Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Dariusz Krupa atakuje Górniak
ONS
Newsy

Wściekły Krupa atakuje Górniak: Allan został poddany perfidnej manipulacji

Początek nowej wojny eks-małżonków?

Edyta Górniak po rozwodzie z Dariuszem Krupą nie szczędziła byłem mężowi ostrych i gorzkich słów. W ostatnim wywiadzie przyznała nawet, że obecnie ma z nim kontakt tylko za pośrednictwem prawników. Ujawniła również, że od kilku tygodni ich syn mieszka na stałe już tylko z nią, bo nie potrafił odnaleźć się w nowej rodzinie Krupy, któremu narzeczona urodziła córkę. Przypomnijmy: "Darek ukrywał przed naszym synem, że ma córkę"

Krupa postanowił odpowiedzieć na zarzuty wokalistki, a na miejsce swojego oświadczenia wybrał "Show". W rozmowie z dwutygodnikiem zapewnia, że Allan ma świetny kontakt z jego nową narzeczoną i córką, a cała czwórka miała spędzić razem święta u rodziców Izabeli Adamczyk. Muzyk nie mógł sobie też odmówić złośliwości i oskarżył Edytę o manipulację.


Razem z Allanem i Leą wyjeżdżam na święta do rodziców mojej narzeczonej, Izy. Syn został poddany bardzo perfidnej manipulacji - komentuje Krupa w rozmowie z "Show".


Były mąż Edyty posunął się nawet o krok dalej i twierdzi, że syn mocno przeżywa słowa matki.


Muzyk twierdzi, że Allan polubił swoją przyrodnią siostrzyczkę i nową partnerkę taty. I bardzo przeżywa wypowiedzi mamy - czytamy w dwutygodniku.


Myślicie, że po takich wypowiedziach ojca Allan będzie szczęśliwszy?

Zobacz: "Krupa ma chore ego. Nie potrafi przegrywać, musi niszczyć innych"

Nowa rodzina Darka Krupy:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak o swoim synu
ONS
Newsy
Syn Górniak i Krupy zamieszkał z matką nie bez powodu. Jest komentarz Edyty
Jak chłopiec przeżył zmiany w swoim życiu?

W ostatnich tygodniach znów sporo miejsca w mediach poświęcono życiu prywatnemu Edyty Górniak . Najpierw roztrząsano plotki o rzekomym rozstaniu gwiazdy z jej partnerem, potem zaś wzięto na tapetę syna Edyty, który zamieszkał na stałe z mamą. Wcześniej Górniak dzieliła opiekę nad dzieckiem z jego ojcem, Dariuszem Krupą . Przypomnijmy: Górniak i Krupa doszli do porozumienia. Ich syn zamieszkał na stałe z mamą Okazuje się, że chłopiec dość mocno przeżył zmiany w życiu swojego ojca. Krupa zamieszkał niedawno ze swoją nową wybraną, Izabelą Adamską, z którą wychowuje 2,5-letnią córkę. Jak donosi "Flesz", Allan nie był w ogóle świadomy istnienia rodzeństwa i nie mógł odnaleźć się w nowej sytuacji . Stąd też decyzja o zamieszkaniu na stałe z matką. Do tej pory syn gwiazdy spędzał po dwa tygodnie z każdym z rodziców.   Allan bardzo przeżył tę zmianę. Wcześniej nie wiedział o tym, że w ogóle ma przyrodnią siostrę! Tata nie przygotował go na tę ogromną zmianę w jego życiu. Chłopiec poczuł się odrzucony, to go przygnębiło - wyznaje znajomy Górniak w rozmowie z "Fleszem". Co na te wszystkie doniesienia sama Edyta? W rozmowie z magazynem przyznaje, że chłopiec jest zasmucony, ale zamierza zadbać o to, aby jego kontakt z ojcem był regularnie podtrzymywany. Allan przeżył szok i ma smutne serce, ale wspólnie z Piotrem dbamy o to, aby pozostawał w kontakcie ze swoim tatą - zapewnia Górniak we "Fleszu". Syn Edyty świetnie dogaduje się nie tylko z mamą, ale również jej partnerem. Para wyprawiła mu niedawno huczne urodziny. Trzymamy kciuki! Zobacz: Fani wkręcili Górniak na Facebooku. Reakcja Edyty była bezcenna Zjawiskowa Edyta Górniak na gali Wiktorów 2013:

Allan Krupa i Leon Myszkowski przyjaźnią się
Instagram/ONS
Newsy
Synowie pojednają matki?! Leon Myszkowski spędzi wakacje z Allanem Krupą!
Synowie pojednają matki?! Leon Myszkowski spędzi wakacje z Allanem Krupą!

Leon Myszkowski spędzi wakacje z Edytą Górniak i jej synem? Tak przynajmniej twierdzi jeden z tabloidów, który informuje, że Allan Krupa zaprosił syna Justyny Steczkowskiej do swojego domu w Los Angeles. Według informacji Faktu Leon i Allan zaprzyjaźnili się już jakiś czas temu. Ostatnio na profilu Myszkowskiego pojawiły się nawet zdjęcia z imprezy, gdzie bawił się właśnie w towarzystwie Edyty i Allana. Czy teraz wybierze się do gwiazdy na wakacje?   Zobacz także:  Leon Myszkowski o Allanie Krupie: Jest bardzo utalentowany. Mam nadzieję, że w przyszłości razem...   Syn Edyty Górniak zaprosił Leona Myszkowskiego na wakacje Tabloid przypomina, że Edytę Górniak i Justynę Steczkowską nie łączą zbyt przyjazne relacje, jednak Edyta nie ma nic przeciwko nowemu przyjacielowi syna.  Edyta szanuje kolegów Allana i nie mówi synowi, z kim może się kumplować, a z kim nie. Poza tym uważa, że daleka podróż zrobi dobrze Leonowi, który przeżywa rozstanie jego rodziców  - twierdzi informator Faktu.  Okazuje się jednak, że wakacyjne plany Leona nie spodobały się Justynie Steczkowskiej. Dlaczego? Nie chce puścić Leona samego daleko samego. On jednak obiecał Allanowi, że będzie ją męczył, aż się zgodzi - dodaje źródło tabloidu. Czekamy więc na wspólne zdjęcia Leona, Edyty i Allana z wakacji!   Zobacz także:  Synowie Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej zaprzyjaźnili się! Co połączyło Leona i Allana?   Allan Krupa zaprosił Leona Myszkowskiego na wakacje.   Czy syn Justyny Steczkowskiej poleci na wakacje do domu Edyty Górniak?

Dariusz Krupa atakuje Górniak
ONS
Newsy
Znów wojna na linii Krupa-Górniak. Darek poważnie oskarża Edytę
Wytoczył najcięższe działa

Przez moment wydawało się, że relacje Edyty Górniak i Dariusza Krupy względnie się unormowały i para doszła do porozumienia w najważniejszych kwestiach dotyczących opieki nad ich synem. Nic bardziej mylnego. Kilka tygodni temu wybuchła prawdziwa bomba - Edyta wyznała, że Allan nie wiedział o istnieniu 2-letniej córki Krupy z nowego związku i nie radzi sobie z tą sytuacją. Przypomnijmy: "Krupa ukrywał przed naszym synem, że ma siostrę" Na odpowiedź Darka nie trzeba było czekać długo. Muzyk opublikował na swoim Instagramie serię zdjęć, na których widać uśmiechniętego Allana w towarzystwie taty, jego narzeczonej i rodzeństwa. To jednak nie koniec, bowiem Krupa zdecydował się też na wypowiedź na łamach prasy, w której odpiera zarzuty byłej żony. W rozmowie z "Show" Krupa zapewnia, że jego syn świetnie odnajduje się w ich domu, a wypowiedzi Edyty są próbą manipulacji.   Jestem bardzo dumny z mojego syna. Allan jest opiekuńczy wobec swojej młodszej siostry Lei. Ma teraz za cel nauczyć ją gry w piłkę. Oczywiście z Izą i Laurą (partnerką Darka i jej starszą córką z poprzedniego związku - przyp. red.) też ma świetny kontakt. Oskarżenia są absurdalne, bo mój syn jest przecież częścią rodziny. Problem jedynie może tkwić w tym, że nie wszyscy zaakceptowali taki rozwój sytuacji. Niestety, nie mam wpływu na to, co się dzieje z moim synem, kiedy nie jest ze mną. Jednego mogę być pewien: że w naszym domu dzieci wychowują się w miłości i wzajemnym szacunku - tłumaczy w "Show" Krupa. Były mąż Górniak idzie też o krok dalej. Zdradza, że przed wakacjami w lutym, na które wokalistka zabrała syn, ten nie widział jej przez dwa miesiące.   Allana nie było u mnie od czternastego lutego, kiedy to po prawie dwóch miesiącach niewidzenia się z mamą wyjechał z nią na ferie, do jedenastego kwietnia. Ale od tej daty, czyli...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner