Cristiano Ronaldo
East News/Instagram

Zaskakujące wyznanie Cristiano Ronaldo! "W dzień finału Euro 2016, obudziłem się w łóżku z trzema blondynkami"

Cristiano Ronaldo
East News/Instagram

Jak Cristiano Ronaldo wspomina dzień finału Euro 2016? Piłkarz opowiedział o tym w wywiadzie dla France Football. O Ronaldo jest teraz głośno za sprawą biografii "Cristiano Ronaldo. Biografia". Autor książki, komentator sportowy Guillem Balagué, zdradził wiele sekretów z życia jednego z najbardziej pożądanych piłkarzy świata. Z fragmentów można wywnioskować, że Cristiano Ronaldo uwielbia kolekcjonować piękne kobiety jak trofea, ale jest też bardzo związany z mamą i zawsze przedstawiał jej swoje partnerki. Dużo w książce jest też oczywiście o piłce nożnej i miłości Ronaldo do jego kraju. Oczy całego świata były na niego zwrócone podczas finałowego meczu Portugalia-Francja na Euro 2016. Jak Cristiano Ronaldo wspomina dzień finału Euro 2016? Przy udzielaniu odpowiedzi na to pytanie, piłkarz postanowił nieco zażartować ;-).

W dzień finału Euro 2016, obudziłem się w łóżku z trzema blondynkami.

Później jednak opowiedział, jak było naprawdę:

Nie, tak na serio, obudziłem się świadomy, że to wyjątkowy dzień, że zagramy finał mistrzostw Europy we Francji przeciwko Francji, ale mimo to spałem osiem godzin (...) Jasne, przemawiam też w szatni Realu Madryt, ale przy Portugalii czułem, że mam konkretniejsze zadanie, bo piłkarze bardziej patrzą na mnie jak na lidera, kogoś, kto im pomaga i chroni ich.

Sportowiec dodał również, że nie miał takiej presji jak podczas finału Ligi Mistrzów:

Nie czułem takiej presji, co, na przykład, w finale Ligi Mistrzów z Realem Madryt. Z Portugalią nie mieliśmy nic do stracenia.  W Realu Madryt musisz wygrywać. W Portugalii, która, do tego lata, nie miała żadnego tytułu, jest inaczej. W szatni Realu Madryt, przed wyjazdem na mistrzostwa, koledzy sporo sobie ze mnie żartowali: Cristiano, tego lata będziesz miał długie wakacje!

Lubicie Cristiano Ronaldo? A może jesteście w teamie Messiego ;-)?

 

Zobacz: Cristiano Ronaldo to król nie tylko na boisku! Teraz piłkarz chce zarabiać na sprzedaży... ręczników!​

 

Cristiano Ronaldo wspomina finał Euro 2016

Cristiano Ronaldo w okularach
Getty Images

O Ronaldo właśnie ukazała się biografia, która od kilku dni jest tematem numer jeden!

Cristiano Ronaldo bez koszulki
East News

Więcej na temat Cristiano Ronaldo
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43