Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Gwiazda Agenta zastąpiła Dorotę Wellman w reklamie
ONS
Newsy

Gwiazda "Agenta" zastąpiła Dorotę Wellman w reklamie popularnego sklepu! ZDJĘCIA

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agent Gwiazdy, uczestnicy
TVN
TV-Show
Mamy zwiastun 2. odcinka "Agent-Gwiazdy". Alan Andersz zawarł sojusz, Niecik wściekły! WIDEO

Co wydarzy się w drugim odcinku Agent-Gwiazdy? Na profilu programu TVN na Facebooku pojawił się właśnie zwiastun show. Czego się z niego dowiemy? Okazuje się, że Alan Andersz zawarł pierwszy sojusz! Z kim?   Agent-Gwiazdy: Zobacz zwiastun 2. odcinka show! Przypominamy, że w pierwszej edycji show " Agent-gwiazdy " do finału doszedł m.in. Antek Królikowski, który ostatecznie wygrał program i Macademian Girl. Aktor i blogera już na początku trwania programu zawarli sojusz wraz z Tomkiem Oświecińskim, co opłaciło im się, bo dzięki wspólnej grze i wymianie informacji doszli do finału! Czy podobną taktykę przyjął Alan Andersz? Młody aktor wyrasta powoli na najbardziej kontrowersyjną postać w tej edycji show. W pierwszym odcinku zdążył się już pokłócić z Tomkiem Niecikiem, co nie przyniosło mu sympatii widzów. Karolina Korwin-Piotrowska okrzyknęła go nawet Renatą Kaczoruk "Agenta" :-) . Teraz okazuje się, że Alan w programie znalazł już osobę, z którą może wejść w sojusz. Z zapowiedzi show można dowiedzieć się, że Alan współpracuje z Piotrem Kędzierskim, co zdecydowanie nie podoba się Tomkowi Niecikowi. Zobaczcie zwiastun show!   Zobacz:  Kłótnie, przekleństwa, sojusze. Za nami pierwszy odcinek drugiej edycji „Agenta Gwiazdy”   Zwiastun 2. odcinka Agent-Gwiazdy Andersz już w pierwszym odcinku pokłócił się z Niecikiem Myślicie, że Alan Andersz dojdzie do finału?        

Kuba Wojewódzki i Dorota Wellman
EOS
Newsy
Kuba Wojewódzki czepia się Doroty Wellman! A do tej pory deklarował, że... ją kocha. Co się zmieniło?

Kuba Wojewódzki żartuje z Doroty Wellman! Dziennikarz tym razem nie oszczędza nawet swojej koleżanki ze stacji, choć jeszcze niedawno deklarował w swoim programie:  "Dorota wiesz, że cię kocham!" . Tylko, że nam akurat tym razem wcale nie jest do śmiechu... Dorota Wellman dokonała inwazji na stację TTV. Poprowadzi tam dwa nowe programy. Jeden z nich to "Dzień, w którym pojawiła się forsa": potrzebujące rodziny znajdą pod swoimi drzwiami sporą sumę. Dorota pomoże im znaleźć sklep Lidla - napisał w "Polityce".  Gwiazdor TVN "pije" do formuły nowego programu Wellman, w którym dziennikarka będzie pomagać (wyłącznie na prośbę uczestników) mądrze wydać sprezentowane środki. (Zobacz:  10 pomysłów na to, jak oszczędzać na jedzeniu ).    Czyżby Kuba pozazdrościł dziennikarce TVN licznych kontraktów? Choć p rzypomnijmy, że Dorota Wellman zrzekła się gaży za reklamy  ze swoim udziałem.   A może jest zazdrosny raczej o to, że ona "przeprowadziła inwazję" na TTV, a on nie... Kuba w nowym sezonie ma zaledwie jeden program w telewizji , a Dorota Wellman aż trzy ("Dzień Dobry TVN", "Anatomia głupoty według Doroty Wellman" oraz "Dzień, w którym pojawiła się forsa").   A wy kogo wolicie oglądać?   ZOBACZ:  To Dorota Wellman czy jej sobowtór?! Największa sensacja ramówki TVN   Dorota Wellman została gwiazdą stacji TTV.   Kuba Wojewódzki na ramówce TVN

Dorota Wellman odchodzi z Dzień Dobry TVN
TV-Show
Dorota Wellman zniknie z "Dzień dobry TVN"?! Co się stało?!
Gwiazda ma problemy ze zdrowiem?

Dorota Wellman zniknie z "Dzień dobry TVN"?! Dziennikarka ma mieć poważne problemy ze zdrowiem, donosi "Fakt". Gwiazda podobno zmaga się z nawracającą kontuzją barku, która odnowiła się po latach . Do tej pory miały pomagać środku farmakologiczne, lecz sytuacja stała się na tyle poważna, że niezbędna jest operacja. Oznacza to, że Dorota Wellman na jakiś czas będzie musiała zrobić sobie przerwę w pracy. Kiedy to nastąpi?   Zobacz też:  To Dorota Wellman czy jej sobowtór?! Największa sensacja ramówki TVN   Dorota Wellman przejdzie operację barku?   Dorota Wellman ma przejść operację barku już pod koniec lutego, czytamy w "Fakcie". Zabieg, nazywam artroskopią, jest niezbędny, by pomóc dziennikarce pozbyć się bólu i innych dolegliwości, związanych z kontuzją. Po operacji zapewne gwiazdę czeka rehabilitacja. Ile jest prawdy w doniesieniach tabloidu? Dziś (w czwartek), Dorota Wellman prowadzi "Dzień dobry TVN" w towarzystwie Marcina Prokopa. Czy to jej ostatni występ w programie przed przerwą? I kiedy ulubienica widzów wróci na wizję?  Będziemy Was informować na bieżąco.   AKTUALIZACJA:   Dorota Wellman nie znika z Dzień Dobry TVN!    Zobacz także:  Czy Dorota Wellman zniknie z "Dzień dobry TVN"? Mamy komentarz!   Polecamy:  Ćwiczenia na ławeczce prostej na klatkę, triceps i barki   Dorotę Wellman czeka operacja barku?  Dziennikarka jest jedną z ulubionych prowadzących "Dzień dobry TVN".

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner