Daria Zhalina i Joanna Krupa w finale "Top Model"
East News

Daria z "Top Model" wzięła ślub! Modelka pokazała zdjęcie z uroczystości. Spójrzcie na jej suknię! 

Daria Zhalina i Joanna Krupa w finale "Top Model"
East News

Daria Zhalina z "Top Model" wyszła za mąż! Piękna modelka za pośrednictwem Instagrama przekazała radosną wiadomość, a przy okazji pokazała zdjęcie z uroczystości. Daria powiedziała "tak" w obłędnej, asymetrycznej białej sukni. Panna młoda wyglądała pięknie! Spójrzcie tylko na zdjęcie zakochanej pary.

Daria z "Top Model" już po ślubie

Daria Zhalina wzięła udział w szóstej edycji programu "Top Model". Piękna modelka dotarła aż do finału i zajęła w nim wysokie trzecie miejsce- show wygrał wówczas Patryk Grudowicz. Od tamtej chwili minęły już prawie cztery lata. Teraz okazuje się, że w życiu Darii nastąpiły poważne zmiany. Modelka wyszła za mąż za swojego partnera! Daria Zhalina na Instagramie pochwaliła się romantycznym zdjęciem z z mężem. 

Daria w asymetrycznej białej sukni wyglądała obłędnie! Modelka zdradziła, że jej suknia pochodzi z  E- garderobe, czyli z profesjonalnej wypożyczalni ubrań i dodatków światowych marek. Kreacja Darii to projekt australijskiej marki Keepsake. 

Zobaczcie sami, jak na ślubie prezentowała się Daria Zhalina! Look panny młodej uzupełnił delikatny kok, kolczyki i białe sandałki. 

Zobaczcie zdjęcie młodej pary! Daria w nietypowej asymetrycznej sukni z seksownym rozcięciem i golfem wyglądała obłednie! 

Darii i jej mężowi serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Gwiazda "Top Model" ważyła 112 kg w dniu porodu. Pokazała imponujące zdjęcia z metamorfozy

Daria z "Top Model" wyszła za mąż.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🔗

Post udostępniony przez Daria Zhalina (@daria.zhalina)

Modelka powiedziała "tak" w pięknej asymetrycznej sukni.

 

Więcej na temat Top Model
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01