Dagmara Kaźmierska i Conan
Instagram

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" zachwyca się zdjęciem Conana z tajemniczą brunetką! Fani: "Piękna synowa"

Dagmara Kaźmierska i Conan
Instagram

Conanek, bo tak pieszczotliwie zwraca się do niego jego mama, dorastał na oczach widzów "Królowych życia". Dagmara Kaźmierska nie kryje swojej dumy, jeżeli chodzi o syna! Niedawno podzieliła się informacją, że Conan dostał się na medycynę. Niedługo później chwaliła się jego ciężko wypracowaną, umięśnioną sylwetką, natomiast dziś... opublikowała jego zdjęcie z tajemniczą brunetką! 

Śliczna, mądra i kochana - podsumowała dziewczynę Dagmara. 

Czy to nowa miłość jej syna? 

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" pokazała nowe zdjęcie syna i zachwyca się jego sylwetką! "A taki klusek był niedawno"

Syn Dagmary Kaźmierskiej ma dziewczynę? 

Dagmara Kaźmierska i Conan mają relację godną pozazdroszczenia. Nie mają przed sobą tajemnic, a chłopak doskonale odnajduje się w towarzystwie mamy i jej znajomych. "Królowa życia" uwielbia się dzielić rewelacjami ze swojego życia w sieci. Bardzo często chwali się również swoim synem. Conan niedługo zacznie swoją przygodę z medycyną! Tym razem jednak Dagmara postanowiła uchylić rąbka prywatnego życia syna. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z tajemniczą brunetką, której nie szczędziła komplementów: 

💖Ładne mamy to i ładne dzieci 💖💖😜😜😜😜Śliczna, mądra i kochana Kasandra 💖córka mojej pięknej Wioli💖 i Conanek 💖Pozdrawiamy i słoneczka życzymy 🌞🌞🌞A wszystkim chłopakom duże buziaki 😜😘😘💖💖💖🦈🐊🐒💖

Fani Dagmary zostawili mnóstwo komplementów pod zdjęciem ukochanego syna gwiazdy i jego koleżanki. Wielu z nich uważa, że byłaby z nich zgrana para: 

- Pasują do siebie 😁😁
- Cudowni 😍❤️❤️❤️😘
- Piękna synowa❤️
- Fajna para by z nich była 😉
- Chłopak i Dziewczyna jak z żurnala 😍👌💛

Jesteśmy pewni, że Conan na pewno poinformuje internautów, jak jego serce będzie już zajęte. Na zdjęciu opublikowanym przez mamę pozuje tylko z koleżanką. 

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" już zaplanowała swój... pogrzeb! "Musi być wygodnie"

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie syna z piękną brunetką. Internauci stwierdzili, że byłaby z nich ładna para. 

Dagmara Kaźmierska i jej syn Conan mają ze sobą doskonały kontakt, a dumna mama uwielbia chwalić się swoim dorosłym już synem. 

Dagmara Kaźmierska z synem
Instagram

Więcej na temat Dagmara Kaźmierska
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48