Agnieszka Woźniak-Starak w kolorowym swetrze
Instagram

Czy Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi kolejną edycję Big Brothera? Znamy odpowiedź!

Agnieszka Woźniak-Starak w kolorowym swetrze
Instagram

Nowa edycja Big Brothera wzbudza wiele emocji. Część osób uważa, że nie spełniła oczekiwań widzów. Poddawana ocenom jest także nowa prowadząca, Agnieszka Woźniak-Starak. Czy prezenterka sprawdza się w tej roli i poprowadzi kolejną edycję najbardziej znanego reality show?

Decyzja, czy program wróci na jesieni, zostanie podjęta do końca maja. Wszystko wskazuje na to, że będzie pozytywna, bo szefowie stacji są zadowoleni z oglądalności show i pracy prowadzącej - mówi "Fleszowi" osoba związana z produkcją Big Brothera.

Agnieszka Woźniak-Starak ma chwilę oddechu

Agnieszka jest teraz mocno zaangażowana w prowadzenie "Big Brothera", dlatego odsunęła na bok inne zawodowe plany, jak wspólny projekt z mężem Piotrem Starakiem. Na szczęście oboje znaleźli czas na kilkudniowy wyjazd do Wenecji, gdzie mama Piotra, Anna Starak otworzyła wystawę Fundacji Rodziny Staraków. Agnieszka i Piotr zostali tam aż do soboty. W niedzielę Agnieszka musiała się bowiem pojawić na nagraniu live, "Big Brothera".

Więcej w nowym "Fleszu"

Okładka najnowszego wydania magazynu "Flesz"

Okładka "Flesza" nr 10 / 2019
Party.pl

Agnieszka Woźniak-Starak na planie Big Brothera

Małgorzata Ohme i Agnieszka Woźniak-Starak na planie show Big Brother
East News

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak nie ogląda "Big Brothera" i zalicza wpadki na wizji? Dziennikarka komentuje zarzuty!

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08