Grażyna Torbicka w czarnej sukni
ONS

Grażyna Torbicka odchodzi z TVP?! Tabloid twierdzi, że "przez komentarz do Idy"

Grażyna Torbicka w czarnej sukni
ONS

Grażyna Torbicka już wkrótce przestanie pracować w Telewizji Polskiej? W ostatnim czasie w TVP zaszło wiele zmian kadrowych. Z pracą pożegnało się kilku czołowych dziennikarzy, m.in. Tomasz Lis, Hanna Lis, Piotr Kraśko i Beata Tadla. Czy do tego grona dołączy także Grażyna Torbicka? Może się tak zdarzyć. Według dzisiejszych doniesień "Faktu", Grażyna Torbicka rozważa zakończenie współpracy z TVP.

Grażyna Torbicka zakończy pracę w Telewizji Polskiej?

Tabloid napisał, że od kilku dni w Telewizji Polskiej mówi się o tym, że Torbicka, która z telewizją publiczną związana jest od 1983 roku, być może już wkrótce pożegna się z pracą. Powodem ma być ingerowanie władz w materiał na temat filmu "Ida", który wyemitowany został w prowadzony przez Grażynę Torbicką cyklu "Kocham Kino".

Bardzo nie spodobało jej się dodanie nagranego bez jej wiedzy ideologicznego komentarza do filmu „Ida”. Grażyna ceni sobie niezależność. Nie chce, by ktoś ingerował w jej cykl „Kocham kino”- napisał tabloid, powołując się na swoje źródło.

Czy te doniesienia się potwierdzą? Grażyna Torbicka jest niekwestionowaną ikoną Telewizji Polskiej. Uważacie, że faktycznie powinna odejść?

 

Zobacz też: Grażyna Torbicka w „dresach’’ i sportowych butach! Jak ikona telewizji wygląda na co dzień?

 

Grażyna Torbicka pracuje w Telewizji Polskiej od 1983 roku.

Grażyna Torbicka
East News

Czy prowadząca "Kocham Kino" już wkrótce pożegna się z pracą w TVP?

Grażyna Torbicka
East News

Więcej na temat Grażyna Torbicka
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48