Antek Królikowski, Katarzyna Sawczuk razem
Instagram Antka Królikowskiego
Newsy

Jak Antek Królikowski przeżył rozłąkę ze swoją dziewczyna z powodu Agenta? "Jak się tęskni to znaczy, że się kocha"

Opowiedział nam jak to przeżył

Antek Królikowski był na planie programu "Agent" prawie miesiąc. Na tyle czasu rozstał się z rodziną i z... ukochaną Katarzyną Sawczuk. Ponieważ Antek i Katarzyna są parą od niecałego roku, zapytaliśmy jak przeżył rozłąkę z ukochaną na taki długi czas. A może nie miał czasu tęsknić za Kasią?

Zawsze ciężko jest się rozstawać, ale też takie rozstania cementują relacje. Każdy z uczestników miał problem z tym, że nie ma obok siebie swoich przyjaciół, ukochanych. Każdy tęsknił, ale myślę, że taka tęsknota koniec końców działa na korzyść każdej relacji. Bo jak się tęskni, to znaczy że się kocha. Wszyscy byliśmy bardzo stęsknieni, ale wróciliśmy i wszystko jest dobrze - powiedział Party.pl Antek Królikowski.

Antek Królikowski jest jedną z bardziej lubianych postaci w programie Agent. Wygra, a może jest Agentem? Zdania są podzielone... Niektórzy uważają, że to podejrzane, iż po odpadnięciu z pierwszego odcinka wrócił. A Wy jak sądzicie?

 

Zobacz także: Antek Królikowski zdradził, jak wyglądają relacje gwiazd po "Agencie". Przyjaźnią się dalej naprawdę?

 

Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk od jakiegoś czasu pokazują się wszędzie tylko razem. Czy to efekt dłuższej rozłąki?

Antek Królikowski i Kasia Sawczuk na prezentacji kolekcji Wojas
WBF

 

Antek Królikowski w programie Agent zaprzyjaźnił się z Tomaszem Oświecińskim. Po programie spotykają się na siłowni, gdzie Kasia korzysta z rad Tomka :).

Tomasz Oświeciński, Macademian Girl, Antek Królikowski, Agent
Facebook

 

Antek i Kasia są parą niecały rok.

Antek Królikowski w dżinsach i Katarzyna Sawczuk w koszuli w czerwoną kratę na premierze spektaklu Medium w Teatrze Kwadrat
ONS

Antek Królikowski i Kasia Sawczuk na Wielkim Teście z Historii
ONS
Newsy
Królikowski z dziewczyną, Szroeder, Mroczek na Wielkim Teście z Historii. Widać, że się denerwowali?
Królikowski z dziewczyną, Szroeder, Mroczek na Wielkim Teście z Historii. Widać, że się denerwowali?
Antek Królikowski i Kasia Sawczuk na Wielkim Teście z Historii
ONS
Newsy
Antek Królikowski i bardzo szczupła Kasia Sawczuk razem na Wielkim Teście. Jej nóżki coraz chudsze?
Antek Królikowski i bardzo szczupła Kasia Sawczuk razem na Wielkim Teście. Jej nóżki coraz chudsze?
Antoni Królikowski, Katarzyna Sawczuk
Instagram/ONS
Newsy
Antek Królikowski wreszcie uśmiechnięty! Jego nowy filmik to komentarz do rozstania z Kasią Sawczuk? WIDEO
Antek Królikowski wreszcie uśmiechnięty! Jego nowy filmik to komentarz do rozstania z Kasią Sawczuk? WIDEO

Antek Królikowski po raz pierwszy skomentował rozstanie z Kasią Sawczuk? Od jakiegoś czasu zerwanie tej pary wzbudza ogromne emocje. Jeszcze nie tak dawno widywaliśmy ich zakochanych na ściankach oraz mogliśmy podziwać prywatne fotki w social mediach, a tymczasem Antek i Kasia nie są już razem. Do tej pory jednak żadne z nich nie zabrało oficjalnie głosu w tej sprawie. Pojawiły się już pierwsze doniesienia, że Kasia Sawczuk ma nowego partnera. Ma nim być aktor Nikodem Rozbicki, który jeszcze niedawno był kolegą Antka. Na Instagramie Królikowskiego właśnie pojawił się dwuznaczy filmik. Czyżby był to pierwszy komentarz aktora do rozstania z ukochaną?   Polecamy też: Jak przetrwać rozstanie i zapomnieć o byłym partnerze – 8 kroków   Antek Królikowski o rozstaniu z Kasią Sawczuk? Na wideo widzimy Antka, jadącego na rowerze. Słowa, które padają z jego ust, są co najmniej zastanawiające... Hashtag "dobra zmiana" - mówi Królikowski. W podpisie do filmików również pada ten tekst. Czyżby było to odniesienie to zmiany w jego życiu prywatnym? Niestety, aktor nie wyjaśnił tego. Oznaczył jednak w poście swoich przyjaciół Alana Andersza oraz Vienia. Zobaczcie wideo!   Zobacz też: TYLKO U NAS! Antek Królikowski wygryzie Maćka Musiała z "Kocham Cię, Polsko"?   Antek Królikowski zamieścił w sieci krótki filmik, w którym mówi o "dobrej zmianie".   #dobrazmiana #warszawa #latowmieście #jestdobrze #piraciznadwisły #kumple @piotrvienio @alandersz 🐰🍀🙉🚴🏾☀️😎😄 Film zamieszczony przez użytkownika Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) 16 Sie, 2016 o 7:48 PDT   Antek Królikowski i Kasia Sawczuk nie są już parą.   Antek jest zadowolony z takiego obrotu wydarzeń?  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner