Krzysztof Gojdź

Czy Gojdź jest największą gwiazdą TVN Style?! Co dalej z jego programem? Jest oświadczenie!

Krzysztof Gojdź

Co dalej z programem Krzysztofa Gojdzia "Niezwykłe przypadki medyczne" w TVN Style? Stacja zabrała głos w sprawie show, który według jednego z serwisów, miał spaść z anteny, a lekarz gwiazd pożegnać się ze stacją.

Prawda jest zupełnie inna. Nie dość, że powstaje kolejna seria show, to stacja planuje już serię na jesień 2017!

Media rozpisują się o tym, że TVN Style kończy współpracę z doktorem Krzysztofem Gojdziem, a tymczasem... rozpoczęły się nagrania do trzeciego sezonu jego programu "Niezwykłe przypadki medyczne"! Prace na planie już trwają, a nowe odcinki będzie można oglądać na antenie TVN Style już wiosną przyszłego roku. Stacja planuje też serię "Niezwykłych przypadków medycznych" na jesień 2017 roku! - czytam na stronie tvnstyle.pl.

Krzysztof Gojdź z kolei na swoim Facebooku napisał o ogromnym sukcesie programu oraz o jego rewelacyjnych wynikach oglądalności:

Mój program "Niezwykłe przypadki medyczne" będzie miał kontynuację na antenie TVN Style w nowej ramówce. Trwają już zaawansowane prace nad produkcją kolejnej edycji, której emisja zaplanowana jest na wiosnę 2017 roku. Kontynuacja programu zaplanowana jest również na jesień 2017. Druga edycja będzie emitowana też na głównej antenie TVN w 2017 roku. TVN Style podjęło decyzję o kontynuacji programu ze względu na bardzo wysoką oglądalność programu. Tygodniowo program ogląda średnio kilkaset tysięcy osób. Dodatkowo oglądalność pierwszego odcinka edycji na głównej antenie TVN w sierpniu 2016 była na poziomie 1,35 mln widzów! To ogromny sukces! Dziękuję Wam za to! - pisze Krzysztof Gojdź.

Program "Niezwykłe przypadki medyczne" niesie ze sobą wiele dobra dla ludzi najbardziej potrzebujących:

W programie "Niezwykle przypadki medyczne" ponownie dotrę do pacjentów, którzy zmagają się z nietypowymi problemami medycznymi. Będę chciał wysłuchać cierpiących ludzi i zrobić wszystko, żeby rozwiązać ich problemy. Rozległe blizny, ciężkie poparzenia, choroby skóry – to tylko niektóre wyzwania z którymi się zmierzę. Na pewno nikogo nie zostawię bez pomocy. Wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt, wiedzę i umiejętności moich znakomitych fachowców będę przywracał pacjentom poczucie godności i dawał szansę na normalne życie.

Cieszycie się, że program Gojdzia będzie kontynuowany?

 

Zobacz: Dr Gojdź ostro o powiększaniu ust! "Zobaczyłem kolejną skrzywdzoną polską "gwiazdę" z napompowanymi warami"

 

Krzysztof Gojdź cieszy się z sukcesów swojego show! 

 

Krzysztof Gojdź o swoim programie

 

 

Program Krzysztofa Gojdzia ma świętną oglądalność!

Dr Krzysztof Gojdź na wyborach Mistera Supranational
East News

 

Niedawno na rynku ukazała się nowa książka lekarza! 

Nowa książka Krzysztofa Gojdzia

Więcej na temat Krzysztof Gojdź
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51