Edyta Górniak, Allan Krupa
Instagram
Newsy

Edyta Górniak po operacji Allana może liczyć na wsparcie pewnego mężczyzny! O kogo chodzi?

Allan nadal jest w szpitalu w USA. Co mu dolega?

David Foster wspiera Edytę Górniak w trudnych chwilach. Syn piosenkarki przeszedł operację wycięcia wyrostka robaczkowego. Gwiazda cały czas czuwa przy Allanie. Z powodu pogorszenia jego stanu zdrowia odwołała nawet swój przyjazd do Polski na nagrania programu "Hit hit hurra!". Na szczęście Edyta Górniak nie jest sama w tym szczególnym czasie. Diwa może liczyć na wsparcie przyjaciół, w tym producenta i kompozytora muzycznego Davida Fostera. Nowy przyjaciel Edyty Górniak mieszka zaledwie kilka domów dalej, więc piosenkarka zawsze może poprosić go o pomoc. Okazuje się, że był on przy artystce również w czasie, gdy Allan zachorował. Polecamy: Edyta Górniak pokazała zdjęcie Allana ze szpitala! Jak czuje się jej syn? Odwiedził go wyjątkowy gość! ZDJĘCIE

To David zawiózł Allanka do szpitala. Był także prze Edycie, gdy czekała na koniec operacji. Bardzo się wtedy denerwowała. Świadomość, że ma u swego boku osobę, która tak dobrze jej życzy, podnosiła ją na duchu  - czytamy na łamach "Faktu".

Na szczęście, stan zdrowia Allana Krupy już się poprawia. Edyta Górniak poinformowała, że jej syn ma już odłączoną ostatnią kroplówkę. Ostatnie dni były dla gwiazdy bardzo trudne. Z pewnością pomocna była dla niej obecność przyjaciół oraz wsparcie wiernych fanów, których zostawili na internetowych profilach Edyty Górniak mnóstwo ciepłych słów.

 

Zobacz też: Ból wyrostka robaczkowego – sposób postępowania

 

Allan Krupa jest już po operacji i ma się coraz lepiej.

Allan Krupa, Edyta Górniak
Instagram

Cały czas jest przy nim Edyta Górniak.

Edyta Górniak wspiera Allanka w szpitalu
Instagram

Piosenkarka i jej syn mogą też liczyć na wsparcie producenta David Fostera.

David Foster w czarnej kurtce

 

Edyta Górniak, Allan Krupa
Newsy
Allan Krupa przeszedł operację w USA! Jak się czuje syn Edyty Górniak?
Nadal przebywa w szpitalu

Allan Krupa jest już po operacji. Jak się dowiadujemy, syn Edyty Górniak czuje się dobrze. Chłopiec trafił wczoraj do szpitala z silnymi bólami brzucha. Podejrzewano zapalenie wyrostka robaczkowego. Edyta Górniak, by być przy synu, odwołała swój wyjazd do Polski na nagrania programu "Hit hit Hurra!" . W show zastąpiła ją Kayah. Dziś już wiemy, że Allan Krupa przeszedł operację i ma się już dobrze. Chłopiec nadal przebywa w szpitalu w Los Angeles. Przy jego łóżku nieustannie czuwa Edyta Górniak. Spędziła tam już dwie noce. Edyta może liczyć na producenta i kompozytora Davida Fostera, który pomaga jej w trudnych chwilach. To on ponoć pomógł przewieźć jej syna do szpitala.   Zobacz też: Uwaga! Allan Krupa wydał... debiutanckiego singla! Co na to Edyta Górniak? POSŁUCHAJ!   Polecamy: Ból wyrostka robaczkowego – sposób postępowania   Allan Krupa przeszedł operację. Na szczęście syn Edyty Górniak już czuje się dobrze. Piosenkarka cały czas była przy synu.

Allan Krupa, Edyta Górniak
ONS
Newsy
Edyta Górniak zmieściła poruszający post na Instagamie! Fani wspierają gwiazdę i życzą zdrowia Allanowi
Allan Krupa w szpitalu

Edyta Górniak zamieściła na Instagramie wzruszający post. Allan Krupa przebywa obecnie w szpitalu w Los Angeles. Syn piosenkarki cierpiał na silne bóle brzucha i trafił na oddział z podejrzeniem zapalenia wyrostka robaczkowego. Edyta Górniak cały czas jest przy Allanie. Odwołała swój wylot do Polski na nagrania programu "Hit hit Hurra!", żeby wspierać syna w trudnych chwilach. Dziś opublikowała w sieci poruszający, post.   Polecamy: Allan Krupa w szpitalu w USA! Edyta Górniak jest przy synu!   Edyta Górniak zamieściła w Internecie stare zdjęcie z Allanem. Silniejsza niż kiedykolwiek - napisała gwiazda. Okazuje się, że piosenkarka zawsze może liczyć na swoich niezastąpionych fanów. Pod wpisem gwiazdy natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów. Wielbiciele piosenkarki dodają swojej idolce otuchy, wspierają ją i życzą zdrowia jej synowi. Trzymajcie się Kochani. Dużo zdrowia dla Allanka. Będzie dobrze! Buziaki dla Was.   Mam nadzieję, że wszystko już dobrze i Allan czuje się lepiej. Dbajcie o siebie :) przesyłam dużo siły i pozytywnej energii dla Was. Buziaki   Życzę Wam dużo siły i zdrowia! Przytulam najmocniej! Redakcja Party.pl również trzyma kciuki za szybki powrót do zdrowia Allana!   Zobacz też: Ból wyrostka robaczkowego – sposób postępowania   Edyta Górniak może liczyć na wsparcie fanów w trudnych chwilach. Syn artystki trafił do szpitala z podejrzeniem zapalenia wyrostka robaczkowego.

Edyta Górniak o stanie zdrowia Allana
Instagram
Newsy
Edyta Górniak o dramacie syna w szpitalu w LA: "Musiałam być przygotowana na wszystko. Lekarze powiedzieli to wprost"
Edyta Górniak o dramacie syna w szpitalu w LA: "Musiałam być przygotowana na wszystko. Lekarze powiedzieli to wprost"

Edyta Górniak we wzruszającym wywiadzie opowiedziała o dramatycznych chwilach w szpitalu w USA, gdzie przeszedł operację jej syn Allan. Chłopiec trafił tam po tym, jak zaczął uskarżać się na silne bóle brzucha. Jak się później okazało, Allan musiał przejść operację usunięcia wyrostka robaczkowego. Niestety doszło wówczas do zakażenia organizmu i stan zdrowia Allana pogorszył się. Teraz artystka w rozmowie z "Faktem" przyznała, że lekarze powiedzieli jej wprost, że musi być przygotowana na wszystko.   Edyta Górniak o pobycie Allana w szpitalu w USA Diva nie potrafiła ukryć wzruszenia, kiedy opowiadała o ciężkich chwilach w szpitalu, oraz o wielkim wsparciu jakie otrzymała nie tylko od fanów i przyjaciół, ale także od dziennikarzy. Oprócz przyjaciół, rodziny, fanów... Byłam bardzo wzruszona tym, że czułam takie wsparcie dziennikarzy też - mówiła Edyta ocierając łzy. Dlatego podziękowałam też dziennikarzom, bo to był taki czas kiedy można było drwić, trochę dokuczać. Poznałam taką bardzo ludzką stronę mediów i bardzo za to dziękuję. To jest taki moment, że człowiek sobie uświadamia, że nasze dzieci nie należą do nas, należą do Boga. Ja musiałam być przygotowana na wszystko, bo to lekarze mi powiedzieli wprost. Edyta Górniak przyznała, że w czasie, kiedy jej syn przebywał w szpitalu najbardziej pomogła jej modlitwa. Skąd czerpię siłę? Prawdę mówiąc najwięcej z modlitwy. W takich momentach zawsze staram się czuć Boga w sercu. Jak są takie momenty, sprawdziany wytrwałości, cierpliwości, odporności, siły, miłości matczynej to są takie momenty, kiedy czuje się Boga bardziej niż w jakichkolwiek innych momentach - powiedziała w rozmowie z gazetą. To, że lekarze uratowali organizm Allana z tego ciężkiego zakażenia, które jest zagrożeniem dla życia, to ja to biorę jako dowód wielkiej miłości Bożej, że...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner