Krzysztof Gojdź uśmiechnięty

Krzysztof Gojdź chwali się dyplomami i ostro odpowiada hejterom: "Wielu zazdrości..."

Krzysztof Gojdź uśmiechnięty

Doktor Krzysztof Gojdź ma dość podważania jego kwalifikacji, jako specjalisty od medycyny estetycznej. Aby udowodnić, że ma wszelkie prawa do wykonywania tego zawodu - opublikował właśnie swoje dyplomy. A także napisał dlaczego jest atakowany. To wszystko przez zazdrość o sukcesy i mówienie prawdy o drogich zabiegach medycyny estetycznej.

Co napisał dr Gojdź?

 

Krzysztof Gojdź ujawnia prawdę - czy jest lekarzem?

Mało kto wie ile trudu, wysiłku i starań kosztowało mnie to aby być teraz w tym miejscu życia gdzie jestem. Aby teraz cieszyć się życiem, kochać swoją pracę i pacjentów. 
Wielu zazdrości i nie może zrozumieć, że ktoś może się wybić się, być jednym z najlepszych w swoim fachu, robić karierę na świecie. I pomimo to może pozostać normalnym człowiekiem, który współczuje i pomaga innym. 
Konkurencja nie może przyjąć do wiadomości, że jest Gojdź, który ma największą ilość pacjentów, kilka klinik, a za miesiąc otwiera nową, najnowocześniejszą i największą klinikę medycyny estetycznej w Polsce. Że jest na TOP-ie, bo nie przerabia kobiet w monstra, nie pompuje litrów kwasu i botoksu w twarz żeby zarabiać. Że często bezinteresownie pomaga pacjentom. Że ciężką pracą można osiągnąć w Polsce sukces. 
Hejterzy rzucają oszczerstwa, że nie jestem lekarzem, nie mam prawa wykonywania zawodu, nie mam doktoratu, nie jestem wykładowcą Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej, którą ukończyłem z nr 1 w Miami! 
Proponuję im wejść w internet i sprawdzić wszystko np. na stronie Naczelnej Izby Lekarskiej. Niech poobserwują moją pracę, setki godzin wykładów po całym świecie każdego roku. 
Mało kto wie, że oprócz medycyny z wynikiem bardzo dobrym skończyłem również Wydział Zarządzania i Marketingu na SGH i jestem też magistrem ekonomii. Niedługo rozpoczynam psychologię kliniczną w Nowym Jorku.

Informuję hejterów, że wszystkie pomówienia i kłamstwa, o których usłyszę będę kierował na drogę sądową poprzez moją kancelarię Chmaj i Wspólnicy Kancelaria Radcowska Sp.k. w Warszawie. Mówię STOP szerzeniu chamstwa i oczernianiu mnie. Już dosyć! - napisał.

Zobacz: Korekcja czubka nosa – jak wygląda zabieg?

Zerknijcie na dyplomy dr Krzysztofa Gojdzia i oceńcie sami jaka jest prawda.

Zobacz także: Gojdź zapowiada nowy sezon swojego programu i wbija szpilę... gwiazdom!

Dyplom medycyny dr Gojdzia.

dyplomy dr. Gojdzia

Dyplomy dr. Gojdzia.

dyplomy dr. Gojdzia

Krzysztof Gojdź udowodnia, że jest lekarzem.

dyplomy dr. Gojdzia

Więcej na temat Krzysztof Gojdź
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47