Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Instagram/Dagmara Kaźmierska
Newsy

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" pokazała zdjęcie z prawdziwym przystojniakiem! Kim dla niej jest? 

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" pokazała zdjęcie z prawdziwym przystojniakiem! Kim dla niej jest? 

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie, które rozgrzało w szczególności jej fanki! Gwiazda pochwaliła się fotografią z bardzo przystojnym mężczyzną. Bohaterka hitu TTV na zdjęciu wygląda na wyraźnie szczęśliwą i pije szampana w obecności bardzo bliskiemu jej sercu mężczyzny! Kim jest dla Dagmary? Zobaczcie!

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" zachwyca kolejnym strojem własnego projektu! 

Dagmara z "Królowych życia" o wypadku i narzeczonym. "Będzie ślub!"

Dagmara Kaźmierska pije szampana z prawdziwym przystojniakiem! Kim dla niej jest? 

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" rok temu uległa bardzo poważnemu wypadkowi samochodowemu. Gwiazda hitu TTV miała szereg obrażeń, w tym złamanie obydwu nóg. Dagmara do tej pory walczy o powrót do zdrowia i na szczęście może liczyć na wsparcie najlepszych specjalistów. Jednym z nich jest przystojny mężczyzna, którego możemy zobaczyć na najnowszym zdjęciu Dagmary Kaźmierskiej. 

Bohaterka hitu TTV zamieściła fotografię z Bartłomiejem Kacprzakiem, lekarzem, do którego Dagmara chodzi na rehabilitację. "Królowa życia" jest bardzo szczęśliwa, gdyż zabiegi przynoszą wspaniałe efekty. Postanowiła więc to uczcić i pochwaliła się zdjęciem z doktorem! 

No , takich wizyt u lekarza życzę KAŻDEJ PANI 😘😘😘Przedstawiam Wam Kochani ❤️Dr. Bartłomieja Kacprzaka z KLINIKI REHABILITACYJNEJ ⚽️ORTO MED SPORT w Łodzi 💙⚽️💙U którego jestem na rehabilitacji @ortomedsport ❤️Doktor , który pisze książeczki dla dzieci i dla dorosłych też napisał 😜😎( ale to będzie niespodzianka i duża burza w Naszym Kraju 😜💣🙈) . Doktor , który kocha piłkę nożną❤️⚽️⚽️❤️I myślę , że jeśli byłby lekarzem Naszej Reprezentacji , to wypadałaby z pewnością o niebo lepiej 😜😜😜😘❤️⚽️⚽️⚽️❤️ Wiele jeszcze bym chciała napisać 😜Ale nie wszystko mogę 😜😷Udanej soboty Kochani Wam życzę ❤️ - napisała pod zdjęciem Dagmara Kaźmierska.

Fanki Dagmary są zachwycone przystojnym lekarzem i w komentarzach pod postem przyznały, że chętnie wybrałyby się na rehabilitacje do pana doktora. 

- Podoba mi się i doktor ... i to lekarstwo ... CHCĘ CHOROWAĆ 🔥🔥🔥

- Patrząc na Pana Doktora stwierdzam że wszystko u mnie potrzebuje rehabilitacji 😂😂❤️

- Ooo mamo! Ale bym chorowała 😂😂😍

- Ojjj chyba coś źle się czuję 😁

- Ale jaki ładny ten lekarz 😉😈 - piszą fanki. 

Faktycznie, pana doktora spokojnie można byłoby pomylić z zawodowym modelem! Nic dziwnego, że Dagmara Kaźmierska wybrała rehabilitację właśnie u dr Bartłomieja Kacprzaka. ;) Sami zobaczcie ich wspólne zdjęcia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🔥🔥🔥No , takich wizyt u lekarza życzę KAŻDEJ PANI 😘😘😘Przedstawiam Wam Kochani ❤️Dr. Bartłomieja Kacprzaka z KLINIKI REHABILITACYJNEJ ⚽️ORTO MED SPORT w Łodzi 💙⚽️💙U którego jestem na rehabilitacji @ortomedsport ❤️Doktor , który pisze książeczki dla dzieci i dla dorosłych też napisał 😜😎( ale to będzie niespodzianka i duża burza w Naszym Kraju 😜💣🙈) . Doktor , który kocha piłkę nożną❤️⚽️⚽️❤️I myślę , że jeśli byłby lekarzem Naszej Reprezentacji , to wypadałaby z pewnością o niebo lepiej 😜😜😜😘❤️⚽️⚽️⚽️❤️ Wiele jeszcze bym chciała napisać 😜Ale nie wszystko mogę 😜😷Udanej soboty Kochani Wam życzę ❤️ @ortomedsport

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Dagmara Kaźmierska jest już w naprawdę wspaniałej formie! Chociaż w wypadku uległa bardzo poważnym obrażeniom, to dzięki rehabilitacji i opiece wspaniałych specjalistów, gwiazda wraca do zdrowia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poznajecie tego Pana ?😀UŚMIECHAM SIĘ DLA CIEBIE 😀PRZEZ CIEBIE 😄 I DZIĘKI TOBIE 😀Dziękuję Panie Doktorze @ryszardstawicki 💙🙏🏻Że dzięki Panu , kiedy odebrano mi już nadzieję nadal mogę się śmiać 😁😁😁💙🙏🏻Tu na kontroli pooperacyjnej 💙3 dni po takiej poważnej operacji , a patrzcie jak mi się mordka przy Doktorze śmieje 😁😁😁Człowiek o wielkim sercu i nadprzyrodzonych umiejętnościach 😇😇😇Ja nie wiem , ale jeśli wierzyć , że Anioły są zsyłane na Ziemię 🌍To On właśnie nim jest 😇🙏🏻 Kochani ❤️Naprawdę ❤️Jeśli nikt Wam nie potrafi pomóc jak macie problemy z nogami . Próbujcie do Doktora . Wierzę , że pomoże . Nogi Nas noszą -bez Nich koniec 😥Ten człowiek dał mi drugie życie . Nikt tego nie wie co przeżywałam w środku mając wizję kalectwa 😥Boże dziękuję Ci za Doktora 💙🙏🏻 @ryszardstawicki @grochowska_9 @medicus.bonus 💙🙏🏻

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Instagram/Dagmara Kaźmierska
Newsy
Dagmara z "Królowych życia" wróciła do zdrowia! Postanowiła uczcić to... tańcem! 
Dagmara z "Królowych życia" wróciła do zdrowia! Postanowiła uczcić to... tańcem! 

Po ponad roku rehabilitacji i walki o zdrowie wygląda na to, że Dagmara z "Królowych życia" wróciła do pełnej sprawności! Gwiazda hitu TTV pożegnała się z kulami oraz wózkiem inwalidzkim i postanowiła uczcić to tańcem, który możemy zobaczyć na jej Instagramie! Wygląda na to, że wielomiesięczna rehabilitacja dała wspaniałe rezultaty. Zobaczcie jak wygląda "Królowa życia"!  Zobacz także:  Dagmara z "Królowych życia" zachwyca kolejnym strojem własnego projektu!   Dagmara z "Królowych życia" wróciła do zdrowia!  W maju 2019 roku Dagmara z "Królowych życia" uległa koszmarnemu wypadkowi samochodowemu. Gwiazda doznała bardzo poważnych obrażeń, między innymi miała złamane obydwie nogi. Z tego też względu musiała przejść kilka operacji, długo chodziła o kulach, jeździła też na wózku inwalidzkim. To był naprawdę bardzo trudny czas dla tak energicznej i szalonej "Królowej życia".  Na szczęście teraz widać, że wielomiesięczna rehabilitacja dała wspaniałe efekty! Na Instagramie Dagmary Kaźmierskiej właśnie możemy zobaczyć jak... tańczy! Wygląda na to, że gwiazda hitu TTV wróciła do zdrowia i w końcu może zapomnieć o kulach i jeżdżeniu na wózku inwalidzkim! 😜😜😜SEXA FIIILLL 😜😜🙈To Nasza broń kobieca 🤣🤣🤣Moja Sofija przyjechała ❣️❣️❣️I zagoniła mnie do śpiewania 🐸😜🐸😁 To jest coś wspaniałego móc chodzić na własnych nogach !!! 💙🙏🏻 BEZ KUL I BEZ WÓZKA 💙🙏🏻Dbajcie o zdrówko Kochani 💙💙💙🙏🏻Całujemy mocno 💙 - napisała Dagmara Kaźmierska pod zamieszczonym nagraniem.  Widać, że Dagmara z "Królowych życia" jest w naprawdę świetnej formie, co zauważyli...

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia"
Instagram
Newsy
Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" jest w szpitalu! Musiała przejść operację!
Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" w dalszym ciągu walczy ze skutkami wypadku samochodowego, w którym poważnie ucierpiała.

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" przekazała za pośrednictwem Instagrama, że znajduje się w szpitalu. Jak wiadomo gwiazda od prawie roku walczy o powrót do zdrowia po poważnym wypadku samochodowym. Teraz po raz kolejny musiała poddać się operacji! Jak czuje się bohaterka hitu TTV? Dlaczego musiała być operowana? Dagmara zamieściła specjalne oświadczenie w tej sprawie. Zobacz także:  Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pokazała zdjęcie sprzed lat. Internauci: "Wyglądałaś jak Mariah Carey"! Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" musiała przejść kolejną operację W maju 2019 roku, Dagmara Kaźmierska uległa koszmarnemu wypadkowi samochodowemu, w którym poważnie złamała obydwie nogi.  O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie - komentowała swój wypadek "Królowa życia"  Od tamtej pory gwiazda w dalszym ciągu walczy o powrót do pełnej sprawności, poddając się rehabilitacji i zabiegom. Jak się okazało, Dagmara musiała przejść kolejną operację! "Królowa życia" musiała zgłosić się do szpitala, gdzie zoperowano jej prawą nogę. O całej sytuacji, gwiazda poinformowała na swoim Instagramie.  CZAS I ZDROWIE TO DWA CENNE SKARBY , KTÓRYCH NIE DOCENIAMY DOPÓKI SIĘ NIE WYCZERPIĄ ❤️Dbajmy o siebie i innych ❤️Dziękuję Mojemu Doktorowi , który w tym trudnym czasie jest ❤️🙏Dla mnie i innych pacjentów ❤️Prawa noga wczoraj zoperowana - czytamy w poście Dagmary Kaźmierskiej.  Na szczęście pomimo nawet tak poważnego zabiegu, gwiazda "Królowych życia" nie straciła dobrego humoru. Co więcej, namówiła nawet swojego doktora, aby zrobił sobie z nią zdjęcie! zmusiłam Doktora do zdjęcia 🤪🤪🤪🙈On...

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia"
Instagram
Newsy
Dagmara z "Królowych życia" pochwaliła się umiejętnościami wokalnymi! Jak jej poszło? 
Dagmara z "Królowych życia" pochwaliła się umiejętnościami wokalnymi! Jak jej poszło? 

Dagmara Kaźmierska to niekwestionowana gwiazda programu "Królowe życia"! Bohaterka hitu TTV ma rzeszę fanów, przed którymi ostatnio postanowiła pochwalić się swoimi umiejętnościami wokalnymi! Gwiazda zaśpiewała hit Anny Karwan pt.: "Słucham Cię w radiu co tydzień" i... wywołała zachwyt u swoich wielbicieli. Zobaczcie jak śpiewa "Królowa życia"!  Zobacz także:  Dagmara z "Królowych życia" o wynikach testów na koronawirusa! "Co ta za Królowa bez korony?" Dagmara Kaźmierska pochwaliła się umiejętnościami wokalnymi!  Dagmara Kaźmierska to jedna z najbarwniejszych postaci w programie "Królowe życia". Nic więc dziwnego, że na swoim Instagramie zgromadziła już 835 tys. obserwatorów! Poczucie humoru i nietuzinkowe teksty gwiazdy sprawiły, że widzowie pokochali Dagmarę! Tym razem bohaterka hitu TTV zaskoczyła ich swoimi umiejętnościami wokalnymi!  Dagmara z "Królowych życia" niedawno zamieściła na swoim Instagramie nagranie, na którym śpiewa piosenkę Anny Karwan "Słucham Cię w radiu co tydzień". Gwiazda pokochała ten utwór i postanowiła podzielić się z obserwatorami swoim wykonem tej piosenki.  Kochani 💝💝KIEDY JEST MI ŹLE ... TO ŚPIEWAM I OD RAZU LEPIEJ 😜😜😜💝Miłego dnia Wam życzę 💝💝💝 Piękna piosenka Ani Karwan , którą miałam okazję osobiście poznać 😘😘😘Aniu 💝dziękuję Ci za wtedy -ucieszył się i był w strasznym szoku 😜😜A piosenkę pomaga śpiewać mój przyjaciel Pawełek kochany 😘NAJLEPSZY FRYZJER ŚWIATA - napisała pod nagraniem Dagmara Kaźmierska.  Fanom od razu przypadło do gustu nagranie "Królowej życia" i w komentarzach pod postem gwiazdy dali wyraz swojego zachwytu. Niektórzy nawet...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner