Karolina Szostak odejdzie z Polsatu?

Karolina Szostak odejdzie z Polsatu przez to, że schudła?! Jest komentarz Polsatu: "Nie musimy się tłumaczyć..."

Karolina Szostak odejdzie z Polsatu?

Czy Karolina Szostak straci pracę w Polsacie, przez to, że schudła 20 kilo?! Takie plotki pojawiają się odkąd prezenterka nie pojawiła się na ramówce stacji w marcu tego roku. Jak donosi "Show" szefostwu Polsatu nie podoba się fakt, że dziennikarka wybiera coraz śmielsze stylizacje, a także zgodziła się na udział w sesji zdjęciowej dla "Vivy!", gdzie podkreśliła swoją kobiecość w obcisłym gorsecie. Takie zachowanie nie przystoi ponoć dziennikarce informacyjnej. 

Karolina Szostak odejdzie z Polsatu?

Karolina Szostak dla wielu kobiet jest chodzącym ideałem. Dziennikarka, dzięki specjalnej diecie, schudła aż 20 kilogramów, napisała o tym książkę, zaczęła częściej pojawiać się na imprezach i ściankach. Choć zawsze czuła się świetnie w swojej skórze, wyraźnie pokochała swoją "nową ja". Ale co dalej z jej pracą w Polsacie? Karolina jakiś czas temu zniknęła z anteny, ale jak mówi w "Show", jest na urlopie:

Jestem na urlopie, każdy bywa, to jest normalne. Nie widzę problemu - mówi gwiazda.

Rzecznik Polsatu twierdzi, że Karolina jest pracownikiem stacji, ale to, czy będzie pojawiać się na wizji, zależy od redakcji:

Będzie na antenie, jeśli tak zdecyduje redakcja. Nie ingerujemy w grafiki, które ustalają redakcje. Nie wiem, czy to wydarzy się w przyszłym tygodniu, czy za miesiąc, nie interesuje mnie to. Nie musimy się tłumaczyć z pewnej decyzji redakcyjnej - mówi Tomasz Matwiejczuk. 

Jak potoczą się dalsze losy?

 

Zobacz: Dieta 5 posiłków dziennie

 

Karolina Szostak odejdzie z Polsatu?

Karolina Szostak na pokazie Doroty Goldpoint

 

Karolina schudła ostatnio 20 kilo!

Karolina Szostak
ONS

Więcej na temat Karolina Szostak
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44