Dorota Szelągowska
EastNews

Czy Dorota Szelągowska zastąpi Edytę Górniak? To może być hit!

Dorota Szelągowska
EastNews

Choć przygody, jakie przeżywała Edyta Górniak w show „My Way”, nie okazały się wielkim sukcesem TVN (śledziło je ok. 900 tys. widzów), to nie musi to oznaczać pożegnania z tym programem. Stacja rozważa teraz dwa scenariusze.

Albo za kierownicą usiądą inne gwiazdy, albo będziemy dalej współpracować z Edytą w nowym formacie wymagającym od niej determinacji i odwagi – mówi Karolina Ekert, producent „My Way”.

Wiadomo, że Edyta bardzo lubi adrenalinę i ma ciekawą osobowość. Czy będzie to kurs nurkowania albo wspinaczki? Na razie nikt nam nie chce zdradzić nowego pomysłu na Górniak! Wiadomo tylko tyle, że negocjacje ze sponsorami programu trwają! 

Są już plany na kolejny sezon telewizyjnych przygód Edyty. Nie mogę jednak zdradzić szczegółów! – mówi asystent gwiazdy Marcin Wieczorek.

Wiadomo natomiast, że swoją gotowość do odbycia kursu na prawo jazdy na oczach widzów zgłosiły już: m.in. Dorota Szelągowska, Dorota Wellman i… Magda Gessler. A którą wy gwiazdę najchętniej zobaczylibyście na kursie jazdy? Niezależnie od tego, który scenariusz wybierze stacja TVN, szykują się wielkie emocje, ponieważ każda z wyżej wymienionych pań ma osobowość i temperament. 

Edyta Górniak
ONS

Dorota Szelągowska
Instagram

Przeładuj

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem? Instagram mamy Łukasza wskazuje na coś innego...

zobacz 01:14