Marta Manowska poprowadzi The Voice Senior
TYLKO U NAS

Co z nową, siódmą edycją "Rolnik szuka żony"? Znamy decyzję TVP! 

Marta Manowska poprowadzi The Voice Senior

Kiedy Telewizyjna Jedynka wyemituje zerowy odcinek 7. edycji programu "Rolnik szuka żony"? Do tej pory, przed każdą nową edycją show, właśnie w Wielkanoc mogliśmy zobaczyć wizytówki bohaterów, którzy szukają wielkiej miłości. Czy w tym roku również tak będzie? Przez epidemię koronawirusa wiele programów zostało zawieszonych, a ramówki stacji cały czas ulegają zmianie. Czy w związku z tym, w Święta Wielkanocne TVP wyemituje premierową odsłonę "Rolnik szuka żony"? Wiemy!

 

ewydanie

"Rolnik szuka żony" w Wielkanoc w TVP

Co z 7. edycją "Rolnik szuka żony"? Jak udało się nam dowiedzieć prace nad Wielkanocnym odcinkiem hitowego programu TVP właśnie dobiegają końca! Okazuje się, że premiera najnowszej odsłony "Rolnika" zapowiedziana jest na niedzielę 12 kwietnia. Specjalny odcinek, w którym poznamy bohaterów 7. edycji zostanie wyemitowany o godzinie 21:15. 

Już jesienią rusza kolejna edycja programu „Rolnik szuka żony”. Po raz siódmy miliony Polaków będą mogły śledzić losy kilku odważnych rolników. Ich marzenia o miłości i starania by ją odnaleźć. To, jak poznają siebie samych. Nie zabraknie emocji, radosnych chwil, ale też trudnych momentów...  Kto w niej będzie? Tego dowiemy się już w wielkanocną niedzielę. Tego dnia, w czasie zerowego odcinka 7. edycji programu, poznacie mieszkańców wsi (płci obojga) poszukujących swoich drugich połówek. Każde z nich opowie krótko o sobie, swoich planach, marzeniach i oczekiwaniach wobec drugiej osoby. Te osoby, które wzbudzą największe zainteresowania i otrzymają najwięcej listów zobaczymy w kolejnej odsłonie programu już jesienią- czytamy w informacji prasowej przesłanej do naszej redakcji. 

Czy jednak kolejne odcinki show zostaną nagrane? Tego na razie nie da się przewidzieć.

Wy również nie możecie doczekać się najnowszej edycji "Rolnik szuka żony"? Będziecie oglądać zerowy odcinek programu? My z pewnością!

Zobacz także: Agata z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę: "Inna kobieta, na plus!"

W Wielkanoc poznamy bohaterów 7. edycji "Rolnik szuka żony".

Marta Manowska w kolorowym krótkim kombinezonie
Instagram

Zerowy odcinek programu zobaczymy w Wielkanoc. 

Przyjaźnie w "Rolnik szuka żony"

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59