Dagmara z królowych życia
instagram

Dagmara z "Królowych życia" pokazała jak walczy o powrót do zdrowia po wypadku! Gwiazda wciąż nie odzyskała pełnej sprawności

Dagmara z królowych życia
instagram

Dagmara Kaźmierska, bohaterka hitu TTV "Królowe życia" w maju 2019 roku uczestniczyła w bardzo poważnym wypadku samochodowym. Gwiazda odniosła ciężkie obrażenia nóg i musiała przejść poważną operację. Od tamtej pory "Królowa życia" stale poddawana jest rehabilitacji. Teraz gwiazda pokazała w jaki sposób walczy o powrót do pełnej sprawności. 

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" wychodzi za mąż! Jej wpis nie pozostawia już żadnych wątpliwości! 

Dagmara Kaźmierska pokazała jak walczy o powrót do zdrowia

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej barwnych postaci programu "Królowe życia". Jej nietuzinkowe teksty i charyzmatyczna osobowość sprawiły, że bohaterka hitu TTV zyskała rzeszę fanów, którzy stale śledzą jej losy między innymi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kilka miesięcy temu Dagmara z "Królowych życia" uległa koszmarnemu wypadkowi samochodowemu. Niestety "Królowa życia" odniosła bardzo poważne obrażenia i w dalszym ciągu musi walczyć o powrót do zdrowia. 

Ostatnio w mediach społecznościowych Dagmary Kaźmierskiej pojawiło się zdjęcie, które pokazuje, jak bohaterka "Królowych życia" poddawana jest kolejnemu zabiegowi, który ma na celu przyspieszyć efekty rehabilitacji. Gwiazda także szczegółowo opisała jak taki zabieg pomaga jej zregenerować kości i ścięgna po wypadku. 

❤️WALCZYMY DALEJ ❤️💪 Do mojej rehabilitacji włączyliśmy MBST💪💪💪REZONANS MAGNETYCZNY 💪

Zasada działania terapii MBST® jest taka sama, jak w diagnostyce obrazowej metodą rezonansu magnetycznego, tylko fale mają o 300 tysięcy razy mniejszą częstotliwość.
Fale o takiej częstotliwości regenerują chrząstkę, kości, ścięgna. To właśnie dlatego MBST przyspiesza efekty rehabilitacji pooperacyjnej i skraca czas rekonwalescencji.👌U mnie dzięki urządzeniu widzimy szybsze efekty regeneracji ❤️🙏🏻MBST sprawdza się też w przypadkach nieoperacyjnych. Jeśli macie problemy pourazowe naprawdę warto spróbować tej terapii ❤️❤️❤️Sprawdzone 👌POLECAM ❤️ - napisała Dagmara Kaźmierska. 

Oczywiście ze strony fanów pojawiło się wiele słów wsparcia dla Dagmary!

-  Będzie dobrze 👍👍silna Babka jesteś Dasz radę 

- Powodzenia i wracaj do zdrowia kobieta petarda

- Super że działa,pozdrawiam Panią gorąco i życzę zdrówka i jeszcze wiecej uśmiechu 🌹

- Życzę z całego serca ZDRÓWKA, a wierzę że będzie dobrze 😘😘😘😘 - piszą wielbiciele gwiazdy

My również mocno ściskamy kciuki za Dagmarę i wierzymy, że już niedługo wróci do pełnej sprawności! Życzymy dużo zdrowia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️WALCZYMY DALEJ ❤️💪 Do mojej rehabilitacji włączyliśmy MBST💪💪💪REZONANS MAGNETYCZNY 💪 Zasada działania terapii MBST® jest taka sama, jak w diagnostyce obrazowej metodą rezonansu magnetycznego, tylko fale mają o 300 tysięcy razy mniejszą częstotliwość. Fale o takiej częstotliwości regenerują chrząstkę, kości, ścięgna. To właśnie dlatego MBST przyspiesza efekty rehabilitacji pooperacyjnej i skraca czas rekonwalescencji.👌U mnie dzięki urządzeniu widzimy szybsze efekty regeneracji ❤️🙏🏻MBST sprawdza się też w przypadkach nieoperacyjnych. Jeśli macie problemy pourazowe naprawdę warto spróbować tej terapii ❤️❤️❤️Sprawdzone 👌POLECAM ❤️👌Gdybyście szukali to ja jeżdżę do Poznania na ulicę Grochowską 9 😘😘😘😘😘 @grochowska_9 😘😘😘

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Dagmara Kaźmierska uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu w ubiegłym roku. W wyniku  tego tragicznego zdarzenia doznała poważnych złamań obydwu nóg.

 

 

Więcej na temat TTV
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11