Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS
Newsy

Darek K. zniszczył plany ślubne swojej ukochanej. Nie wszystko jednak stracone

To może być nietypowa uroczystość

Wciąż głośno jest o tragicznym wypadku sprzed dwóch tygodni, który spowodował Dariusz K., były mąż Edyty Górniak. Mężczyzna jadąc po jednej z warszawskich dzielnic, śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę na przejściu dla pieszych. Muzyk aktualnie przebywa w areszcie, a jego prawnicy wybrali już dla niego linię obrony. Przypomnijmy: Dariusz K. nadal przebywa w areszcie. Wybrał żenującą linię obrony

Wydarzenia sprzed kilkunastu dni to tragedia nie tylko dla rodziny zmarłej, ale również dla ukochanej Darka, Izabeli Adamczyk. Kobiecie ciężko pogodzić się z tym, że jej partner z którym ma dziecko jest w areszcie. Poznali się ponad dwa lata temu i dziś nie wyobrażają sobie bez siebie życia. Jak podaje Super Express, w sierpniu miał się odbyć ich ślub. Para planowała, że będzie to romantyczne wydarzenie, choć jak już wiemy - takie z pewnością nie będzie. Być może zdecydują się na ślub w areszcie, ponieważ  prawo dopuszcza taką ewentualność.
 

Oczywiście można wziąć ślub w areszcie. Nie ma ku temu przeciwskazań. Ślubu cywilnego udziela urzędnik z USC, który stawia się w tym celu w areszcie. - mówi tabloidowi rzecznik dyrektora generalnego Służby Więziennej ppłk Jarosław Góra.
 

Para po całej uroczystości może liczyć na godzinę intymności. 

Zobacz: Kochanka Darka K. pierwszy raz o wypadku. Jak czuje się jej ukochany? 

Dramat ukochanej Darka K. Pod sąd przyjechało pogotowie:

Dariusz K. w izolatce
ONS
Newsy
Dariusz K. nie jest anonimowy w areszcie. Wypowiadają się o nim rodziny więźniów
Muzyk trafił do aresztu na 3 miesiące

Dwa tygodnie temu doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym kierujący pojazdem Dariusz K. śmiertelnie potrącił przechodzącą przez pasy 63-letnią kobietę na jednej z warszawskich ulic. Były mąż Edyty Górniak aktualnie przebywa w areszcie i przygotowuje się do rozprawy - jego obrońcy wybrali już dla niego linię obrony. Przypomnijmy: Dariusz K. nadal przebywa w areszcie. Wybrał żenującą linię obrony   Muzyk już teraz może liczyć na specjalne traktowanie - jak podaje Super Express, przebywa on w kilkumetrowej, jednoosobowej celi. Celebryta trafił do aresztu na Służewcu, odizolowany od reszty więźniów. Nie oznacza to jednak, że jest tam anonimowy - kobiety, które przychodzą w odwiedziny do swoich bliskich przebywających w areszcie, wciąż o nim słyszą.   Mój syn trochę mi opowiadał o Darku. Siedzi odizolowany. Później mają go przenieść do kilkuosobowej celi - przyznaje matka jednego z osadzonych cytowana przez tabloid.   Iza Adamczyk , partnerka Darka wciąż chce odwiedzić go w więzieniu, ale podobnie jak inne kobiety, ona też musi przestrzegać surowych procedur. Żona jednego z więźniów opowiada o sytuacji, która miała miejsce przed aresztem.   Chciała go odwiedzić w ubiegłym tygodniu. Przed aresztem wpadła w histerię. Płakała, krzyczała i omal nie zemdlała. Ze łzami w oczach prosiła strażników, żeby ją wpuścili. Nie chcieli się jednak na to zgodzić, bo zgodnie z regulaminem może go odwiedzić tylko w poniedziałki - mówi żona jednego z więźniów.    Współczujecie im? Zobacz: Dariusz K. zniszczył plany ślubne swojej ukochanej. Pojawiła się nadzieja   Dramat ukochanej Dariusza K.:

Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS
Newsy
Kochanka Darka K. pierwszy raz o wypadku: Jest w złym stanie. On bardzo chce...
Izabela Adamczyk broni oskarżonego

Nie milkną echa tragicznego wypadku sprzed dwóch tygodni, kiedy to Dariusz K ., były mąż Edyty Górniak, śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę na warszawskim Ursynowie. Muzyk przebywa obecnie w areszcie, a jego prawnicy wybrali już linię obrony dla oskarżonego. Przypomnijmy: Dariusz K. nadal przebywa w areszcie. Wybrał żenującą linię obrony O los Darka K. najbardziej martwią się jego rodzice oraz ukochana, Izabela Adamczyk , która najbardziej przeżywa to, że znajduje się obecnie w areszcie. Z partnerką muzyka skontaktował się "Show". W rozmowie z dwutygodnikiem Adamczyk zdradza również, że Darek ma zamiar przeprosić rodzinę zmarłej kobiety: Ja i nasze córki przeżywamy to, co się stało i jak Darek opisywany jest teraz w mediach. On jest w bardzo złym stanie psychicznym. Darek przede wszystkim chce mieć możliwość przeproszenia i zadośćuczynienia rodzinie - mówi w rozmowie z "Show" Adamczyk Były mąż Edyty tuż przed wypadkiem odwiedził swoją ciocię, Krystynę. Jej zeznania w procesie mogą okazać się bardzo ważne: Był u mnie tego dnia około godziny 16:30. Obiecał, że pomoże mi w zakupach. N iedawno miałam operację i Darek starał mi się pomóc. Tego dnia był taki, jak zwykle. Czysty, pachnący. Nie zauważyłam, aby był zdenerwowany czy niewyspany . Jedyną rzeczą, na którą zwróciłam uwagę był fakt, że tuż przed wyjściem odwrócił się do mnie i powiedział: Jak dobrze, że ciebie mam". Teraz zastanawiam się, czy nie chciał mi przypadkiem czegoś powiedzieć - mówi ciocia Dariusza K. Co sądzicie o całej historii? Zobacz:  Babcia Darka K. załamana zatrzymaniem wnuka. Wspomina jego związek z Górniak   Tak mieszkał Dariusz K:

Linia obrony Dariusza K.
ONS
Newsy
Dariusz K. nadal przebywa w areszcie. Wybrał żenującą linię obrony
Jak się czuje dwa tygodnie po spowodowaniu śmiertelnego wypadku?

Sprawa Dariusza K . , byłego męża Edyty Górniak wciąż budzi ogromne emocje. W połowie lipca mężczyzna śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę na przejściu dla pieszych w Warszawie. Celebryta obecnie przebywa w areszcie, a za popełniony czyn grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności. Na szczęście Darek może liczyć na wsparcie ukochanej, Izabeli Adamczyk , która robi wszystko, żeby jak najszybciej opuścił areszt. Przypomnijmy: Dariusz K. może wyjść z aresztu. Jego ukochana zmieniła prawników   Na chwilę obecną trwa postępowanie dowodowe, a prokuratorzy zebrali już zeznania świadków. Teraz biegli specjaliści z zakresu wypadków drogowych mają wydać opinię na temat przebiegu całego zdarzenia. Nie zmienia to jednak i tak kiepskiej już sytuacji Dariusza K. Jak udało się dowiedzieć "Fleszowi" mężczyzna przyjął już linię obrony. Nieco żenującą.   Sąd bierze pod uwagę sytuację osobistą, jak posiadanie małych dzieci, ale w tej chwili nie jestem w stanie odpowiedzieć, jaki to będzie miało wpływ na wyrok. Podejrzany Dariusz K. przyjął linię obrony, że nie pamięta tego zdarzenia. - mówi Przemysław Nowak, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie. "Flesz" zapytał też o to, jak czuje się zamknięty w areszcie muzyk:   Trudno mi odpowiedzieć, nie mam takich informacji... Jak pani myśli? Jak może się czuć człowiek w takiej chwili? - dodaje.   Co sądzicie o takiej linii obrony? Zobacz: Babcia Darka K. załamana zatrzymaniem wnuka. Wspomina jego związek z Edytą   Dariusz K. wyprowadzany z prokuratury:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner