Dagmara z królowych życia
eastNews

Dagmara z "Królowych życia" zmieniła fryzurę! Fani gwiazdy są zachwyceni jej metamorfozą!

Dagmara z królowych życia
eastNews

Dagmara Kaźmierska to niekwestionowana gwiazda programu "Królowe życia"! Jej niebanalna osobowość i nietuzinkowe teksty sprawiły, że zyskała wielu fanów, którzy stale śledzą jej poczynania za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazda słynie ze swoich długich, bujnych blond włosów, jednak jak się okazało, Dagmara zdecydowała się przejść metamorfozę i zmienić fryzurę! Fani nie kryją zachwytu i uważają, że ta zmiana jest jak najbardziej na duży plus!

Zobacz także: Niby "Królowa życia", a na śniadanie je... Dagmara Kaźmierska znów szokuje!

Dagmara Kaźmierska zmieniła fryzurę!

Dagmara z "Królowych życia" dała się poznać jako zabawna i bezpośrednia kobieta. Swoim zachowaniem i charakterem, zyskała grono sympatyków, którzy uwielbiają śledzić jej losy. Gwiazda zawsze wygląda perfekcyjnie i bardzo dba o swój wizerunek. Teraz jednak postanowiła, że nadszedł czas na zmiany! Na Instagramie TTV.pl pojawiło się zdjęcie Dagmary z dużo krótszymi włosami. Fani natychmiast zaczęli komplementować gwiazdę! Zgodnie twierdzą, że nowa fryzura bardzo jej pasuje! 

- No no lepiej super pasuje znakomicie 😍😍

- Dobra zmiana 👍

- Super fryzurka 👌

- Ślicznie w tej fryzurze 👏

- Super, młodziej o 15 LAT!!! 😊

Na tę chwilę nie wiadomo, czy jest to zmiana na stałe. Niemniej jednak my również jesteśmy zachwyceni Dagmarą i jej nową fryzurą!  "Królowa życia" jak zawsze prezentuje się perfekcyjnie!

A Wam, jak się podoba? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@queen_of_life_77 zmieniła fryzurę?! 😍🥰 #ttv #krolowezycia

Post udostępniony przez TTV.pl (@ttv.pl)

Dagmara z "Królowych życia" to prawdziwa gwiazda tego programu! Fani pokochali ją za jej niebanalną osobowość i nietuzinkowe teksty!

Dagmara Kaźmierska z Królowych życia jak się czuje po wypadku
Instagram

 

Więcej na temat TTV
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51