedzającego.

Już w najbliższy wtorek (2 września) na kanapie u Kuby zasiądzie Dawid Kwiatkowski. Dla młodego wokalisty tegoroczna wiosna upłynęła pod znakiem sukcesów. Jego płyta "9893" pokryła się złotem, a także doczekała się reedycji akustycznej. Niewątpliwym sukcesem jest też trzecie miejsce w "Tańcu z gwiazdami". Czy Kuba zapyta o program konkurencyjny dla TVN-u? Znając jego nieprzewidywalność wszystko jest możliwe, szczególnie, że zapowiedź odcinka zarówno przez Kubę, jak i Dawida, jest bardzo obiecująca :)

Zobacz: Miszczak o programie Kuby: Zastanawiamy się nad zmianą...


Kuba Wojewódzki: DAWID KWIATKOWSKI - moje wielkie pozytywne zaskoczenie ! hejterzy we wtorek mają wolne ...

Dawid Kwiatkowski: Po nagraniach! Dziekuje Kuba za zaproszenie- nie spodziewalem sie ze jestes az tak pozytywnym czlowiekiem. Nie moge sie doczekac az zobaczycie odcinek. Zapraszam do ogladania 2 wrzesnia na TVN.


W programie wystąpi też Arkadiusz Jakubiak.

Czekamy! Kogo chcielibyście zobaczyć w nowym sezonie "Kuby Wojewódzkiego"?Tak wygląda cała rodzina Dawida Kwiatkowskiego:

Przeładuj

Diety gwiazd. Kto w ostatnich dniach przeszedł największą metamorfozę?

zobacz 02:10