Antek Królikowski, Katarzyna Sawczuk razem
Instagram Antka Królikowskiego

Jak Antek Królikowski przeżył rozłąkę ze swoją dziewczyna z powodu Agenta? "Jak się tęskni to znaczy, że się kocha"

Antek Królikowski, Katarzyna Sawczuk razem
Instagram Antka Królikowskiego

Antek Królikowski był na planie programu "Agent" prawie miesiąc. Na tyle czasu rozstał się z rodziną i z... ukochaną Katarzyną Sawczuk. Ponieważ Antek i Katarzyna są parą od niecałego roku, zapytaliśmy jak przeżył rozłąkę z ukochaną na taki długi czas. A może nie miał czasu tęsknić za Kasią?

Zawsze ciężko jest się rozstawać, ale też takie rozstania cementują relacje. Każdy z uczestników miał problem z tym, że nie ma obok siebie swoich przyjaciół, ukochanych. Każdy tęsknił, ale myślę, że taka tęsknota koniec końców działa na korzyść każdej relacji. Bo jak się tęskni, to znaczy że się kocha. Wszyscy byliśmy bardzo stęsknieni, ale wróciliśmy i wszystko jest dobrze - powiedział Party.pl Antek Królikowski.

Antek Królikowski jest jedną z bardziej lubianych postaci w programie Agent. Wygra, a może jest Agentem? Zdania są podzielone... Niektórzy uważają, że to podejrzane, iż po odpadnięciu z pierwszego odcinka wrócił. A Wy jak sądzicie?

 

Zobacz także: Antek Królikowski zdradził, jak wyglądają relacje gwiazd po "Agencie". Przyjaźnią się dalej naprawdę?

 

Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk od jakiegoś czasu pokazują się wszędzie tylko razem. Czy to efekt dłuższej rozłąki?

Antek Królikowski i Kasia Sawczuk na prezentacji kolekcji Wojas
WBF

 

Antek Królikowski w programie Agent zaprzyjaźnił się z Tomaszem Oświecińskim. Po programie spotykają się na siłowni, gdzie Kasia korzysta z rad Tomka :).

Tomasz Oświeciński, Macademian Girl, Antek Królikowski, Agent
Facebook

 

Antek i Kasia są parą niecały rok.

Antek Królikowski w dżinsach i Katarzyna Sawczuk w koszuli w czerwoną kratę na premierze spektaklu Medium w Teatrze Kwadrat
ONS

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36