Christiano Ronaldo
East News

Cristiano Ronaldo był oskarżony o GWAŁT?! Jest komentarz przedstawiciela piłkarza!

Christiano Ronaldo
East News

Cristiano Ronaldo był oskarżony o gwałt - taką informację opublikował niemiecki tygodnik "Der Spiegel". Do przestępstwa miało dojść w 2009 roku w Las Vegas. Sprawa zakończyła się ugodą. Portugalski piłkarz wypłacił kobiecie 375 tysięcy dolarów w ramach ugody. Niemiecki tygodnik opisał szczegóły sprawy.

Zobacz też:  Cristiano Ronaldo się żeni? Jego wybranką jest 21-letnia Georgina Rodriguez! Kiedy ślub?

 

Cristiano Ronaldo oskarżony o gwałt?

 

Do gwałtu miało dojść 21 czerwca 2009 roku, kiedy Cristiano Ronaldo razem z bratem i kuzynem przebywał na urlopie w Las Vegas. W tym czasie na posterunek lokalnej policji miała zgłosić się kobieta, która oskarżyła słynnego piłkarza o gwałt. Według informacji "Der Spiegel", kobieta miała zapamiętać biały różaniec na szyi napastnika. Dokładnie taki nosił w tym czasie Cristiano Ronaldo. Sprawa zakończyła się zawarciem ugody. Piłkarz wypłacił kobiecie 375 tysięcy dolarów, a ta wycofała swoje oskarżenia. 

Przedstawiciele Cristiano Ronaldo natychmiast odnieśli się do publikacji niemieckiego tytułu.

Ten artykuł jest niczym innym jak fikcją dziennikarską. Domniemana ofiara odmawia wystąpienia. Gazeta oparła całą historię na dokumentach, które nie są podpisane, na niezidentyfikowanych stronach, na e-mailach między prawnikami, których treść nie dotyczy Cristiano Ronaldo i których autentyczności nie może zweryfikować, a także na domniemanym liście, który miał zostać wysłany przez tak zwaną ofiarę, a którego Cristiano nie otrzymał. Oskarżenia ze strony 'Der Spiegel' są fałszywe, a Cristiano Ronaldo zrobi wszystko, co w jego mocy, by na nie zareagować. Oskarżenie o gwałt jest obrzydliwe i oburzające" - napisał w oświadczeniu Jorge Mendesa, agent piłkarza Realu Madryt.

Polecamy: Cristiano Ronaldo po raz kolejny zostanie ojcem? Sensacyjne doniesienia mediów!

Cristiano Ronaldo był oskarżony o gwałt, informuje "Der Spiegel". Czy to prawda?

styl Cristiano Ronaldo
Getty Images

Piłkarz wzbudza ogromne kontrowersje na boisku i poza nim. Czy zareaguje na publikację niemieckiej gazety?

styl Cristiano Ronaldo
East News

Więcej na temat Cristiano Ronaldo
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43