Krzysztof Gojdź ostro o programie 500+

Krzysztof Gojdź ponownie zaskakuje na Facebooku. Tym razem lekarz gwiazd zdradził, o co najczęściej proszą go ludzie. Niektórzy żądają od niego, aby spłacił im kredyt, inni... żeby przyjął ich do swojej kliniki za darmo! Jak Krzysztof Gojdź reaguje na takie prośby?

 

Krzysztof Gojdź: Nie jestem w stanie każdemu pomóc

Krzysztof Gojdź otrzymuje bardzo dużo wiadomości od fanów, ale i nie tylko, z prośbą o pomoc. Niestety, niektórzy nawet jej żądają:

Otrzymuję dziesiątki wpisów tygodniowo od ludzi, którzy proszą, a niektórzy czasami wręcz żądają ode mnie pomocy. A to żeby spłacić ich kredyty "chwilówki" bo wzięli na zakup TV, albo zapłacić za wakacje dziecka, kupić nowego iPhone lub telewizor. A to żeby przyjąć za darmo i odmłodzić twarz i ciało bo się pani zestarzała a przecież dla mnie to chwila... Ja przyjmuję bardzo wiele osób za darmo, pomagam wielu dzieciakom z poparzonymi buziami, z bliznami, ludziom poszkodowanym przez los. Pracuję często charytatywnie ale nie chcę tego obwieszczać całemu światu. - pisze lekarz gwiazd. 

Jak na te wszystkie prośby reaguje doktor Gojdź? Nie jest w stanie pomóc wszystkim, zwłaszcza, że sam wciąż sporo pracuje:

Ale nie jestem w stanie każdemu pomóc, spłacać za kogoś kredyty, bo na "koniec dnia" to ja potrzebuję pomocy - zmęczony po ilości przyjętych na siebie emocji ludzi, fizycznie po 12 godzinach pracy itp. To dlatego czasami wieczorami imprezuję, aby odreagować, nie rozmyślać w domu każdej dramatycznej historii pacjentów. Muszę też normalnie pracować i zarabiać żeby utrzymać klinikę, całą wspaniały zespół, zakupić najlepszy sprzęt za miliony złotych aby być zawsze na światowym poziomie. Latanie po całym świecie po kilkanaście godzin w samolocie i wykładanie jest też męczące. Kocham swoją pracę i pacjentów. 

Na koniec lekarz gwiazd opowiedział o tym, jak wyglądała jego droga do sukcesu. Przy okazji Gojdź chce zmotywować młodych ludzi do pracy i walki o swoje marzenia:

I jest mi przykro jak słyszę: "...zamiast iść na imprezę albo kupować sobie drogie auto mógłby Pan mi dać albo ostrzyknąć za darmo - przecież to dla Pana grosze albo chwila pracy..." Może i grosze, ale bardzo ciężko zarobione a wcześniej okupione nieprzespanymi latami w książkach, wieloma wyrzeczeniami. Nikt mi nie dał - nie mam bogatych rodziców, do wszystkiego doszedłem w życiu sam ciężką pracą i odwagą w podejmowaniu trafnych decyzji. Łatwo komuś liczyć i zazdrościć ile kto ma, ale trudniej pójść do szkoły czy ruszyć tyłek sprzed TV i dorobić. Ja dopiero teraz po 40-tce mogę cieszyć się życiem. Zawsze motywuję młodych ludzi do nauki i zbierania doświadczenia, żeby później mieć takie "światowe życie", żeby praca była pasją.. I tego wszystkim życzę, bo zawsze jest czas na zmiany i lepsze jutro... - pisze gwiazdor.

Co o tym sądzicie?

 

Zobacz także: Zabiegi kosmetyczne, operacje plastyczne: poradniki i opinie

 

Dr Gojdź opowiedział o tym, o co proszą go ludzie.

Krzysztof Gojdź na pokazie MMC

 

Krzysztof Gojdź wciąż ciężko pracuje na swój sukces.

Krzysztof Gojdź
ONS

Więcej na temat Krzysztof Gojdź