Victoria Beckham w blond włosach

Victoria i David Beckhamowie świętują 17. rocznicę ślubu! Projektantka dodała urocze zdjęcie

Victoria Beckham w blond włosach

Victoria i David Beckhamowie świętują 17. rocznicę ślubu! Jedna z najsłynniejszych par na świecie może pochwalić się długotrwałym stażem i wspaniałymi dziećmi. Całkiem niedawno plotkowało się o tym, że Victoria i David Beckhamowie przechodzą poważny kryzys i najprawdopodobniej dojdzie do rozwodu. Jednak insynuacje te okazały się nieprawdziwe, a zakochani mają się dobrze. Potwierdza to zdjęcie, które Victoria Beckham dodała na swoim Instagramie z okazji 17. rocznicy ślubu. Możemy na nim zobaczyć, jacy byli młodzi i jak zmienili się przez te wszystkie lata. Nie zabrakło też wzruszającego podpisu:

Czuję się naprawdę kochana. Mój najlepszy przyjaciel, moja miłość. Najmilszy mężczyzna, który inspiruje mnie każdego dnia. Szczęśliwej rocznicy dla najlepszego męża i taty na świecie!

David Beckham również nie pominął tego ważnego wydarzenia na swoim profilu i również nie szczędził komplementów swojej żonie. Co napisał?

Wow! To stało się 17 lat temu... Jestem szczęśliwy, że spotkałem kogoś, kto podąża tą samą drogą i chce w życiu tych samych rzeczy... Mamy 4 pięknych dzieci i nie mogłem sobie życzyć bardziej kochającej mamy dla nich... Szczęśliwej rocznicy, kocham Cię!

My oczywiście gratulujemy stażu i życzymy sobie, aby więcej było tak udanych par w show-biznesie.

 

Zobacz: Victoria Beckham ścięła włosy! Jak teraz wygląda? ZDJĘCIE

Victoria i David Beckhamowie świętują 17. rocznicę  ślubu

Victoria Beckham w białej sukni

Para od lat tworzy szczęśliwą rodzinę

Victoria Beckham, David Beckham
ALPHA PRESS/BULLS

Więcej na temat Victoria Beckham David Beckham
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09