Doda z mamą
ONS

Doda opowiedziała o niezwykłej relacji z mamą i zdradziła, czy sama kiedykolwiek zostanie matką!

Doda z mamą
ONS

Doda i jej matka Wanda Rabczewska opowiedziały o niezwykłej relacji, która je łączy w wywiadzie dla magazynu „Party”. Powodem był zbliżający się Dzień Matki. Niedawne rodzinne wydarzenia zbliżały do siebie jeszcze mocniej matkę i córkę. Na początku roku tata Dody – Paweł Rabczewski zachorował i trafił do szpitala. Na szczęście po operacji okazało się, że guz nie jest nowotworem złośliwym. Dorota Rabczewska bardzo w tym czasie wspierała swoich rodziców. To nie pierwszy raz, gdy musiała się zmagać z chorobą bliskich - jej mama walczyła z nowotworem w 2014 roku.

Córka po prostu była z nami, pomagała znaleźć najlepszych lekarzy, wspierała swoją wiedzą i finansami. Do mnie przychodziła codziennie do szpitala, czasem siedziała przy mnie na podłodze na kocyku. Podobnie było w przypadku męża. Aby go wspierać, zawiesiła nawet swoje koncerty”, mówi Wanda Rabczewska.

Doda twierdzi, że gdy w grę wchodzi życie jej rodziców, to ona zamienia się w wojowniczkę.

Za rodzicami skoczę w ogień, oddam za nich wszystkie pieniądze i całą karierę. Rodzicom oddam serce. W przenośni i dosłownie. Nie wahałabym się, gdyby była taka potrzeba”, mówi Dorota.

Jak Doda pomaga rodzicom?

Wanda Rabczewska zdradziła nam, w jaki sposób pomaga jej córka. Okazuje, że Dorota jest niezwykle hojna! Pracuje już od czternastego roku życia, a pierwsze duże zarobione pieniądze oddała właśnie rodzicom, bo spłaciła ich kredyty. Piosenkarka do dziś lubi robić prezenty swojej mamie. Co jej kupuje z okazji Dnia Matki i innych świąt?

„Kiedyś na Gwiazdkę dała nam pieniądze ukryte w pięknej maskotce, którą mam do dziś. Podarowała też tacie samochód, a ostatnio kupiła mi thermomix i odkurzacz samosprzątający, z czego jestem bardzo zadowolona, bo te prezenty niesamowicie ułatwiają nam życie. Nie wspomnę już, ile dostajemy od niej kosmetyków, perfum, no i pięknych ubrań. Długo by wyliczać, bo Dorotka robi nam prezenty bez okazji, tak po prostu. I non stop. Na przykład w najmniej oczekiwanym momencie przyjeżdżają meble do ogrodu”, opowiada Wanda Rabczewska.

Czy Doda chce mieć dzieci?

Rodzina Doroty jest bardzo ze sobą zżyta. Wokalistka twierdzi, że ma najwspanialszych rodziców pod słońcem. Niezwykle ciepło opowiada o stosunkach, które panują w jej rodzinie. Jednak sama deklaruje, że nie zamierza mieć dzieci. Spytana, czy jest szansa, by tę decyzję zmieniła, odpowiedziała krótko: „Nie!”

 

Wywiad z Dodą  i jej mamą Wanda Rabczewską przeczytacie w nowym numerze magazynu"Party".

Doda z mamą
ONS

 

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski na okładce Party
Party

 

 

Więcej na temat Doda
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23