Anna Czartoryska nosi ubrania po babci

Czartoryska oszczędza nawet na ubraniach

Anna Czartoryska nosi ubrania po babci

Anna Czartoryska nigdy nie szokowała swoim wyglądem. Raczej stawia na skromne i delikatne stylizacje. Na oficjalnych premierach Czartoryska w towarzystwie partnera, Michała Niemczyckiego pojawia się w długich eleganckich sukniach.  Okazuje się, że księżniczka wcale nie wydaje fortuny na swoje kreacje. Wręcz przeciwnie! W jej szafie znajduje się wiele sukienek po babci i mamie.

- Moja ulubiona sukienka to biała mini po babci ze strony mamy. Ona dostała ją w paczce z Ameryki pod koniec lat 60. i musiała wtedy robić kolosalne wrażenie, bo sukienka jest naprawdę krótka. Mam też w szafie ubrania mojej mamy z lat 80. Niektóre noszę na co dzień, ale kilka odważnych kreacji czeka na wyjątkową okazję- zdradziła w rozmowie z tygodnikiem "Życie na gorąco".

Wszystko wskazuje więc na to, że syn miliardera nie musi kupować swojej ukochanej najdroższych sukienek od najlepszych projektantów.

Więcej na temat Anna Czartoryska
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13