Krzysztof Gojdź ostro o programie 500+

Czego ludzie żądają od Krzysztofa Gojdzia? Lista jest naprawdę długa! "Otrzymuję dziesiątki wpisów tygodniowo"

Krzysztof Gojdź ostro o programie 500+

Krzysztof Gojdź ponownie zaskakuje na Facebooku. Tym razem lekarz gwiazd zdradził, o co najczęściej proszą go ludzie. Niektórzy żądają od niego, aby spłacił im kredyt, inni... żeby przyjął ich do swojej kliniki za darmo! Jak Krzysztof Gojdź reaguje na takie prośby?

 

Krzysztof Gojdź: Nie jestem w stanie każdemu pomóc

Krzysztof Gojdź otrzymuje bardzo dużo wiadomości od fanów, ale i nie tylko, z prośbą o pomoc. Niestety, niektórzy nawet jej żądają:

Otrzymuję dziesiątki wpisów tygodniowo od ludzi, którzy proszą, a niektórzy czasami wręcz żądają ode mnie pomocy. A to żeby spłacić ich kredyty "chwilówki" bo wzięli na zakup TV, albo zapłacić za wakacje dziecka, kupić nowego iPhone lub telewizor. A to żeby przyjąć za darmo i odmłodzić twarz i ciało bo się pani zestarzała a przecież dla mnie to chwila... Ja przyjmuję bardzo wiele osób za darmo, pomagam wielu dzieciakom z poparzonymi buziami, z bliznami, ludziom poszkodowanym przez los. Pracuję często charytatywnie ale nie chcę tego obwieszczać całemu światu. - pisze lekarz gwiazd. 

Jak na te wszystkie prośby reaguje doktor Gojdź? Nie jest w stanie pomóc wszystkim, zwłaszcza, że sam wciąż sporo pracuje:

Ale nie jestem w stanie każdemu pomóc, spłacać za kogoś kredyty, bo na "koniec dnia" to ja potrzebuję pomocy - zmęczony po ilości przyjętych na siebie emocji ludzi, fizycznie po 12 godzinach pracy itp. To dlatego czasami wieczorami imprezuję, aby odreagować, nie rozmyślać w domu każdej dramatycznej historii pacjentów. Muszę też normalnie pracować i zarabiać żeby utrzymać klinikę, całą wspaniały zespół, zakupić najlepszy sprzęt za miliony złotych aby być zawsze na światowym poziomie. Latanie po całym świecie po kilkanaście godzin w samolocie i wykładanie jest też męczące. Kocham swoją pracę i pacjentów. 

Na koniec lekarz gwiazd opowiedział o tym, jak wyglądała jego droga do sukcesu. Przy okazji Gojdź chce zmotywować młodych ludzi do pracy i walki o swoje marzenia:

I jest mi przykro jak słyszę: "...zamiast iść na imprezę albo kupować sobie drogie auto mógłby Pan mi dać albo ostrzyknąć za darmo - przecież to dla Pana grosze albo chwila pracy..." Może i grosze, ale bardzo ciężko zarobione a wcześniej okupione nieprzespanymi latami w książkach, wieloma wyrzeczeniami. Nikt mi nie dał - nie mam bogatych rodziców, do wszystkiego doszedłem w życiu sam ciężką pracą i odwagą w podejmowaniu trafnych decyzji. Łatwo komuś liczyć i zazdrościć ile kto ma, ale trudniej pójść do szkoły czy ruszyć tyłek sprzed TV i dorobić. Ja dopiero teraz po 40-tce mogę cieszyć się życiem. Zawsze motywuję młodych ludzi do nauki i zbierania doświadczenia, żeby później mieć takie "światowe życie", żeby praca była pasją.. I tego wszystkim życzę, bo zawsze jest czas na zmiany i lepsze jutro... - pisze gwiazdor.

Co o tym sądzicie?

 

Zobacz także: Zabiegi kosmetyczne, operacje plastyczne: poradniki i opinie

 

Dr Gojdź opowiedział o tym, o co proszą go ludzie.

Krzysztof Gojdź na pokazie MMC

 

Krzysztof Gojdź wciąż ciężko pracuje na swój sukces.

Krzysztof Gojdź
ONS

Więcej na temat Krzysztof Gojdź
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00