Julia Wieniawa o nowym filmie Patryka Vegi

Gdy po maturze dziennikarze dopytywali ją, czy będzie zdawać do szkoły aktorskiej, Julia Wieniawa mówiła, że potrzebuje chwili wytchnienia i że zamierza odłożyć zdawanie na studia na później. Do zmiany decyzji namawiała ja wtedy mama ówczesnego chłopaka - Antka Królikowskiego. Czy teraz młoda gwiazda zdecyduje się przystąpić do egzaminów?

 Na razie w moim życiu dzieje się tak dużo, że nie planuję kontynuowania nauki. Jadę za to na długie zasłużone wakacje" -  zdradziła „Fleszowi” aktorka.

Faktycznie, Julka wyjechała, szukać słońca na wakacjach na Cape Verde. Niedawno młoda gwiazda  wróciła z Bangkoku, gdzie grała razem z Piotrem Adamczykiem w nowym filmie Patryka Vegi „Small World”, poruszającym temat handlu dziećmi. Wieniawa skończyła również zdjęcia do nowych odcinków seriali: „Rodzinka.pl”, „Za marzenia” (dwa odcinki gościnnie) i „Zawsze warto” (emisja niedługo w Polsacie, jedna z głównych ról). Wystąpiła też w sztuce Teatru Telewizji, u boku m.in. Wojciecha Mecwaldowskiego i Piotra Roguckiego (tę rolę na ekranach TVP zobaczymy wkrótce"). W jej życiu dużo się teraz dzieje. Julka tak wiele nowych propozycji zawodowych, że trudno się jej dziwić, że nie ma czasu na przygotowania do egzaminów. Może za rok?

Więcej na ten temat przeczytacie w najnowszym magazynie „Flesz”.

Zobacz także: Julia Wieniawa w nowym filmie Patryka Vegi zagra.. 16-latkę! Jak to?

Julia Wieniawa bikini
Instagram

Szczegóły w najnowszym "Fleszu"

Flesz nr 6 z marca 2019, okładka
Party.pl

Więcej na temat Julia Wieniawa