Party Stories
David Beckham pod obstrzałem mediów
ONS
Newsy

Beckham naraził syna na niebezpieczeństwo. Gwiazdor pod obstrzałem mediów

Agenci piłkarza już go tłumaczą

Tegoroczne lato przyniosło kilka tragedii i zwróciło uwagę na nowy problem - zostawiania dzieci w nagrzanych od słońca samochodach. Śmiertelne konsekwencje nieodpowiedzialnych zachowań rodziców rozpętały prawdziwą dyskusję, do której włączyli się również celebryci. Przypomnijmy: Żona Pazury wstrząśnięta tragedią. Wystosowała dramatyczny apel

Okazuje się, że nie tylko polskie media są ostatnio na tym punkcie mocno wyczulone. Kilka dni temu paparazzi sfotografowali Davida Beckhama, który podjechał swoim SUV-em pod siłownię, gdzie spędził ponad godzinę. W tym czasie, jak donosili fotoreporterzy, jego syn Cruz miał siedzieć zamknięty w aucie na parkingu będącym na słońcu. Pod adresem Beckhama padło wiele cierpkich słów, a na jego wizerunku idealnego ojca pojawiła się poważna rysa. Do oskarżeń szybko odniósł się rzecznik prasowy piłkarza.


To kompletny obłęd, aby insynuować, że David zostawiłby tak swoje dziecko w samochodzie. Była z nim niania i włączona klimatyzacja. Należy zdawać sobie sprawę z tego, że paparazzi zapewniają o tym tylko dlatego, że potrzebują stworzyć historię, która się nie wydarzyła - zapewnia agent gwiazdora w rozmowie z FOX411.


Wyjaśnienie Beckhama brzmi racjonalnie, choć nie wszystkich przekonuje. Postąpił nieodpowiedzialnie?

Zobacz: Victoria pokazała pierwszy raz zdjęcia ze ślubu z Davidem. Co to była za uroczystość!

David Beckham z rodziną:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Wyciekły prywatne wiadomości Davida Beckhama
ONS
Newsy
Do sieci wyciekły prywatne maile Davida Beckhama! Piłkarz udzielał się charytatywnie, żeby dostać tytuł szlachecki?
"Te pi***ne pieniądze są moje", pisał piłkarz. O co tak się zdenerwował?

Do sieci wyciekły prywatne wiadomości Davida Beckhama ! Hakerzy Football Leaks, który zajmuje się ujawnianiem afer wśród piłkarzy, wkradli się na pocztę słynnego przystojniaka i dotarli do szokującej korespondencji, w której David skomentował fakt, że nie otrzymał tytułu szlacheckiego. Przy okazji zaatakował piosenkarkę Katherine Jenkins, która kilka lat wcześniej otrzymała Order Imperium Brytyjskiego. Za co Katherine Jenkins dostała OBE? Za śpiewanie na meczach rugby, spotkania z żołnierzami i za wciąganie koki. J***ny żart.   Szczerze mówiąc to jest hańba. Gdybym był Amerykaninem, otrzymałbym tytuł jakieś dziesięć lat temu - pisał David Beckham do swojego doradcy ds. wizerunku.  Football Leaks opublikował również wiadomość Davida Beckhama, w której odmawia wpłaty pokaźnej sumy na konto fundacji charytatywnej. Hakerzy sugerują tym samym, że były piłkarz angażuje się w akcje charytatywne tylko po to, aby ocieplić swój wizerunek oraz, żeby otrzymać tytuł szlachecki. Co David Beckham napisał do swojego doradcy, który poprosił go o dotację w wysokości miliona dolarów na ceremonię UNICEF-u w Szanghaju? Nie chcę przeznaczać na to moich osobistych pieniędzy. Przeznaczanie miliona na tę organizację to tak, jakbym wykładał je z własnej kieszeni. Gdyby nie było tej organizacji, te pieniądze byłyby moje.  Te pi*****ne pieniądze są moje. Publikacje prywatnych wiadomości Davida Beckhama skomentował przedstawiciel sportowca, który zapewnia, że treść treść korespondencji nie jest prawdziwa.  Ta historia jest oparta na przestarzałych materiałach i wyrwanych z kontekstu. Te zhakowane i spreparowane prywatne wiadomości z nieznanego źródła celowo zaburzają szerszy obraz. David i UNICEF są dumni z tego, co razem osiągnęli i będą kontynuować współpracę, a niech fakty mówią same za siebie. Co ciekawe, według najnowszych...

Pomnik Davida Beckhama
Newsy
Amerykanie zrobili pomniki Beckhama w majtkach
Poniosła ich wyobraźnia...

Kult stawiania pomników legendarnym postaciom zasłużonym dla poszczególnych grup jest coraz większy. Po papieżu Janie Pawle II, Michaelu Jacksonie i Kylie Minogue, swojej podobizny ze "spiżu" doczekał się David Beckham . A w zasadzie podobizn, bo aż trzech pomników! W przeciwieństwie do wspomnianych artystów, Beckhama wyróżnia to, że pomniki są tylko tymczasowe . Mają one promować nową kolekcję majtek zaprojektowanych dla sieciówki H&M. Dlatego też figura Davida jest "ubrana" tylko w bieliznę, w której widać wyraźnie podkreślone "rozmiary". Zobacz: Umięśnione ciało Beckhama - odkrywamy kawałek po kawałku Ciekawe czy w ramach promocji posąg Beckhama zawita także do Warszawy?

David Beckham z wąsami
Newsy
David Beckham zapuścił wąsy. Wygląda lepiej?
Zadziorny i bardziej męski styl ikony futbolu

David Beckham na przestrzeni lat swojej długofalowej popularności zmieniał image kilka razy. Mieliśmy okazję oglądać go z utlenionymi włosami, ogolonego na zero, z fryzurą rodem z modowych wybiegów czy z irokezem na głowie. Tym razem Beckham znów zaszalał, ale już nie tyle z fryzurą, co z wąsami . Zobacz: Wszystkie wcielenia Beckhama - od ładnego chłopca do boga seksu Na twarzy Davida pojawił dłuższy zarost, ale nie tak długi jak broda i wąsy. Najwyraźniej Beckham postanowił przypomnieć trend, który panował w latach 60 . Mężczyźni z wąsami robili wtedy furorę. Teraz taki widok to już raczej rzadkość. Zagłosuj w naszym sondażu i wyraź swoje zdanie - Beckham lepiej wygląda z wąsami czy bez? '); //--> Zobacz więcej zdjęć Davida Beckhama z wąsami:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner