Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Krzysztof Gojdź ostro o programie 500+
Newsy

Czego ludzie żądają od Krzysztofa Gojdzia? Lista jest naprawdę długa! "Otrzymuję dziesiątki wpisów tygodniowo"

Czego ludzie żądają od Krzysztofa Gojdzia? Lista jest naprawdę długa! "Otrzymuję dziesiątki wpisów tygodniowo"

Krzysztof Gojdź ponownie zaskakuje na Facebooku. Tym razem lekarz gwiazd zdradził, o co najczęściej proszą go ludzie. Niektórzy żądają od niego, aby spłacił im kredyt, inni... żeby przyjął ich do swojej kliniki za darmo! Jak Krzysztof Gojdź reaguje na takie prośby?

 

Krzysztof Gojdź ostro o pandemii w Polsce: "Wszyscy są smutni, zgnuśniali". Jak dziś wygląda jego życie?

Krzysztof Gojdź: Nie jestem w stanie każdemu pomóc

Krzysztof Gojdź otrzymuje bardzo dużo wiadomości od fanów, ale i nie tylko, z prośbą o pomoc. Niestety, niektórzy nawet jej żądają:

Otrzymuję dziesiątki wpisów tygodniowo od ludzi, którzy proszą, a niektórzy czasami wręcz żądają ode mnie pomocy. A to żeby spłacić ich kredyty "chwilówki" bo wzięli na zakup TV, albo zapłacić za wakacje dziecka, kupić nowego iPhone lub telewizor. A to żeby przyjąć za darmo i odmłodzić twarz i ciało bo się pani zestarzała a przecież dla mnie to chwila... Ja przyjmuję bardzo wiele osób za darmo, pomagam wielu dzieciakom z poparzonymi buziami, z bliznami, ludziom poszkodowanym przez los. Pracuję często charytatywnie ale nie chcę tego obwieszczać całemu światu. - pisze lekarz gwiazd. 

Jak na te wszystkie prośby reaguje doktor Gojdź? Nie jest w stanie pomóc wszystkim, zwłaszcza, że sam wciąż sporo pracuje:

Ale nie jestem w stanie każdemu pomóc, spłacać za kogoś kredyty, bo na "koniec dnia" to ja potrzebuję pomocy - zmęczony po ilości przyjętych na siebie emocji ludzi, fizycznie po 12 godzinach pracy itp. To dlatego czasami wieczorami imprezuję, aby odreagować, nie rozmyślać w domu każdej dramatycznej historii pacjentów. Muszę też normalnie pracować i zarabiać żeby utrzymać klinikę, całą wspaniały zespół, zakupić najlepszy sprzęt za miliony złotych aby być zawsze na światowym poziomie. Latanie po całym świecie po kilkanaście godzin w samolocie i wykładanie jest też męczące. Kocham swoją pracę i pacjentów. 

Na koniec lekarz gwiazd opowiedział o tym, jak wyglądała jego droga do sukcesu. Przy okazji Gojdź chce zmotywować młodych ludzi do pracy i walki o swoje marzenia:

I jest mi przykro jak słyszę: "...zamiast iść na imprezę albo kupować sobie drogie auto mógłby Pan mi dać albo ostrzyknąć za darmo - przecież to dla Pana grosze albo chwila pracy..." Może i grosze, ale bardzo ciężko zarobione a wcześniej okupione nieprzespanymi latami w książkach, wieloma wyrzeczeniami. Nikt mi nie dał - nie mam bogatych rodziców, do wszystkiego doszedłem w życiu sam ciężką pracą i odwagą w podejmowaniu trafnych decyzji. Łatwo komuś liczyć i zazdrościć ile kto ma, ale trudniej pójść do szkoły czy ruszyć tyłek sprzed TV i dorobić. Ja dopiero teraz po 40-tce mogę cieszyć się życiem. Zawsze motywuję młodych ludzi do nauki i zbierania doświadczenia, żeby później mieć takie "światowe życie", żeby praca była pasją.. I tego wszystkim życzę, bo zawsze jest czas na zmiany i lepsze jutro... - pisze gwiazdor.

Co o tym sądzicie?

 

Zobacz także: Zabiegi kosmetyczne, operacje plastyczne: poradniki i opinie

 

Dr Gojdź opowiedział o tym, o co proszą go ludzie.

Krzysztof Gojdź na pokazie MMC

 

Krzysztof Gojdź wciąż ciężko pracuje na swój sukces.

Krzysztof Gojdź
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Krzysztof Gojdź o programie
TV-Show
Gojdź zapowiada nowy sezon swojego programu i wbija szpilę... gwiazdom!
Gojdź zapowiada nowy sezon swojego programu i wbija szpilę... gwiazdom!

Krzysztof Gojdź zapowiada nowy sezon swojego programu "Niezwykłe przypadki medyczne" (premiera 1. odcinka dziś o 22:25 w TVN Style), a przy okazji... wbija szpilę celebrytkom, które nadużywają zabiegów medycyny estetycznej. Co napisał? Zobacz:  Botoks a zmarszczki - czy potrzebujesz medycyny estetycznej Gojdź wbija szpilę celebrytkom! Jego program był jednym z najchętniej oglądanych w TVN Style, nic więc dziwnego, że stacja go kontynuuje. Jak pisze słynny lekarz gwiazd, to coś, co daje mu najwięcej satysfakcji - pomoc innym ludziom w ich cierpieniu: Mój program "Niezwykłe przypadki medyczne" już kolejny sezon na antenie  Tvn Style  jest niezmiennie jednym z najlepiej oglądanych programów. Bardzo Wam dziękuję. W programie pokazuję historie pacjentów, którzy poprzez swoje kompleksy i dramaty życiowe stracili sens i radość życia. Pomaganie ludziom to jest to co sprawia mi najwięcej satysfakcji. Nie lans, nie imprezy i życie celebryckie, nie ostrzykiwanie gwiazd. To jest tylko dodatek i odskocznia od codziennej pracy w klinice, od smutnych historii ludzi, z którymi na co dzień się spotykam i leczę. Dla mnie najważniejsza w życiu jest pomoc pacjentom, których pragnę przywrócić do normalnego życia, do uśmiechu, aby jeszcze mogli marzyć i spełniać swoje marzenia. I to jest najważniejsze w życiu - kochać ludzi i nieść im pomoc...  Pierwszy odcinek nowego sezonu "Niezwykłych przypadków medycznych" W TVN Style o 22.25! Będziecie oglądać? Zobacz także:  Krzysztof Gojdź zdradza, co łączy go z jego asystentem! "Jest bardzo fajnym człowiekiem" WIDEO Gojdź zapowiada swój program!    

Krzysztof Gojdź pokazał swój ranking kobiet do poprawki
ONS
Newsy
Ranking kobiet "do poprawki" doktora Gojdzia! Numer jeden - Pawłowicz: "Nawet ja nie dam rady pomóc"... Kto jeszcze?
Ranking kobiet "do poprawki" doktora Gojdzia! Numer jeden - Pawłowicz: "Nawet ja nie dam rady pomóc"... Kto jeszcze?

Krzysztof Gojdź stworzył swój ranking kobiet do "poprawki"! Na liście specjalisty medycyny estetycznej pojawiło się pięć kobiet związanych z polityką. Ulubiony lekarz gwiazd wybrał panie, które według niego powinny nieco bardziej zadbać o swój wygląd. Kto znalazł się na liście udostępnionej na Facebooku i komu, według Krzysztofa Gojdzia, nawet on sam nie jest w stanie pomóc? Zobaczcie TOP 5 Dr Gojdzia! 1. Krystyna Pawłowicz - w temacie urody i dbania o siebie zdeklasowała wszystkie kandydatury. Trudno sobie wyobrazic, ale kiedyś była sportsmenką. Pani Krysiu, więcej miłości do ludzi i znowu błyśniesz pięknem.. (hmmmm... chyba przegiąłem... nawet ja nie dam rady pomóc..) 2. Anna Grodzka - miłe usposobienie i uśmiech ratują sytuację ale zmiana fryzury na dłuższą dodałaby kobiecości. 3. Beata Kempa - więcej uśmiechu i radości życia, a piękno wewnętrzne zrobi swoje.. 4. Anna Komorowska - ewidentna potrzeba więcej ruchu na świeżym powietrzu. 5. Ewa Kopacz (pani doktor, zalecam zmianę lekarza medycyny estetycznej i mniej botoksu nad brwiami! Poza tym super babka z klasą i jajami!) - napisał na Facebooku. Zgadzacie się z opinią lekarza gwiazd? Waszym zdaniem doktor Krzysztof Gojdź przesadził w swojej ostrej ocenie? A może na jego liście powinny znaleźć się inne nazwiska? I co najważniejsze- myślicie, że Krystyna Pawłowicz, słynąca z ciętej riposty, odpowie lekarzowi? ;)   Zobacz także: Agata Duda i zabiegi medycyny estetycznej!? Lekarz gwiazd Krzysztof Gojdź nie ma żadnych wątpliwości!   Krzysztof Gojdź wybrał pięć kobiet do "poprawki". Lekarz gwiazd pochwalił się swoim rankingiem.    

Krzysztof Gojdź odpowiedział na krytykę Karoliny Korwin- Piotrowskiej
Newsy
Gojdź OSTRO do Korwin-Piotrowskiej! "W rankingu "poniżające i ohydne" będziesz zawsze bezkonkurencyjna" Przesadził?
Gojdź OSTRO do Korwin-Piotrowskiej! "W rankingu "poniżające i ohydne" będziesz zawsze bezkonkurencyjna" Przesadził?

Doktor Krzysztof Gojdź odpowiedział na krytykę Karoliny Korwin-Piotrowskiej ! Znany lekarz gwiazd odniósł się na swoim profilu na Facebooku do słów dziennikarki, która jego ranking "kobiet do poprawki" nazwała "poniżającym i ohydnym".   Specjalista medycyny estetycznej na początku swojego wpisu przeprosił tych, którzy czują się urażeni jego listą "TOP 5 Gojdzia, po czym odpowiedział Karolinie Korwin-Piotrowskiej. Echa rankingu TOP 5 Gojdzia.. Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem lub pominąłem. Do mojej koleżanki: Karolino Korwin- Piotrowska, moja ulubienico! Uwielbiam Ciebie i Twój cięty języczek.. Ale czy znasz słowo "hipokryzja"? Pierwsza rzuć kamieniem... W rankingu "poniżające i ohydne.." będziesz zawsze bezkonkurencyjna. Referencje - np. Google: "Korwin-Piotrowska o Pawłowicz.."Twój szczerze kochający kolega (a mało takich szczerych) Krzysztof. Wygląda więc na to, że sprawa rankingu "kobiet do poprawki" wywołała niemałą burzę pomiędzy dziennikarką a znanym lekarzem. Przypominamy, że na liście, którą stworzył doktor Gojdź znalazło się pięć kobiet związanych z polską polityką. Wszystkie wymienione panie powinny- według lekarza- nieco bardziej zadbać o swoją urodę. Na pierwszym miejscu znalazła się Krystyna Pawłowicz, której według samego Krzysztofa Gojdzia nawet on sam nie jest w stanie pomóc.   Podobał Wam się ranking "kobiet do poprawki" doktora Gojdzia? A może zgadzacie się z opinią Karoliny Korwin-Piotrowskiej , która stanęła w obronie kobiet i listę lekarza nazwała "poniżającą i ohydną"?   Zobacz także: Agata Duda i zabiegi medycyny estetycznej!? Lekarz gwiazd Krzysztof Gojdź nie ma żadnych wątpliwości!   Dr Krzysztof Gojdź opowiedział na krytykę Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Lekarz gwiazd w ostrych słowach odpowiedział dziennikarce.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner