Dagmara Kaźmierska z synem
Instagram

Dagmara z "Królowych życia" pochwaliła się wielkim sukcesem syna! "Z wielką dumą oznajmiam Wam, że..."

Dagmara Kaźmierska z synem
Instagram

Dagmara z "Królowych życia" ma powody do świętowania. Jej syn, Conan, dostał się na wymarzone, prestiżowe studia. Gwiazda hitu TTV pochwaliła się tym na Instagramie. Dagmara pęka z dumy, a gratulacjom od fanów nie ma końca! Zobaczcie sami!

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" po wypadku nie może robić czegoś, co kocha! "Mogę tylko patrzeć"

Dagmara z "Królowych życia" pochwaliła się wielkim sukcesem syna! "Z wielką dumą oznajmiam Wam, że..."

Syn Dagmary Kaźmierskiej niedawno skończył 19 lat i był tegorocznym maturzystą. Każdy, kto śledzi program "Królowe życia" zapewne wie, że Conan to prawdziwe oczko w głowie mamy. Gwiazda hitu TTV zawsze dba, aby jej syn miał wszystko co najlepsze. Jest bardzo troskliwa, a Conan doskonale wie, że może powiedzieć swojej mamie absolutnie wszystko. Fani uwielbiają patrzeć na tę dwójkę i chociaż czasami możemy zobaczyć pomiędzy Dagmarą, a jej synem małe spięcia, to jednak mimo wszystko widać, że łączy ich wyjątkowa więź. 

Dagmara Kaźmierska jest bardzo aktywna na Instagramie i co jakiś czas możemy zobaczyć jej nowe zdjęcia z synem. Najnowszy post gwiazdy hitu TTV dotyczy właśnie wielkiego sukcesu Conana!

💞🐒💞Moja małpka MONCHICHI 💞🐒💞 Chwalić się drogimi ciuchami , autami czy innymi przyziemnymi dobrami to taki płytkie 🤦‍♀️Ale pochwalić się Synem , który dostał się na dobre studia to już coś 😍😍😍💪Z wielką dumą oznajmiam Wam , że Conanek dostał się na medycynę ❤️❤️❤️❤️ - napisała Dagmara Kaźmierska.

Oczywiście w komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji dla 19-latka! 

- Gratuluje z całego serca❤️❤️❤️❤️ Conan to zdolny chłopak😘😘

- Woooow! Cudownie! Gratulacje💥 życzymy powodzenia 😍

- Gratulacje kochani 😍😍❤️❤️będzie nas leczyć , naprawiać własnymi rękami 😘😘zachwycam się 🥳🥳

- Cudowne jest to, że za sukcesem syna stoi matka, która tak wspaniale w niego wierzy. Gratulacje! Studia to wspaniały czas :)

- No to jest się czym chwalić💪💪💪 nie ma dla matki większego prezentu niż dobre, zdolne i kochające dziecko. Wiem bo mam tak samo🤭❤️ - piszą fani. 

Oczywiście my również dołączamy się do gratulacji i życzymy powodzenia na medycynie! Ciekawe, jaką specjalizację wybierze w przyszłości Conan. Trzymamy mocno kciuki za syna Dagmary z "Królowych życia"! 

Dagmara z "Królowych życia" ma naprawdę świetną relację z synem. Conan może również liczyć na mamę w każdej sytuacji! 

Wygląda na to, że Conan świetnie zdał maturę! Jak wiadomo, aby dostać się na medycynę, trzeba mieć naprawdę rewelacyjne wyniki. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

 

 

Więcej na temat Dagmara Kaźmierska
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08