Party Stories
Danuta Stenka na okładce Gali
Gala nr 16 (508)
Newsy

Naturalnie piękna Stenka na okładce magazynu

Bilans dojrzałej gwiazdy

Danuta Stenka to jedna z najbardziej błyskotliwych polskich aktorek. W ostatnich miesiącach nieco częściej pokazywała się na salonach - niemal zawsze w towarzystwie córki. Przypomnijmy: Stenka skomentowała obecność córki na salonach

Aktorka znalazła się na okładce najnowszego numeru "Gali". Stenka pozuje w eleganckiej sukience na tle wytwornego wnętrza i ciężko się dopatrzeć przesadnej ingerencji grafika - widzimy piękną i dojrzałą kobietę, na której twarzy widoczne są zmarszczki. W wywiadzie dla magazynu gwiazda opowiada m.in. o wychowywaniu córek i luksusie, jaki daje jej... wyłączony telefon.

Jak wam podoba się dojrzała i elegancka Danuta Stenka?

Zobacz też Danutkę Stenkę z córką oraz inne gwiazdy podczas otwarcia butiku Louis Vuitton:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Danuta Stenka o córce na salonach
ONS
Newsy
Stenka o córkach na salonach: Nie sprzedaję ich
Gwiazda broni pozowania z pociechami

Na okładce ostatniej "Gali" znalazła się Danuta Stenka . Aktorka zachwyciła dojrzałą sesją zdjęciową, na której widzimy naturalnie piękną kobietę, a nie efekt pracy sztabu grafików. Przypomnijmy: Naturalnie piękna Stenka na okładce magazynu Wytwornej sesji towarzyszy też obszerny wywiad, w którym Stenka opowiada o swoich najbardziej wymagających rolach i wychowywaniu córek. Ostatnio gwiazda często pokazywała się w towarzystwie jednej z nich na salonach, co wzbudzało mieszane komentarze. Stenka broni się przed krytyką i twierdzi, że media sztucznie próbują zrobić z tego sensację.   Na szczęście Wiktoria macha na to ręką, zachowuje zdrowy dystans. Zaplanowałyśmy sobie, że pójdziemy na trzy pokazy - co było również związane z moją dostępnością - i poszłyśmy. Moje córki nie chodzą ze mną za kulisy teatralne czy na plany filmowe. Nie sprzedaję ich do żadnych spektakli, filmów, reklam, serialu, nie prowadzam na castingi, choć były takie propozycje. Nie prowadzam ich w show-biznes - twierdzi zdecydowanie. Jak myślicie - jest coś złego, że córki towarzyszą czasem Stence podczas publicznych wyjść? Kreuje ich na celebrytki? Zobacz też Danutę Stenkę i inne gwiazdy podczas otwarcia butiku Louis Vuitton:

Danuta Stenka z córką na pokazie Kupisza
ONS
Newsy
Stenka skomentowała obecność córki na salonach
Dlaczego 14-latka regularnie pojawia się na imprezach?

Danuta Stenka z impetem wróciła na salony. Aktorka nie dość, że wygląda pięknie to ostatnio w publicznych wyjściach towarzyszy jej córka, Wiktoria . Przypomnijmy: Danuta Stenka pokazała 14-letnią córkę Obie panie na przestrzeni ostatniego tygodnia wybrały się na 3 pokazy mody: kolejno Maciej Zień, Joanna Klimas i Robert Kupisz. Zawsze w nienagannych stylizacjach, Stenka z córką cierpliwie pozują paparazzim i uważnie obserwują poszczególne kolekcje. Na wczorajszym pokazie Roberta Kupisza mieliśmy okazję porozmawiać z aktorką i jej latoroślą o tym, jak zapatrują się na medialny szum, który towarzyszy im na takich imprezach.   To nasz trzeci pokaz i jak to mówią, do trzech razy sztuka. Wiktora nie ma żadnych oczekiwań związanych z tymi wyjściami, więc nie ma stresów i problemu - zdradziła w rozmowie z AfterParty.pl dumna mama. Wiktoria również nie ukrywa, że blask fleszy jest jej obojętny i traktuje medialne imprezy, jak każde inne wyjście z mamą:   Cały ten zgiełk z paparazzi to efekt uboczny przyjścia tutaj, nie odczuwam żadnych emocji z tym związanych, Po prostu przychodzę z mamą na pokaz mody - powiedziała w rozmowie z nami córka gwiazdy. Nam wypada tylko pogratulować zdrowego rozsądku, zarówno mamy, jak i córki. Myślicie, że Wiktoria nie zostanie celebrytką? Zobacz też inne gwiazdy, które pojawiły się na pokazie Roberta Kupisza:

Danuta Stenka miała depresję
ONS
Newsy
Stenka miała depresję: Płakałam z bezsilności
Gwiazda przeżywała koszmar

Niedawno do grona gwiazd, które zdecydowały się na wydanie swojej biografii dołączyła Danuta Stenka . Aktorka udzieliła wywiadu-rzeki, na podstawie którego spisano publikację. Kilka tygodni temu Stenka w wielkim stylu promowała nowe wydawnictwo. Przypomnijmy: Danuta Stenka ma 52 lata i nogi jak marzenie W książce "Flirtując z życiem" znajdziemy jednak nie tylko zabawne anegdoty i wgląd do życia popularnej aktorki, ale też wyznania, których nikt po Stence chyba by się nie spodziewał. Gwiazda wyznaje bowiem, że cierpiała w przeszłości na depresję. Szerzej ten temat omówiła podczas ostatniej wizyty w "Pytaniu na Śniadanie". Miałam depresję. Jestem po prostu człowiekiem, jak każdy inny. I jak każdy człowiek nie pozwalał sobie na chwile odpoczynku, sama siebie zajeździłam i sama sobie to zrobiłam. Mnie się do samego końca wydawało, że to jest tylko bezsenność, przepracowanie, przemęczenie i że już kolejna noc będzie tą, podczas której przyjdzie sen - wyjaśnia. Okazuje się, że z pomocą w trudnych momentach przychodził mąż, Janusz Grzelak . Stenka wyznaje, że podczas bezsennych noc ukochany... kołysał ją do snu jak dziecko. Budziłam się po już 3 godzinach i płakałam z bezsilności, bo wiedziałam, że rano muszę już znowu wyruszyć do pracy. Mój mąż się budził i próbował mnie uspokoić, ukołysać do snu - dodaje. Dziś jednak walkę z depresją Danuta Stenka ma za sobą i czaruje wszystkich swoim zarażającym uśmiechem. Zobacz: Agata Młynarska miała depresję i chodziła na terapię Danuta Stenka na premierze książki "Flirtując z życiem":

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner