Marina Łuczenko w kolorowej koszulce
ons.pl

Marina przymierza blond perukę! Lecz fani dostrzegli coś innego: "Czy to obrączka?!"

Marina Łuczenko w kolorowej koszulce
ons.pl

Marina Łuczenko pokazała  się z blond włosami! Jednak gwiazda nie zdecydowała się na tak radykalną metamorfozę, lecz jedynie przymierzała perukę w sklepie. Fanów artystki jednak znacznie bardziej zainteresował pewien detal... obrączka na placu? Czyżby Marina i Wojciech Szczęsny byli już po ślubie?

Czy Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny wzięli ślub?

Ostatnio rzadko widujemy Marinę na oficjalnych imprezach. Artystka wraz ze swoim narzeczonym przeprowadziła się do Rzymu. Wojciech Szczęsny gra w tamtejszym klubie AS Roma. Piosenkarka nie rezygnuje jednak ze swojej aktywności w social media. Na jej instagramowym profilu pojawił się filmik, na którym gwiazda przymierza blond perukę, pytając swoich fanów o opinię. Pod jej postem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów. Niektórzy zachwycają się, że ten kolor włosów pasuje jej idealnie, a inni twierdzą, że lepiej wygląda w ciemnych włosach. Najbardziej spostrzegawczy zauważyli, że na serdecznym placu gwiazdy, oprócz jej wspaniałego pierścionka zaręczynowego od Tiffany'ego wartego 50 000 tysięcy złotych pojawiły się także inny pierścionek, który wygląda trochę jak... obrączka ślubna! Nie zabrakło pytań, czy para już się pobrała:

Marina! Czy to obrączka na palcu?! - dopytują fani.

Artystka nie odpowiedziała na pytania z komentarzy. Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zaręczyli się w lipcu 2015 roku. Piłkarz oświadczył się swojej ukochanej w dniu jej 26. urodzin. Mówiło się o tym, że para marzy o ślubie w Tajlandii. Zakochani spędzili tam tegoroczne wakacje i bardzo im się spodobało! Czyżby faktycznie zdecydowali się na sekretny ślub? Raczej nie. ;) Ale kto wie, co narzeczonym przyniesie nowy 2016 rok. ;)

 

Zobacz też: Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny w Rzymie. Jak oni się kochają! ZDJĘCIA

 

 

I co myślicie? Krócej ... Jaśniej! Czekam na Wasze opinie🙊👸🏼

Film zamieszczony przez użytkownika MaRina Łuczenko💋 (@marina_official)

 

Marina z ciemnymi włosami

 

Marina Łuczenko
AKPA

 

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zaręczyli się w lipcu 2015 roku

 

Wojciech Szczęsny i Marina wracają z imprezy w Londynie
ONS

Więcej na temat Marina Łuczenko
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48