Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Córka Whitney Houston w szpitalu
ONS
Newsy

Córka Whitney Houston znaleziona nieprzytomna w wannie! Jaki jest jej stan?

Bobbi Kristina Brown trafiła do szpitala

Smutna informacja z ostatniej chwili. Córka Whitney Houston, Bobbi Kristina Brown, została znaleziona nieprzytomna w wannie w swoim domu w Roswell w stanie Georgia. Kobietę odnalazł jej mąż z przyjaciółmi. Jak podaje portal tmz.com bliscy Bobbi od razu podjęli reanimację. Policja po przyjeździe również musiała reanimować Brown. Gwiazda została przewieziona do szpitala na oddział intensywnej terapii. Lekarze ustabilizowali jej oddychanie.

Zobacz: Film o Whitney Houston miał być hitem. Rodzina artystki wystawiła mu krytyczną recenzję

Na razie nieznane są przyczyny dramatycznej historii. Warto jednak wspomnieć, że Whitney w 2012 roku została znaleziona martwa w wannie w hotelu w Beverly Hills. Śledczy ustalają więc przebieg zdarzeń. Mamy nadzieję, że nie była to próba samobójcza.

Zobacz: Wyciekło pierwsze zdjęcie z filmu o Whitney Houston. Podobieństwo aktorki jest uderzające

Bobbi Kristina Brown odłączona od respiratora
ONS
Newsy
Bobbi Kristina zostanie uśmiercona. Rodzina córki Whitney Houston wybrała datę
W marcu skończyłaby 22 lata

Bobbi Kristina Brown ponad tydzień temu próbowała targnąć się na swoje życie. Córka Whitney Houston została znaleziona nieprzytomna w wannie i natychmiast została odwieziona do szpitala w stanie krytycznym. Przypomnijmy:  Córka Whitney Houston znaleziona nieprzytomna w wannie! Jaki jest jej stan? Z dnia na dzień doniesienia o jej zdrowiu pogarszały się, a lekarze informowali o tym, że jeśli przeżyje to wydarzy się cud. Przez kilka dni ze Stanów Zjednoczonych do Polski docierały sprzeczne informacje na temat życia Brow n. "Daily Mail" podało kilka dni temu, że celebrytka została odłączona od aparatury podtrzymującej życie, co zdementował jej ojciec. Teraz "The New York Post" donosi, że rodzina Houstonów dojrzała do decyzji, aby Bobbi Kristinę odizolować od respiratora, 11 lutego tuż po północy. Dokładnie wtedy przypada 3. rocznica śmierci Whitney, za którą Brown tak tęskniła. Zobacz:  Nowe fakty w sprawie córki Whitney Houston. Rodzina wydała oświadczenie      

Oświadczenie rodziny córki Whitney Houston
Facebook
Newsy
Nowe fakty w sprawie córki Whitney Houston. Rodzina wydała oświadczenie
Jaki jest jej stan?

Od kilku dni cała Ameryka żyje tragedią córki Whitney Houston , Bobbi Kristiny Brown , która została znaleziona nieprzytomna w wannie w swoim domu. Ostatnie doniesienia były bardzo niepokojące. Lekarze są bezradni, a media uważają,że jeśli 21-latka wyjdzie z tego cało, będzie to cud. Przypomnijmy: Stan zdrowia córki Whitney Houston jest tragiczny. Amerykańskie media: "Jeśli przeżyje to będzie cud!" Stan zdrowia Bobbi, niestety, pogarsza się z dnia na dzień. Obecnie dziewczyna oddycha za pomocą respiratora. W sieci pojawiły się zaś informacje, że jej mózg jest poważnie uszkodzony. Nie wszystkie informacje są jednak jasne. Głos w sprawie postanowiła więc zabrać rodzina Bobbi, która wydała krótkie oświadczenie : Bobbi Kristina walczy o życie i jest otoczona przez najbliższą rodzinę - napisali Poprosili również o spokój i uszanowanie ich tragedii . Rzecznik szpitala, w którym znajduje się Bobbi, nie chce udzielać żadnych informacji. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia! Zobacz: Córka Whitney Houston znaleziona nieprzytomna w wannie! Jaki jest jej stan?   Wspomnienie o Whitney Houston:

Bobbi Kristina Brown, stan zdrowia córki Whitney Houston
ONS/People.com
Newsy
Stan zdrowia córki Whitney Houston jest tragiczny. Amerykańskie media: "Jeśli przeżyje to będzie cud!"
Głos zabrała także rodzina

Dwa dni temu pojawiła się smutna informacja o córce Whitney Houston , która została znaleziona nieprzytomna w wannie. Bobbi Kristina Brown szybko została odwieziona do szpitala. Obecnie 21-latka jest w stanie śpiączki farmakologicznej . Przypomnijmy: Córka Whitney Houston znaleziona nieprzytomna w wannie! Jaki jest jej stan? Niestety, najnowsze doniesienia są jeszcze bardziej niepokojące. Jak podaje DailyMail lekarze określają stan Bobbi jako bardzo ciężki. Ma ona bardzo małe szanse na wyzdrowienie, ponieważ przez niedotlenienie mózg córki artystki został poważnie uszkodzony. Tabloid twierdzi, że lekarze są w tej sytuacji bezradni. Idąc jednak za People , rodzina Bobbi ma nadzieję, że jej wyleczenie jest możliwe poprzez rozwój dzisiejszej medycyny, ale gdyby się udało - z pewnością byłby tu cud. To jest najgorszy koszmar. Strata Whitney była bardzo ciężka, ale to jest milion razy gorsze . Wszyscy trzymamy kciuki, modlimy się, wierzymy, że będzie tylko lepiej - informuje People osoba z rodziny Boobi Śledczy ciągle zaś badają, czy Kristina była pod wpływem narkotyków lub innych środków odurzających. Zobacz: Film o Whitney Houston miał być hitem. Rodzina artystki wystawiła mu krytyczną recenzję Wspomnienie o Whitney Houston:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner