Viva! okładka
serwis prasowy Viva!
Newsy

Danuta Wałęsa z synem na okładce najnowszej "Vivy!"

Pierwsza Dama z synem we wzruszającej rozmowie z dwutygodnikiem
Już jutro, w czwartek 10. kwietnia na rynku ukaże się wielkanocne wydanie dwutygodnika „VIVA!”. Na okładce magazynu zobaczycie Danutę Wałęsę i Jarosława Wałęsę. W numerze pierwszy wspólny wywiad, w którym bohaterowie z okładki mówią o dzieciństwie, życiowych wyborach oraz matczynej (i ojcowskiej) miłości. Wywiad ilustruje sesja zdjęciowa zrealizowana w historycznych wnętrzach Sofitel Grand Sopot. Za obiektywem sesji okładkowej stanął Robert Wolański.

A do tego!

Ponadto w magazynie wielkie gwiazdy w obiektywie słynnej fotograf Annie Leibovitz oraz magazyn Styl Życia, czyli 51 stron mody i urody. Najnowsze trendy, wiosenne hity i must-have sezonu!

Dwutygodnik „VIVA!” ukaże się również w wersji z książeczką kulinarną Magdy Gessler oraz z najlepszym filmem 2013 roku pt. „IDA”.

Zachęcamy do lektury!


Viva! okładka
Ewa Minge na okładce Vivy!
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Zmysłowa Ewa Minge na okładce Vivy!. Jak poradziła sobie z trudami życia?
Co jeszcze w numerze?

Niedawno Ewa Minge zaszokowała opinię publiczną. W swojej biografii, którą właśnie projektantka promuje, wyjawiła, że poroniła dziecko. Tylko nam wyjawiła fragmenty swojej książki, w której opisuje te traumatyczne przeżycia. Zobacz:  Ewa Minge poroniła! Po latach opowiedziała o tragedii w swojej książce Teraz gwiazda pojawi się na najnowszej okładce magazynu Viva!. Oprócz pięknej sesji zdjęciowej w numerze ukaże się także obszerny wywiad. To w nim Minge zdradzi czy naprawdę nie miała żadnych operacji plastycznych i dlaczego chciała odebrać sobie życie. Ponadto wyjawi również prawdę na temat tego jak poradziła sobie po rozwodzie. Poza tym w numerze wszystko o uwielbianych przez widzów "Żonach Hollywood" i wędrówka śladami Stanisława Soyki.  Nowa Viva! już od jutrach w kioskach. Zobacz na Polki.pl:  Polki.pl przesłuchują Evę Minge  

Viva! Mama
Viva! Mama
Newsy
Księżna Kate z córką na okładce "Viva! Mama". Co jeszcze w numerze?
Księżna Kate z córką na okładce "Viva! Mama". Co jeszcze w numerze?

Już  14 października na rynku ukaże się wydanie specjalne dwutygodnika „VIVA!” pt. „Viva! Mama”. Na okładce zobaczymy zjawiskową księżną Kate z księżniczką Charlotte! Jak Kate wychowuje książęce dzieci?  Co jeszcze w numerze?   W numerze „Mali geniusze”, czyli historie wybitnie uzdolnionych dzieci, „Windsorowie”, opowieść o wychowaniu królewskich dzieci oraz wyjątkowe zdjęcia sławnych rodzin w obiektywie „Vivy!”. W numerze ponadto: sekrety pielęgnacji malucha i jego mamy, wskazówki jak i gdzie bezpiecznie podróżować z dziećmi oraz najnowsze trendy w modzie dziecięcej. Ponad 116 stron newsów, porad i zdjęć w atrakcyjnej cenie - tylko 9,99 zł!   Zobacz: Księżna Kate szczerze o chorobie psychicznej dzieci. Pierwszy raz padło takie wyznanie!   Viva! Mama z księżną Kate na okładce.  

Katarzyna Figura na okładce "Vivy!"
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Przerażona Katarzyna Figura na okładce "Vivy!"
Aktorka wyznaje szokującą prawdę o swoim życiu

To już drugi raz w tym roku kiedy na okładce magazynu " Viva! " pojawia się Katarzyna Figura . W kwietniu aktorka pozowała do zdjęć ze swoim synem Aleksandrem Chmielewskim ( zobacz ), a teraz zdecydowała się na samotną sesję. Pięknym zdjęciom tradycyjnie towarzyszy wywiad, w którym aktorka wyznaje szczerze prawdę na temat ciężkiej przeszłości. Nie ma wątpliwości, że jest to najbardziej szczery i chyba najbardziej szokujący wywiad gwiazdy jaki kiedykolwiek ukazał się w polskiej prasie. Figura zdecydowała się wyznać straszną prawdę o swoim życiu. Cały wywiad znajdziecie w nowej "Vivie!", która do sklepów trafi już w czwartek, 13 września . Numer z Katarzyną kupicie za jedyne 2,99 złotych. A już dziś popołudniu tylko na AfterParty.pl więcej na temat wywiadu. Dalsze rozpowszechnianie okładki "Viva!" nr 19 (407) wymaga uprzedniej zgody wydawcy. Sesja zdjęciowa z kwietniowego numeru magazynu "Viva!" z udziałem Katarzyny Figury i jej syna:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner