Marta Dyks opowiedziała o chorobie Hashimoto
ONS

Modelka Marta Dyks opowiedziała czym jest choroba Hashimoto i jak z nią walczy "Cały czas coś mi nie grało"

Marta Dyks opowiedziała o chorobie Hashimoto
ONS

Marta Dyks opowiedziała o swojej walce z chorobą Hashimoto. Okazuje się, że słynna polska modelka jest jedną z gwiazd, które dotknęła ta choroba tarczycy. Wśród sław, które borykają się z tym problemem są m.in. Karolina Szostak, Aneta Zając, Kinga Rusin i Kayah. Na początku roku o swojej chorobie poinformowała również Marta Dyks. Modelka zamieściła wpis na Facebooku, w którym opisała jak wyglądało jej życie, zanim trafiła w ręce specjalistów, którzy zdiagnozowali u niej właśnie chorobę hashimoto.

Marta Dyks pojawiła się również w programie Dzień Dobry TVN. Piękna gwiazda modelingu opowiedziała o swojej chorobie. 

 

Marta Dyks choruje na Hashimoto

Modelka w rozmowie z DDTVN przyznała, że zanim rozpoznano u niej hashimoto ciągłe zmęczenie, senność tłumaczyła sobie swoim trybem życia. Co więcej, Marta Dyks obawiała się, że jej problemy związane są z depresją, na którą również się leczyła. Co zdradziła w rozmowie z DDTVN?

Trwało to długo, tak jak napisałam w moim poście, czego ja nie ukrywam, ja leczyłam się na depresję. Chodziłam na terapię do psychologa, bo myślałam, że to jest to. I faktycznie zostałam zdiagnozowana, jako osoba cierpiąca na depresję. Tylko cały czas coś mi nie grało, nie pasowało. Rozumiem, że są objawy psychiczne i jakiś dyskomfort psychiczny, tylko terapia mi w żaden sposób nie pomagała. Plus miałam objawy fizyczne, bo do tego dochodzą problemy gastryczne, do tego dochodzą przemęczenie ciała, bóle kości, bóle mięśni i faktycznie fizyczny niedowład. Ja zapomniałam o najważniejszej kwestii, zapomniałam, że choroby tarczycy w mojej rodzinie były już od kilku pokoleń. Ja miałam świadomość tej choroby, tylko ja swoje objawy tłumaczyłam swoim trybem życia.  

Zobaczcie wpis, który Marta Dyks zamieściła ostatnio na swoim profilu na Facebooku. 

 

Zobacz także: Jak powinni odżywiać się chorzy na tarczycę?

 

Marta Dyks zmaga się z Hashimoto:

 

 

Modelka opowiedziała o walce z chorobą w DDTVN.

Marta Dyks na gali VIVA! Photo Awards

Więcej na temat Marta Dyks Choroba Hashimoto
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23