ONS

Górniak żałuje, że Steczkowska odeszła z "The Voice of Poland"? Znamy odpowiedź!

ONS

Edyta Górniak i Justyna Steczkowska mają konflikt? Już jakiś czas temu pojawiały się plotki, że gwiazdy nie przepadają za sobą, a wypowiedzi obu pań, po odejściu Justyny Steczkowskiej z programu "The Voice of Poland" dają do myślenia... Przypomnijmy, że jesienią muzyczne show wraca do ramówki Telewizji Polskiej, jednak Steczkowska nie weźmie w nim udziału. Jej miejsce zajmie powracająca do programu Maria Sadowska. Zobacz też: Maria Sadowska o uczestnikach "The Voice of Poland": Nie zazdroszczę im

Edyta Górniak została zapytana przez "Super Express", czy żałuje, że Justyna opuściła show. Jej odpowiedź była zaskakująca:

Nie! Ja się staram wybierać w życiu relacje czyste. Jestem przeciwnikiem intryg, bójek, staram się nie dokuczać nikomu, czasem mogę palnąć jakąś głupotę, ale raczej z natury nie jestem złośliwa i nie czerpię siły z radości, że komuś zrobię przykrość - powiedziała diwa.

O ustosunkowanie się do słów Edyty poproszono także Justynę, lecz nie chciała zabrać głosu w tej sprawie. Wypowiedzi na łamach tabloidu udzielił jedynie anonimowy informator z otoczenia gwiazdy:

Justyna zachowa klasę do końca i się nigdy nie wypowie w sprawie Pani Edyty. Tyle co mogę powiedzieć to to, że Justyna mogłaby się uczyć intryg od Pani Edyty Górniak.

Myślicie, że Górniak jej odpowie? Będzie wojna na słowa?

Zobacz na Polki.pl: Justyna Steczkowska: "Nie lubię Edyty Górniak"

 Justyna Steczkowska na Sabacie Czarownic

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51