Edyta Górniak, Allan Krupa
Instagram

Edyta Górniak po operacji Allana może liczyć na wsparcie pewnego mężczyzny! O kogo chodzi?

Edyta Górniak, Allan Krupa
Instagram

David Foster wspiera Edytę Górniak w trudnych chwilach. Syn piosenkarki przeszedł operację wycięcia wyrostka robaczkowego. Gwiazda cały czas czuwa przy Allanie. Z powodu pogorszenia jego stanu zdrowia odwołała nawet swój przyjazd do Polski na nagrania programu "Hit hit hurra!". Na szczęście Edyta Górniak nie jest sama w tym szczególnym czasie. Diwa może liczyć na wsparcie przyjaciół, w tym producenta i kompozytora muzycznego Davida Fostera. Nowy przyjaciel Edyty Górniak mieszka zaledwie kilka domów dalej, więc piosenkarka zawsze może poprosić go o pomoc. Okazuje się, że był on przy artystce również w czasie, gdy Allan zachorował. Polecamy: Edyta Górniak pokazała zdjęcie Allana ze szpitala! Jak czuje się jej syn? Odwiedził go wyjątkowy gość! ZDJĘCIE

To David zawiózł Allanka do szpitala. Był także prze Edycie, gdy czekała na koniec operacji. Bardzo się wtedy denerwowała. Świadomość, że ma u swego boku osobę, która tak dobrze jej życzy, podnosiła ją na duchu  - czytamy na łamach "Faktu".

Na szczęście, stan zdrowia Allana Krupy już się poprawia. Edyta Górniak poinformowała, że jej syn ma już odłączoną ostatnią kroplówkę. Ostatnie dni były dla gwiazdy bardzo trudne. Z pewnością pomocna była dla niej obecność przyjaciół oraz wsparcie wiernych fanów, których zostawili na internetowych profilach Edyty Górniak mnóstwo ciepłych słów.

 

Zobacz też: Ból wyrostka robaczkowego – sposób postępowania

 

Allan Krupa jest już po operacji i ma się coraz lepiej.

Allan Krupa, Edyta Górniak
Instagram

Cały czas jest przy nim Edyta Górniak.

Edyta Górniak wspiera Allanka w szpitalu
Instagram

Piosenkarka i jej syn mogą też liczyć na wsparcie producenta David Fostera.

David Foster w czarnej kurtce

 

Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04