Instagram/Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" pokazała zdjęcie z prawdziwym przystojniakiem! Kim dla niej jest? 

Instagram/Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie, które rozgrzało w szczególności jej fanki! Gwiazda pochwaliła się fotografią z bardzo przystojnym mężczyzną. Bohaterka hitu TTV na zdjęciu wygląda na wyraźnie szczęśliwą i pije szampana w obecności bardzo bliskiemu jej sercu mężczyzny! Kim jest dla Dagmary? Zobaczcie!

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" zachwyca kolejnym strojem własnego projektu! 

Dagmara Kaźmierska pije szampana z prawdziwym przystojniakiem! Kim dla niej jest? 

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" rok temu uległa bardzo poważnemu wypadkowi samochodowemu. Gwiazda hitu TTV miała szereg obrażeń, w tym złamanie obydwu nóg. Dagmara do tej pory walczy o powrót do zdrowia i na szczęście może liczyć na wsparcie najlepszych specjalistów. Jednym z nich jest przystojny mężczyzna, którego możemy zobaczyć na najnowszym zdjęciu Dagmary Kaźmierskiej. 

Bohaterka hitu TTV zamieściła fotografię z Bartłomiejem Kacprzakiem, lekarzem, do którego Dagmara chodzi na rehabilitację. "Królowa życia" jest bardzo szczęśliwa, gdyż zabiegi przynoszą wspaniałe efekty. Postanowiła więc to uczcić i pochwaliła się zdjęciem z doktorem! 

No , takich wizyt u lekarza życzę KAŻDEJ PANI 😘😘😘Przedstawiam Wam Kochani ❤️Dr. Bartłomieja Kacprzaka z KLINIKI REHABILITACYJNEJ ⚽️ORTO MED SPORT w Łodzi 💙⚽️💙U którego jestem na rehabilitacji @ortomedsport ❤️Doktor , który pisze książeczki dla dzieci i dla dorosłych też napisał 😜😎( ale to będzie niespodzianka i duża burza w Naszym Kraju 😜💣🙈) . Doktor , który kocha piłkę nożną❤️⚽️⚽️❤️I myślę , że jeśli byłby lekarzem Naszej Reprezentacji , to wypadałaby z pewnością o niebo lepiej 😜😜😜😘❤️⚽️⚽️⚽️❤️ Wiele jeszcze bym chciała napisać 😜Ale nie wszystko mogę 😜😷Udanej soboty Kochani Wam życzę ❤️ - napisała pod zdjęciem Dagmara Kaźmierska.

Fanki Dagmary są zachwycone przystojnym lekarzem i w komentarzach pod postem przyznały, że chętnie wybrałyby się na rehabilitacje do pana doktora. 

- Podoba mi się i doktor ... i to lekarstwo ... CHCĘ CHOROWAĆ 🔥🔥🔥

- Patrząc na Pana Doktora stwierdzam że wszystko u mnie potrzebuje rehabilitacji 😂😂❤️

- Ooo mamo! Ale bym chorowała 😂😂😍

- Ojjj chyba coś źle się czuję 😁

- Ale jaki ładny ten lekarz 😉😈 - piszą fanki. 

Faktycznie, pana doktora spokojnie można byłoby pomylić z zawodowym modelem! Nic dziwnego, że Dagmara Kaźmierska wybrała rehabilitację właśnie u dr Bartłomieja Kacprzaka. ;) Sami zobaczcie ich wspólne zdjęcia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🔥🔥🔥No , takich wizyt u lekarza życzę KAŻDEJ PANI 😘😘😘Przedstawiam Wam Kochani ❤️Dr. Bartłomieja Kacprzaka z KLINIKI REHABILITACYJNEJ ⚽️ORTO MED SPORT w Łodzi 💙⚽️💙U którego jestem na rehabilitacji @ortomedsport ❤️Doktor , który pisze książeczki dla dzieci i dla dorosłych też napisał 😜😎( ale to będzie niespodzianka i duża burza w Naszym Kraju 😜💣🙈) . Doktor , który kocha piłkę nożną❤️⚽️⚽️❤️I myślę , że jeśli byłby lekarzem Naszej Reprezentacji , to wypadałaby z pewnością o niebo lepiej 😜😜😜😘❤️⚽️⚽️⚽️❤️ Wiele jeszcze bym chciała napisać 😜Ale nie wszystko mogę 😜😷Udanej soboty Kochani Wam życzę ❤️ @ortomedsport

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Dagmara Kaźmierska jest już w naprawdę wspaniałej formie! Chociaż w wypadku uległa bardzo poważnym obrażeniom, to dzięki rehabilitacji i opiece wspaniałych specjalistów, gwiazda wraca do zdrowia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poznajecie tego Pana ?😀UŚMIECHAM SIĘ DLA CIEBIE 😀PRZEZ CIEBIE 😄 I DZIĘKI TOBIE 😀Dziękuję Panie Doktorze @ryszardstawicki 💙🙏🏻Że dzięki Panu , kiedy odebrano mi już nadzieję nadal mogę się śmiać 😁😁😁💙🙏🏻Tu na kontroli pooperacyjnej 💙3 dni po takiej poważnej operacji , a patrzcie jak mi się mordka przy Doktorze śmieje 😁😁😁Człowiek o wielkim sercu i nadprzyrodzonych umiejętnościach 😇😇😇Ja nie wiem , ale jeśli wierzyć , że Anioły są zsyłane na Ziemię 🌍To On właśnie nim jest 😇🙏🏻 Kochani ❤️Naprawdę ❤️Jeśli nikt Wam nie potrafi pomóc jak macie problemy z nogami . Próbujcie do Doktora . Wierzę , że pomoże . Nogi Nas noszą -bez Nich koniec 😥Ten człowiek dał mi drugie życie . Nikt tego nie wie co przeżywałam w środku mając wizję kalectwa 😥Boże dziękuję Ci za Doktora 💙🙏🏻 @ryszardstawicki @grochowska_9 @medicus.bonus 💙🙏🏻

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

 

 

Więcej na temat Dagmara Kaźmierska
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01