Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS

Darek K. zniszczył plany ślubne swojej ukochanej. Nie wszystko jednak stracone

Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS

Wciąż głośno jest o tragicznym wypadku sprzed dwóch tygodni, który spowodował Dariusz K., były mąż Edyty Górniak. Mężczyzna jadąc po jednej z warszawskich dzielnic, śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę na przejściu dla pieszych. Muzyk aktualnie przebywa w areszcie, a jego prawnicy wybrali już dla niego linię obrony. Przypomnijmy: Dariusz K. nadal przebywa w areszcie. Wybrał żenującą linię obrony

Wydarzenia sprzed kilkunastu dni to tragedia nie tylko dla rodziny zmarłej, ale również dla ukochanej Darka, Izabeli Adamczyk. Kobiecie ciężko pogodzić się z tym, że jej partner z którym ma dziecko jest w areszcie. Poznali się ponad dwa lata temu i dziś nie wyobrażają sobie bez siebie życia. Jak podaje Super Express, w sierpniu miał się odbyć ich ślub. Para planowała, że będzie to romantyczne wydarzenie, choć jak już wiemy - takie z pewnością nie będzie. Być może zdecydują się na ślub w areszcie, ponieważ  prawo dopuszcza taką ewentualność.
 

Oczywiście można wziąć ślub w areszcie. Nie ma ku temu przeciwskazań. Ślubu cywilnego udziela urzędnik z USC, który stawia się w tym celu w areszcie. - mówi tabloidowi rzecznik dyrektora generalnego Służby Więziennej ppłk Jarosław Góra.
 

Para po całej uroczystości może liczyć na godzinę intymności. 

Zobacz: Kochanka Darka K. pierwszy raz o wypadku. Jak czuje się jej ukochany? 

Dramat ukochanej Darka K. Pod sąd przyjechało pogotowie:

Więcej na temat Dariusz K. Izabela Adamczyk
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53