Justyna Kowalczyk będzie startować w norweskich barwach
ons.pl

Justyna Kowalczyk wystartuje w barwach Norwegii?! Jest odpowiedź biegaczki

Justyna Kowalczyk będzie startować w norweskich barwach
ons.pl

Czy Justyna Kowalczyk wystartuje w barwach norweskiego zespołu? Jak podaje kanał telewizyjny TV2, polska biegaczka weźmie udział w zawodach długodystansowych jako członkini norweskiego zespołu Santander Team.

Justyna Kowalczyk o starcie w norweskich barwach

Co na to sama Justyna? Polska biegaczka nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła tym informacjom. W wywiadzie dla telewizji TV2 powiedziała jedynie:

"Otrzymałam propozycje od kilku zespołów lecz do 30 października nie będę udzielać żadnych informacji na ten temat. Tego dnia odbędzie się konferencja prasowa w Warszawie, na której przedstawię swoją decyzję"

Czekamy na oficjalne informacje na ten temat! Będziemy śledzić temat i niezwłocznie Was poinformujemy, jeśli doniesienia się potwierdzą.

 

Justyna ma za sobą trudne chwile. Ostatnie lata nie były dla niej najłatwiejsze ze względu na problemy osobiste. Biegaczka walczyła z depresją, ale teraz wszystko wskazuje na to, że Polka już ma się dobrze. Dodatkowo w sierpniu tego roku Justyna zaliczyła bolesny upadek podczas treningu. Na szczęście nie stało się nic poważnego, a sportsmenka obecnie jest w dobrej formie. Trzymamy kciuki za nowy sezon Justyny!

 

Justyna Kowalczyk

 

Justyna Kowalczyk w ciąży

 

Szokujący wywiad Justyny Kowalczyk dla Gazety Wyborczej

 

Więcej na temat Justyna Kowalczyk
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51