Anna Przybylska w TVP na gali Viva Najpiękniejsi
Youtube
1/10
Anna Przybylska w TVP na gali Viva Najpiękniejsi
Youtube

Krystyna Przybylska, matka Ani Przybylskiej:

Ten dzień przed rokiem był najtragiczniejszym w mym dotychczasowym życiu, a każdy następny nie potrafił przynieść ukojenia w bólu matczynego serca. Prawie każdego dnia odwiedzałam cmentarz, gdzie już na wieczność spoczywa Ania. Praktycznie każda z tych wizyt była dla mnie miłym zaskoczeniem, gdyż dzień po dniu rosła liczba osób, które w hołdzie mojej córce postanowiły nawiedzić jej grób. (…) Za każdą chwilę poświęconą pamięci Ani pragnę z całego serca podziękować całej tej rzeszy anonimowych ludzi, którzy niekiedy zmieniali swoje plany urlopowe, by tylko zajrzeć na cmentarz.

Więcej: Wzruszające słowa mamy Anny Przybylskiej: „Mija rok odkąd zgasło radosne życie mojej córki”

2/10
Jarosław Kuźniar siedzi na kolanach u Marcina Prokopa
Eastnews

Marcin Prokop o plotkach, że jest zazdrosny o popularność Jarosława Kuźniara:

Nie będzie Kuźniara, wysłałem go do Japonii. Czytałaś dziś w gazecie, że nienawidzimy się z Jarkiem? Słyszysz Jarek, nienawidzę Cię! Nie wracaj z tej Japonii. Tak serio to nie ma co komentować takich głupot.

Więcej - Marcin Prokop do Jarosława Kuźniara: "Nienawidzę Cię, nie wracaj z tej Japonii"

3/10
Doda z mamą, Wandą Rabczewską
Bartek Wieczorek / LAF AM

Doda o mamie w wywiadzie dla Vivy:

Mamę totalnie rozłożył na łopatki program „Na językach”. Żyła w wielkim napięciu, odkąd zaczęły pojawiać się reportaże o jej małżeństwie. Miało to zaszkodzić mnie, a dotknęło niewinnych ludzi. (…) Ja jestem znana. W ryzyko mojego zawodu wpisuję fakt, że ktoś może opowiadać o mnie bzdury. Biorę to na klatę, ale moich rodziców muszę chronić. Każde kochające dziecko mnie zrozumie. Mama przecież jest tylko urzędniczką, na pewno nie telewizyjną bohaterką.

Czytaj więcej -"Byłam strzępkiem nerwów!" - mama Dody o chorobie nowotworowej

4/10
Karolina Korwin Piotrowska o Sarsie

Karolina Korwin Piotrowska o hejcie:

Ekspansja internetowego chamstwa. Sprawa Dominika, Maddinki, syna Filipa Chajzera, teraz choroba Figurskiego, śmierć Marcina Wrony ale i reklama i kasa zarobiona przez Dorotę Wellman czy transfer Kuźniara do DDTVN oraz kolejne "newsy" o śmierci celebrytów, ostatnio Wojewódzkiego i Cleo.…a pod newsami koszmarne komentarze, zionące nienawiścią teksty, pisane jak się domyślam przez zorganizowane grupy nastoletnich, zdebilniałych hejterów "dla beki". Nikt z tym nic nie robi, towarzystwo jest bezkarne, bo w necie liczy się tylko klikalność i zarabianie hajsu a nie przyzwoitość.

Więcej - Karolina Korwin Piotrowska o hejcie na Figurskiego i Chajzera: "Nikt z tym nic nie robi, towarzystwo jest bezkarne"

5/10
Marek Kondrat w okularach

Kuba Wojewódzki o ślubie Marka Kondrata:

Podobno Marek Kondrat wziął ślub. Podobno z Antoniną Turnau. Podobno w Krakowie, i to w barze z winami. Podobno pan młody był w dresie i z brodą, a panna młoda bez jednego i drugiego. Podobno Grzegorz Turnau  śpiewał bardzo smutne piosenki. Nie. To ostatnie to podobno prawda.

Więcej - Kuba Wojewódzki wyśmiewa ślub Marka Kondrata: "Grzegorz Turnau śpiewał smutne piosenki”

6/10
Robert Lewandowski z kuflem piwa na Oktoberfest
Eastnews

Anna Lewandowska o kolejnym sukcesie Roberta Lewandowskiego, który strzelił dwa gole na meczy Ligi Mistrzów:

Te mecze zaczynaja być nudne, hehe oczywiscie żart! Uwielbiam Lewy! 

Więcej - Robert Lewandowski znów zadziwia! Trzy gole w Lidze Mistrzów! A żona? "To zaczyna być nudne"

7/10
Joanna Krupa w długiej kreacji Elie Madi w Los Angeles
Eastnews

Joanna Krupa o partnerach:

Romek jest chyba ósmym chłopakiem. Nie miałam ich dużo. Tak zawsze miałam, że z jednego związku wyszłam i poznałam kogoś nowego, nie musiałam przeżywać. Tak miałam: jedno właśnie - ten Jensen to jest jeden chłopak, co mi naprawdę serce złamał...

Czytaj więcej - Szczere wyznanie Joanny Krupy: "Nie miałam wielu partnerów". Niewielu, czyli...

8/10
Anja Rubik wychodzi z hotelu
East News

Anja Rubik o dyskryminacji kobiet:

Kiedy tylko widzę zachowania krzywdzące kobiety, reaguję, zwracam uwagę. Dla mnie jest bardzo istotne, żebyśmy walczyły o zmianę. Czasem trzeba postawić się w niewygodnej sytuacji, ale zmiana nigdy nie jest łatwa. W Polsce w tej sprawie jest jeszcze wiele do zrobienia.

Czytaj więcej -  Anja Rubik: "Spotykam się z dyskryminacją kobiet”

9/10
Barack Obama
ONS

Barack Obama o masakrze w Oregonie:

Nie jesteśmy jedynym krajem na świecie, w którym mieszkają ludzie chorzy psychicznie i chcący skrzywdzić innych. Jesteśmy jednak jedynym rozwiniętym krajem, w którym co kilka miesięcy dochodzi do masowej strzelaniny.

Masakra w USA! Sprawca, zanim strzelił, pytał ofiary: "Jesteś chrześcijaninem?"

10/10
Miriam Shaded z niebem w tle
East News

Miriam Shaded o islamie w SE:

“Tak, uważam, że to demoniczna religia. Promuje nienawiść. Islam to nie religia, ale system totalitarny. (…) Islam to nie jest wiara z wyboru człowieka, ale cały system prawny, który wnika w każdą sferę życia. Osoba, która jest muzułmaninem, nie może przestać nim być dobrowolnie. W momencie, kiedy odstępuje od wiary, grozi jej śmierć. Wiara polega na relacji z Bogiem. Tutaj każdy muzułmanin jest zmuszony, by być w tym systemie.

Więcej - Piękna kandydatka do Sejmu Miriam Shaded nie ma wątpliwości: “Islam to zło”