Michał Wójcik w błyszczącej marynarce
East News
TYLKO U NAS

Czy Michał Wójcik zniknie z kabaretu, by zająć się synkiem? Jego partnerkę czeka długie leczenie

Jego partnerka walczy z rakiem. Czy to oznacza, że Michał Wójcik zrezygnuje z pracy, by zająć się synkiem?

Niedawno Michał Wójcik, członek popularnego kabaretu Ani Mru-Mru, zaapelował o pomoc finansową za pośrednictwem serwisu Pomagam.pl dla swojej partnerki, która walczy z nowotworem.

Kochani, całe życie pomagałem. Dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc Was. Moja Jani zachorowała. Ma raka. Ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę” – tymi słowami kabareciarz zwrócił się o pomoc do wszystkich ludzi dobrej woli.

Odzew od fanów z całej Polski przeszedł jego najśmielsze oczekiwania. Wystarczyły zaledwie trzy dni, by udało się zebrać całą potrzebną na leczenie sumę: 150 tys. złotych. W dniu zamknięcia zbiórki kwota wzrosła do 244 490 złotych!

Agnieszka Kaczorowska zmagała się z dużymi problemami: "Byłam bardzo uzależniona od swojej fizyczności"

Są pieniądze na leczenie partnerki Michała Wójcika

Jak czytamy w najnowszym "Fleszu" zebrane pieniądze pozwolną partnerce Wójcika - Jani na trzy miesiące leczenia!

Jesteśmy poruszeni. Nie ma słów, którymi moglibyśmy wyrazić wdzięczność. Zbiórka przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, nie spodziewaliśmy się aż takiego odzewu. Ta kwota pozwoli Jani na trzy, może nawet cztery miesiące terapii onkologicznej w klinice w Polsce i za granicą – mówi „Fleszowi” założyciel zbiórki Krzysztof Ferdyn, a prywatnie przyjaciel Wójcika.

Jak donosi "Flesz", partnerka komika już rozpoczęła leczenie. Jej stan jest poważny, ale rodzina i przyjaciele
są dobrej myśli. Wierzą, że uda jej się pokonać nowotwór.

Michała czeka teraz trudny czas. W trakcie terapii onkologicznej Jani na jego barkach będzie spoczywała opieka nad ich 15-miesięcznym synkiem Michałem juniorem. Czy to oznacza, że Wójcik zrezygnuje z pracy i zniknie ze sceny kabaretowej?

Czym Michała Wójcika ujęła jego partnerka Jani?

Przez ostatnich kilka lat kabareciarz nie miał dobrej prasy. Powód? Głośnym echem w mediach odbił się m.in. jego rozwód z Agnieszką Kałużą. Do tego mówiło się o jego poważnych problemach finansowych. To sprawiło, że Wójcik przestał rozmawiać z mediami i niemal całkowicie wycofał się z show-biznesu.

Komik przyznał, że zmagał się z depresją, korzystał z opieki psychologicznej i uczestniczył w terapii grupowej, która miała mu pomóc w odzyskaniu równowagi wewnętrznej. Podobno właśnie podczas jednego z tych spotkań poznał obecną partnerkę, Jani.

Co go w niej ujęło? Wójcik przyznał, że... to kobieta zupełnie nie w jego typie! Całkiem inna niż te, z którymi dotychczas się wiązał.

„Ona bardzo interesuje się żywnością, cyframi, gwiazdami itd., w które ja jako sceptyk nie wierzyłem, a teraz zaczynam postrzegać życie zupełnie inaczej. To bardzo ciepła, kochana kobieta, która tak jak ja potrzebuje kontaktu, dotyku”, opowiadał o partnerce w jednym z wywiadów.

W kwietniu 2019 roku na świat przyszedł syn pary – Michał junior. Wydawało się, że u boku ukochanej komik zapomniał o burzliwej przeszłości i wreszcie uporządkował swoje życie. Podobno Michał i Jani wkrótce mieli się pobrać. Niestety, ich ślubne plany pokrzyżowała choroba nowotworowa. Oboje wierzą, że uda się je jeszcze zrealizować, ale na razie Wójcik musi się zająć zdrowiem ukochanej i z pewnością nie zamierza się poddać. Co udowodnił ostatnio w "Pytaniu na Śniadanie", gdzie odczytał poruszający list, który napisała jego ukochana.

Czy na czas jej terapii zawiesi występy z kabaretem Ani Mru-Mru i poświęci się wychowaniu synka?

Michał Wójcik zrezygnuje z pracy w kabarecie?

Jak czytamy we „Fleszu”, Wójcik nie planuje przerwy w karierze i nadal będzie występował z kabaretem Ani Mru-Mru.

Trudno budować aurę optymizmu, kiedy samemu się go nie ma. Dla Michała praca jest terapią, na scenie zbiera energię potrzebną do walki, dlatego nie zrezygnuje z występów – mówi Krzysztof Ferdyn.

Choć epidemia koronawirusa mocno ograniczyła działalność sceniczną kabaretu Ani Mru-Mru, to Wójcik
na brak zajęcia nie będzie narzekał. Zaczyna realizację kilku nowych projektów i zaległych produkcji.

Musimy pracować, żeby mieć stałe źródło dochodu, bo teraz liczy się nie tylko czas, ale
i każda złotówka potrzebna na leczenie Jani – dodaje Ferdyn.

Michałowi Wójcikowi w opiece nad synem pomogą bliscy. Najbliższe tygodnie będą decydujące, Michał i Jani jednak nie tracą wiary, że z trudnej walki z rakiem wyjdą zwycięsko.

Więcej o kabareciarzu przeczytasz w nowym "Fleszu".

Anna Lewandowska na okładce
Flesz

Podczas leczenia ukochanej Michał Wójcik będzie musiał zająć się synem.

 

Michał Wójcik z partnerką chorą na raka

Zobacz także
Rozwód Agnieszki Kałuży i Michała Wójcika

Jest rozwód! Michał Wójcik zapłaci 5 tys. alimentów - pogrążyły go sekstaśmy...

Michał Wójcik zagrał z dzieckiem i partnerką w teledysku

Michał Wójcik z Ani Mru Mru ociepla wizerunek po rozwodzie teledyskiem z nową partnerką i... dzieckiem

Kabaret Paranienormalni, Ani Mru Mru

Paranienormalni, Ani mru mru, a może Łowcy. B? Wybierz z nami ulubiony kabaret Polaków! PLEBISCYT

 

Agata Kościkiewicz ma raka
East News
Newsy
"Lekarze nie chcieli mnie operować!" Była żona lidera De Mono ma rzadki nowotwór mózgu
"Lekarze nie chcieli mnie operować!" Była żona lidera De Mono ma rzadki nowotwór mózgu

Agata Kościkiewicz o walce z chorobą.

Michał Wójcik w błyszczącej marynarce
East News
Newsy
Partnerka Michała Wójcika z "Ani Mru-Mru" walczy z nowotworem! Kabareciarz ze łzami w oczach prosi o pomoc
Michał Wójcik, którego z pewnością wszyscy doskonale znają z kabaretu "Ani Mru-Mru" opublikował w sieci poruszające nagranie, w którym prosi o pomoc dla swojej partnerki

Michał Wójcik, którego z pewnością wszyscy doskonale znają z kabaretu "Ani Mru-Mru" opublikował w sieci poruszające nagranie, w którym prosi o pomoc dla swojej partnerki. Niestety, okazuje się, że ukochana Michała Wójcika zmaga się z nowotworem. Kabareciarz w krótkim filmie zwrócił się do internautów z prośbą o wsparcie finansowe leczenia Jani. Pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane na leczenie partnerki Michała Wójcika. Internauci ruszyli z pomocą! Dramat Michała Wójcika z "Ani Mru-Mru" Zaledwie kilka dni temu w mediach społecznościowych pojawił się wpis, w którym koledzy z "Ani Mru-Mru" informują o dramacie Michała Wójcika. Okazało się wówczas, że partnerka kabareciarza walczy z ciężką chorobą, a w sieci trwa zbiórka na jej leczenie.  Kochani ! Pomagamy !!!! Tym razem Michałowi.... Jani ciężko choruje, ale wierzymy, że wspólnymi siłami pokonamy to gówno !!! Jesteście z nami ??? Każda złotówka może czynić cuda 👊❤️👊- czytamy na Facebooku.  Pod wpisem udostępniono link do zbiórki na stronie pomagam.pl to właśnie tam Michał Wójcik w poruszającym nagranie prosi internautów o pomoc finansową. Partnerka kabareciarza potrzebuje 150 tysięcy złotych na leczenie i pobyt w klinice. Kochani, całe życie pomagałem dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała, ma raka- ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę was o pomoc o fundusze na pobyt Jani w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz- mówi Michał Wójcik.  Moc internetu jest ogromna! Dziś, po kilku dniach zbiórki okazuje się, że udało się już zebrać całą sumę! (Link do zbiórki TUTAJ ) Partnerce Michała Wójcika życzymy dużo...

Michał Wójcik w błyszczącej marynarce
East News
Newsy
Michał Wójcik łamiącym głosem opowiedział o chorobie partnerki. Kabareciarz odczytał poruszający list w "Pytaniu na śniadanie"
Michał Wójcik o chorobie swojej partnerki. Partnerka Michała Wójcika ma raka.

Michał Wójcik pojawił się w "Pytaniu na śniadanie" i opowiedział o dramacie swojej partnerki. Kabareciarz, którego wszyscy doskonale znają z grupy "Ani Mru-Mru" podziękował wszystkim internautom, którzy wpłacili pieniądze na leczenie jego ukochanej. Michał Wójcik nie mógł powstrzymać łez, kiedy odczytywał wiadomość napisaną przez swoją partnerkę. Wzruszenia nie ukrywali również prowadzący "Pytanie na śniadanie". Partnerka Michała Wójcika walczy z nowotworem Zaledwie kilka dni temu chyba wszystkie media poinformowały o dramacie uwielbianego przez widzów gwiazdora z kabaretu "Ani Mru-Mru". Okazało się wówczas, że ukochana kabareciarza poważnie zachorowała. U partnerki Michała Wójcika wykryto nowotwór. W sieci ruszyła zbiórka na leczenie kobiety - na leczenie i pobyt w klinice partnerka gwiazdora potrzebowała aż 150 tysięcy złotych.  Kochani, całe życie pomagałem dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała, ma raka- ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę was o pomoc o fundusze na pobyt Jani w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz- w poruszającym nagraniu apelował Michał Wójcik.  Jak już wiemy, internauci i fani Michała Wójcika nie zawiedli i w zaledwie kilka dni zebrali całą sumę na leczenie kobiety. Dziś, w środę 8 lipca, Michał Wójcik pojawił się w programie "Pytanie na śniadanie", żeby podziękować za pomoc i wsparcie. Kabareciarz nie chciał mówić o szczegółach choroby swojej partnerki, ale powiedział, jaka była diagnoza lekarzy. Nie chcemy za bardzo mówić o tym, bo to są sprawy bardzo osobiste, natomiast ten rak jest bardzo niebezpieczny. Jest to śluzak potrójnie ujemny- powiedział Michał...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik