Dagmara z królowych życia
eastNews

Dagmara z "Królowych życia" na zdjęciach z młodości! Aż trudno ją rozpoznać!

Dagmara z królowych życia
eastNews

Jak wyglądała Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" w młodości? Celebrytka przez przypadek uchyliła rąbka tajemnicy publikując zdjęcie swojego syna! Conan Kaźmierski wykonał sobie fotografie z obrazem mamy wiszącym na ścianie. Na portrecie chłopiec ma kilka miesięcy, a Dagmara kilkanaście lat mniej! Tylko spójrzcie, jaką metamorfozę przeszła Dagmara. Poznalibyście ją 20 lat temu?

Dagmara z "Królowych życia" w młodości

Dagmara Kaźmierska to jedna z uczestniczek programu "Królowe życia", który można oglądać na antenie TTV. Celebrytka od trzech lat przybliża Polakom swoje luksusowe życie. Robią to jeszcze m.in. Izabela Macudzińska z rodziną czy też Gabriel Seweryn z partnerem.

Celebrytka cieszy się sporą popularnością, a ostatnio zagrała nawet w filmie Patryka Vegi "Kobiety Mafii 2". Dagmara jest bardzo aktywna na Instagramie. Jej profil obserwuje ponad pół miliona osób. "Królowa życia" często publikuje w sieci zdjęcia swojego syna Conana. Na ostatnim internauci dostrzegli za chłopakiem wiszący na ścianie portret rodzinny, na którym Dagmara ma kilkanaście lat mniej. 

- Zdjęcie powyżej sztos. Mam wrażenie, że się nic nie zmieniłaś - oprócz włosów

- Osobiście nie mogę się napatrzeć na to zdjęcie jak pani była młodziutka. Mega piękna dziewczyna

- Urocza fotka

- Dagmara jaka ładna była kiedyś - piszą fani w komentarzach.

Dagmara w młodości miała ciemne włosy splecione w warkoczyki. Zdaniem niektórych internautów zmiana koloru włosów wyszła jej na lepsze. Zobaczcie zdjęcie, którym pochwaliła się Kaźmierska w sieci. Czy dziś taki look pasowałby jej?

Tak teraz wygląda Dagmara

Dagmara z królowych życia
instagram

 

Więcej na temat Show
Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51